- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 865 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 865 Culés
1
Atletico od prawie 4 miesięcy nie wygrało meczu z rywalem na swoim poziomie. Ostatni raz pokonali Seville 2-0 12 stycznia. Nie dajmy im zakończyć tej pięknej passy.
0
@BoRoWieC Remis też specjalnie nie będzie satysfakcjonujący. Tylko zwycięstwo
1
@barcelonaLM Prawda. Zrobimy to
1
@BoRoWieC Do tego doliczmy mecze, w których ledwo wymęczyli 1:0, bo rywale w ostatnich minutach zmarnowali rzuty karne. Atletico jest w słabej formie i trzeba to wykorzystać. Tyle dobrego, że nie postawią raczej autobusu, bo ewentualny remis może im odebrać mistrzostwo.
1
@LuisSalvano Coś czuję, że w otwartej walce jesteśmy w lepszej pozycji niż oni.
0
@LuisSalvano postawią autobus - tutaj nic się nie zmieni. Zawsze:
a/ mogą liczyć na kontry
b/ mogą spróbować w końcówce meczu
c/ remis wywala nas z walki o tytuł, a mogą liczyć, że Real jednak coś zgubi; przy porażce będą w plecy w stosunku do nas i do białych, więc to oni będą praktycznie pozbawieni tytułu.