0

Cud miód malina. Leo Messi.

0

Fanstastyczna współpraca między Messim a Aguero. Rozumieją się bez słów. Tak bym chciał, aby grali razem w Barcelonie.

0

Argentyna 1-0 Albania. Gol Lavezzi, asysta Messiego.

0

I jeszcze wpiszcie sobie w youtube Adel Taarabt. Gościu jest niesamowity. Został wybrany najlepszym zawodnikiem 2 ligi angielskiej i do tego jest jeszcze młody- rocznik 89.

0

Bojan powinien zostać wypożyczony do Romy. Nabrałby w tym klubie dużo doświadczenia. No i wkońcu by grał u boku Tottiego.

0

Transfer aż 3 zawodników jest nierealny. Villarreal chce za Rossiego 30 mln, Arsenal za Cesca 40 mln a Udine za Sancheza 30 mln. To jest aż 100 mln i do tego potrzebny nam jest klasowy obrońca bo Puyol straci początek sezonu z powodu operacji.

0

Dla mnie najlepszą opcją jest Kun. A co myślicie o sprowadzeniu jednego z braci Ayew? Dla oni byliby lepszą alternatywą niż np.William.

0

Bardzo chciałbym aby do nas przyszedł. Trio Villa-Messi-Aguero to by było coś wspaniałego.

0

marcin9797

Dla twojej wiadomości to nie George tylko Gregory Coupet i on nie gra w słabym klubie w Hiszpanii tylko w dobrym we Francji.

0

Lionel93

Ta klauzula jest śmieszna. Pedaldo w swoim kontrakcie ma zapisaną 1 mld. Myślę, że Hulk byłby dobrym rozwiązaniem. Silny, szybki, strzela wiele goli i ma bardzo dużo asyst.

0

Zdecydowanie za drogi. Mój faworyt to Hulk. Myślę, że za niego 20 mln by starczyło.

0

Mamy wyraźną przewagę. United praktycznie nie istnieje. Trzeba strzelić szybko jedną bramkę później dorzucić następną i bedzię po meczu. Coś czuję, że Villa strzeli te 2 gole. Visca el Barca.

0

Villa chciał dobrze tylko trochę za mocno.

0

Kochas1994

Jak dla ciebie to są "statystyki" przemawiające za United to masz coś z głową synek. Jak można uznać za statystykę czy ktoś grał w białych koszulkach czy nie albo z jakieś układanki, która nic nie znaczy? I pragnę ci powiedzieć, że według ośmiornicy to Madryt miał grać w finale LM.

0

Bezsensowany transfer według mnie. Skończy tak samo jak Keirrison i Henrique. Podstawa to środkowy obrońca. Według mnie jest kilka opcji do wyboru, np. Sakho, Hummels i Serdar Tasci z Vfb Stuttgart. Kolejna sprawa to środkowy pomocnik. Wiadomo, że podstawą jest Cesc, ale nie za tą cenę co Arsenal ostatnio podał, jednak najbardziej bym chciał Mario Gotze. Ten chłopak jest niesamowity. No i wreszcie napastnik/skrzydłowy. Jest wielu kandydatów: Rossi, Neymar, Aguero, Sanchez... Według mnie najlepszymi kondydatami są Neymar i Aguero. Trzeba sprzedać Keirrisona, Caceresa, Hleba, Henrique, Ibrahimovicia, Maxwell, Milito, Keita(wiem, że Pep go niestety nie sprzeda, ale może jak będzie dobra oferta to kto wie) i Victora Sancheza oraz wykupić Botię i sprzedać go z zyskiem. Takie jest moje zdanie na ten temat.

0

Mam do was pytanie. Czy ktoś z was pisał kiedyś listy do klubów z prośbą o autografy piłkarzy? Proszę o odpowiedź na priv lub na moje gg 4557316. Sorki za offtop.

0

Mam do was pytanie. Czy ktoś z was pisał kiedyś listy do klubów z prośbą o autografy piłkarzy? Proszę o odpowiedź na priv lub na moje gg 4557316. Sorki za offtop.

0

http://forum.fcbarca.com/viewtopic.php?t=4359

sorki za link ale może kogoś to zainteresuje.

0

http://forum.fcbarca.com/viewtopic.php?t=4359

sorki za link ale może kogoś to zainteresuje.

0

http://forum.fcbarca.com/viewtopic.php?t=4359

sorki za link ale może kogoś to zainteresuje.

0

Ale szkoda bo ani Messi nie zagra, ani Puyol, ani Afellay, a Messi mógł kilka bramek dtrzelić, ale cóż trzeba grać. Liczę na wysokie zwycięstwo do zera i na bramki Villi.

0

Oby się ta kolejka nie odbyła bo to duży problem brak Puyola i najprawdopodobniej Messiego.

0

Zgadza się. Dla mnie ta 7 z naszej drużyny najlepsza. Ta jedna akcja co jednego wziął na obieg a drugiemu założył siateczkę... Zajebiście. Ciekawe jak się nazywa.

0

Już mojemu bratu dali bana na stronie realu za to, że pisał, że Barca jest najlepsza i wygrała kolejne Gran Derbi.

0

MŁODZI WYGRALI W KARNYCH 2-1 !!!

0

Droga redakcjo:

Młoda ekipa FC Barcelony z rocznika 1998 gra w Międzynarodowym Turnieju Blue BBVA Alevín de Fútbol 7, który rozgrywany jest w dniach 27-29 grudnia w Aronie.Bierze w nim udział osiem ekip z Hiszpanii i cztery z Europy.

Grupa A: Barcelona, Borussia, Inter, Villarreal

Grupa B: Real, Athletic, Valencia, Manchester

Grupa C: Sevilla, Benfica, Espanyol, Atlético

Z tego co wiem to Barca wygrała 1 mecz z Borussią 2:0

0

Wielka szkoda :/ Mam nadzieję, że chociaż Messi wystąpi bo wraca dosyć późno i nie wiadomo czy zagra z Levante, mógłby parę bramek strzelić.

0

A w zespole Barcy Juvenil B występuje na pozycji pomocnika zawodnik David Babunski. Jeżeli ma polskie korzenie to warto by się nim było zainteresować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?