0

Ale to fanie wygląda jak niektórzy kłócą się który z zawodników Barcelony powinien dostać Złotą Piłkę. Obyśmy mieli więcej takich problemów.

0

Mam nadzieję, że David będzie strzelał jeszcze więcej bramek i że Messi w najbliższych kolejkach przeskoczy w klasyfiikacji króla strzelców krystyne.

0

Czekam na niego z niecierpliwością :)

0

Ale zajebiście :

1. Messi

2. Xavi

3. Iniesta

0

Żal ! Keita dostał nominacje do tytułu Piłkarza Afryki 2010

0

dragon218

Ja jak miałem 5 lat

0

Dzisiaj gramy i wygrywamy !

Valdes- ALves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Messi, Villa !

4-0 dla nas 3x Messi 1x Villa !

Visca el Barca !

0

Coentrao fajny pomysł. A co myślicie o Schmelzerze? Oglądam mecze Borussi i muszę przyznać, że chłopak sobie nieźle radzi. Jeżeli mamy kupić kogoś na lewą obronę to trzeba kogoś koniecznie sprzedać bo było by 4 zawodników na tej pozycji jeśli byśmy kogoś jeszcze kupili. Dla mnie Maxwell out !

0

GauchoR80

Ten królewski tron to chyba kibel :D

0

Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !

2-0 dla nas 1x Villa 1x Messi !

Visca el Barca ! Viva la Catalunya !Derby są nasze !

0

to teraz Jeffren za Pedro i Bojan za Xaviego i Messi do środka pola

0

na programie telewizyjnym cyfry + jest napisane, że jest transmitowany mecz Barcy. Oby tak było. Visca el Barca !

0

na progrmie telewizyjnym cyfry + jest napisane, że gra Barca. Oby tak było. Visca el Barca !

0

a nie wiecie czasem czy na cyfrze + na tych dalszych kanałach nie będzie meczu Barcy?

0

grzonas84

co trzeba dać kilku zawodnikom odpoczynek

0

Valdes- Adriano, Abidal, Pique, Alves- Masxherano, Xavi, Iniesta- Bojan, Messi, Villa

Visca el Barca !

0

załamuje mnie gra Keity, co dostanie piłkę to zagra do tyłu. Boże !!! Niech go Barca sprzeda

0

kurcze... szkoda Vilii nic nie strzelil :/ mam nadzieje że sobie coś ukuje w Grand Derbi :)

0

Jeszcze Villa i Fontas :D muszą strzelić

0

Też tak myśle

0

Ciekawe z jakim numerkiem będzie biegał na plecach

0

Super ! Bardzo nam się przyda ! Messi- Villa- Afellay !

0

pahars

Ja nie jestem sezonowcem w przeciwieństwie do ciebie

0

pahars

Ja rozumiem, że jesteś zakompleksionyz tego powodu, ze realek nie zdobył żadnego trofeum przez 2 lata, a nie sorki trofeo santagio bernabeu

0

prosto.

ja jako kibic Barcy nie wchodze na strone realku.

0

mariusz97

Weź coś jeszcze napisz ty żatownisiu :D

Nie mogę wyrobić z twoich żartów

0

prosto.

a ja ci proponuje tabletki na przeczyszczenie

0

mariusz97

czyli na tej stronce też cię nikt nie lubią dzieciaku?

0

"Kibice" realku dlaczego nie pojdziecie na rm.pl?

0

Fudzi1993

Zamknij ryja śmieciu. Ja rozumiem, że te 4 mecze pod rząd Barca- real muszą cię boleć, ale taki sobie wybrałeś klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?