La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2693 Culés

2

I co myślicie, że przyjdzie Xavi i nagle zaczną grać jak w sezonie 2012? Tam połowa kadry jest do wymiany. Przecież to wina trenera, że Pedri w pierwszych 5 min zmarnował dwie 100%, to on kazał de jongowi robić wcine na pustą nad bramką, czy Busquetsowi z metra nie trafić w piłkę głową, zmiany i taktyka to jedno ale ich niekompetencja to już nie jego wina. Gra tym co dostał. Rzucił reprezentację, żeby nas uratować. Trochę szacunku ;)

0

@Salchent Nie strzelisz wszystkiego. 0-2 to dobry wynikły ustawić zespół tak by spokojnie wygrał. Tymczasem, widzieliśmy to co widzieliśmy

3

@Salchent
A ja tam się boje Xaviego. Xavi z jego stylem bycia, na 100% będzie chciał mieć piłkę cały mecz i pewnie 700-800 podań to będzie minimum. Każda drużyna już przeciwko nam będzie stawiała autobus.

2

@tbas Dest się przewraca o własne nogi, ma dolegliwości mięśniowe. Wszedł nominalny PO który nie umie kryć w polu karnym. Nie wiem jakiej zmiany oczekwiales. Tam nie ma kto grac.

0

@ObiektywnyKibic121 już za Setiena bylo po 1k podań i wiemy jak to wyglądało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?