zado77
Dołączył/a: sierpień 2010
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to fanie wygląda jak niektórzy kłócą się który z zawodników Barcelony powinien dostać Złotą Piłkę. Obyśmy mieli więcej takich problemów.
0
Mam nadzieję, że David będzie strzelał jeszcze więcej bramek i że Messi w najbliższych kolejkach przeskoczy w klasyfiikacji króla strzelców krystyne.
0
Czekam na niego z niecierpliwością :)
0
Ale zajebiście :
1. Messi
2. Xavi
3. Iniesta
0
Żal ! Keita dostał nominacje do tytułu Piłkarza Afryki 2010
0
dragon218
Ja jak miałem 5 lat
0
Dzisiaj gramy i wygrywamy !
Valdes- ALves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Messi, Villa !
4-0 dla nas 3x Messi 1x Villa !
Visca el Barca !
0
Coentrao fajny pomysł. A co myślicie o Schmelzerze? Oglądam mecze Borussi i muszę przyznać, że chłopak sobie nieźle radzi. Jeżeli mamy kupić kogoś na lewą obronę to trzeba kogoś koniecznie sprzedać bo było by 4 zawodników na tej pozycji jeśli byśmy kogoś jeszcze kupili. Dla mnie Maxwell out !
0
GauchoR80
Ten królewski tron to chyba kibel :D
0
Valdes- Alves, Pique, Puyol, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Villa, Messi !
2-0 dla nas 1x Villa 1x Messi !
Visca el Barca ! Viva la Catalunya !Derby są nasze !
0
to teraz Jeffren za Pedro i Bojan za Xaviego i Messi do środka pola
0
na programie telewizyjnym cyfry + jest napisane, że jest transmitowany mecz Barcy. Oby tak było. Visca el Barca !
0
na progrmie telewizyjnym cyfry + jest napisane, że gra Barca. Oby tak było. Visca el Barca !
0
a nie wiecie czasem czy na cyfrze + na tych dalszych kanałach nie będzie meczu Barcy?
0
grzonas84
co trzeba dać kilku zawodnikom odpoczynek
0
Valdes- Adriano, Abidal, Pique, Alves- Masxherano, Xavi, Iniesta- Bojan, Messi, Villa
Visca el Barca !
0
załamuje mnie gra Keity, co dostanie piłkę to zagra do tyłu. Boże !!! Niech go Barca sprzeda
0
kurcze... szkoda Vilii nic nie strzelil :/ mam nadzieje że sobie coś ukuje w Grand Derbi :)
0
Jeszcze Villa i Fontas :D muszą strzelić
0
Też tak myśle
0
Ciekawe z jakim numerkiem będzie biegał na plecach
0
Super ! Bardzo nam się przyda ! Messi- Villa- Afellay !
0
pahars
Ja nie jestem sezonowcem w przeciwieństwie do ciebie
0
pahars
Ja rozumiem, że jesteś zakompleksionyz tego powodu, ze realek nie zdobył żadnego trofeum przez 2 lata, a nie sorki trofeo santagio bernabeu
0
prosto.
ja jako kibic Barcy nie wchodze na strone realku.
0
mariusz97
Weź coś jeszcze napisz ty żatownisiu :D
Nie mogę wyrobić z twoich żartów
0
prosto.
a ja ci proponuje tabletki na przeczyszczenie
0
mariusz97
czyli na tej stronce też cię nikt nie lubią dzieciaku?
0
"Kibice" realku dlaczego nie pojdziecie na rm.pl?
0
Fudzi1993
Zamknij ryja śmieciu. Ja rozumiem, że te 4 mecze pod rząd Barca- real muszą cię boleć, ale taki sobie wybrałeś klub.