La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

16

W oczy rzuca się jedna rzecz. Ze składu wypada przez kontuzje wielu zawodników pierwszego składu. Koeman zmuszony jest grać wychowankami, a w lini defensywy przez sporą część sezonu gra Mingueza, Araujo. W tym momecie zaczynamy prezentować większą intensywność, zdarzają się głupie błędy obrońców, ale generalnie gra na wyprzedzenie Minguezy i solidna postawa Araujo sprawiają, że ten blok defensywny nie wygląda najgorzej (choć można by nastawić się, że przy obecności młokosów w obronie ta formacja będzie istną katastrofą). Mamy końcówkę sezonu depczemy Atletico po piętach, a tu nagle do obrony wracają już na stałe Pique i Roberto gra coraz częściej. Dokładając do tego niestabinego Lengleta widzimy ponownie blok defensywny, które zaliczył kompromitujące porażki w Europie. I co? Znowu zaczynamy frajersko tracić punkty, ba możnaby odnieść wrażenie, że obecna defensywa jest żywcem wyjęta z Barcy B. Znowu w ważnych meczach nie ma zaangażowania, a stare wygi dobitnie pokazują, że ich czas w tym klubie powinien się skończyć.

0

@derekszmid79 Zobacz na RM, tam była plaga, u nas 3 kontuzje. Proszę cie

1

@tbas Chciałem tutaj zwrócić uwagę na to, że znowu w pierwszej jedenastce widzimy jednocześnie Pique, Lengleta, Roberto (gra ostatnio coraz częściej), Albę, Buquetsa. To jest kręgosłup drużyny przesycony sukcesami, ale obecnie grający istną kaszanę. Kiedy Ci zawodnicy grają ze sobą, to drużynie brakuje zaangażowania, ponadto nie po raz pierwszy można odnieść wrażenie, że ci gracze sa przekonani o tym, że mecze z drużynami typu Levante, Granada same się wygrają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?