La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

7

Neymar skontaktował się już z Barçą, aby poinformować ich, że chciałby wrócić. Jest na liście życzeń zarządu. Głównym priorytetem był Haaland, ale BVB nie chce go sprzedać. Laporta i Al-Khelaifi już nawiązali pierwsze rozmowy. Jego powrót może kosztować 60-100M€. [Anais Marti]

2

@Messibestplayerintheworld Niech sam wyłoży tę kwotę i może wracać.

1

@Messibestplayerintheworld Za zawodnika z rocznym kontraktem to powinno być max 50 baniek

Komentarz usunięty

konto usunięte

7

@Messibestplayerintheworld Ty to mordeczko wiesz jak wywołać uśmiech na twarzy porządnymi informacjami :D Tak jak pisaliśmy na priv - jak wróci Ney, to obowiązkowo idziemy na browarka/i ;)

konto usunięte

1

@Encore Mimo wszystko nie za zawodnika z topu i tak medialnego. Zobacz ile Real dał za Hazarda.

0

@Messibestplayerintheworld mocne źródło?

0

@Messibestplayerintheworld 100 baniek za kolesia z rocznym kontraktem. Kretynizm

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?