La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

15

Czarzasty, stary komuch z jednego stołu z gen. Kiszczakiem się śmieje, bo rząd PiS dostał tlenu dzięki ich wsparciu. Skoro nie chce współpracy na opozycji w celu odsunięcia PiS od władzy to niech nie narzeka że PiS będzie dalej demontował państwo

0

@barcelonaLM Mam nadzieję że nie dostaną się do sejmu w przyszłych wyborach.

konto usunięte

1

@barcelonaLM Ty tak poważnie? Jedyna współpraca jaką PO proponuje, to ich autorytarne choć niekompetentne rządy. Teraz strzela focha, bo próbując rozegrać Jarka, zrobili z siebie idiotów.

1

@barcelonaLM nie rząd Pisu, a kasę Dostaną firmy co zdychają. Z czego te miliardowe zadłużenia oni mają spłacić. Rozumiem że mają wyjść i powiedzieć nie weźmiemy kasy z UE. Wpierdalajcie tynk.

7

@Persyfl Idiotów to z siebie zrobi Lewica już niedługo, jak ich Jarek wydyma bez mydla
Pieniądze, jakie pieniądze dla przedsiębiorstw? Przecież jasno mówili, że te pieniądze pójdą na budowę szkoł, dróg, chodników i innych rzeczy. Ułamek pójdzie do przedsiębiorstw

4

@tbas Trzeba było gospodarki nie zamykać. Przecież to było oczywiste.
A skąd Unia weźmie pieniądze? Przecież to logiczne, że od ich obywateli, w tym od nas. To jest podstawa przecież..

0

@barcelonaLM Zdaniem wielu politologów Lewica straci część poparcia po tym wyczynie.

1

@barcelonaLM Fajne zdanie dzisiaj na rmf24 odnośnie tej sytuacji z podsumowaniem było, coś w tym rodzaju, że największym wygranym z tego wszystkiego jest PiS, bo postawili na swoim, dali "pstryczka" koalicjantowi i skłócili opozycję.

0

@michal26 no to poczytaj, ile dostajemy w pożyczce a ile w dotacji. Bez tego siana jesteśmy bankrutami.

3

@tbas No to może zrezygnować z 500+? Może zrezygnować z innych socjali?
Na litość. Nigdy nie ma zgody, by żyć za pożyczone pieniądze.
Mnie uczono, że:
1. Wydawaj mniej niż zarabiasz. Nigdy ponad to!
2. Żyj wyłącznie na własny rachunek. Nie pożyczaj od nikogo pieniędzy.
3. Jak bierzesz pieniądze, to tylko na inwestycje.

Nic z tych punktów nie tyczy się tej ustawy...

0

@michal26 i dopisz na końcu. Bóg tak chciał, Honor Ojczyzna itp. Usunąć wszystkie socjale, każdy musi sobie sam poradzić. Wróćmy do czasów przed UE. Tam wszyscy żyliśmy godnie, za swoje przecież

konto usunięte

0

@barcelonaLM Czy jeśli nie wydyma, to będziesz tak samo żywo przepraszał?
A to ludzie nie potrzebują szkół, dróg, mieszkań i ogólnie infrastruktury? Wszystko miało by iść do przedsiębiorców? Niby czemu?

0

@tbas A czy ja mówię o wszystkich? Można zachować umiar we wszystkim. Jak nas nie stać na socjale, to ich nie dajemy. To jest chyba proste jak but. Są osoby, które z powodów losowych muszą być na czyimś "rachunku"...

konto usunięte

0

@tobiasson92 Nie Lewica, tylko PO. Ta pierwsza ma się całkiem dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?