- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 604 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 604 Culés
3
Nudny jest ten mecz niesamowicie.
1
@koziar Moim zdaniem bardzo ciekawy, dużo akcji, sporo strzałów i mało leżenia na murawie. Czego ci brakuje?
1
@koziar to chyba powtórkę jakiegoś meczu Eklapy oglądasz
0
@kempnou Bardzo proste taktyki obu zespołów. Brak składnych akcji, Chelsea nudna jak flaki z olejem. Mam wrażenie, że to 1/8 nie mecz o finał. 0 emocji.
0
@koziar wszystko jasne, nie gra twoja drużyna to wszystko kwestionujesz. Radzę spojrzeć bardziej obiektywnie i zluzować majty
0
@kempnou Wczoraj nie grała moja drużyna i dobrze się bawiłem Zluzować to powinieneś Ty, napisałem to co czuję i mam do tego prawo. Mecz jest bezbarwny.
0
@koziar ahahahaha, ale z ciebie dzieciak xd będziesz miał ciężko w życiu z takim podjęciem
0
@kempnou Dzieciak, bo mecz mi się nie podoba i o tym piszę? Ktoś inny tutaj jest z dzieciarni. Żegnam.
0
@koziar Założę się, że bezbarwne 0:0 Barcy z Elche byś uznał za świetne widowisko. Powodzenia w życiu z takim kijem