yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo dobra wiadomość. Marcus może i miał możliwości i talent. Ale wypożyczenie na pół roku z pokrycie pensji na poziomie 9mln? To zart.
A raczej droga do katastrofy. Stac nas? 9mln, to można przeznaczyć na połowę transferu jakiegoś talentu ala Pedri. Transferu, z którego przynajmniej część można odzyskać, jak nie wyjdzie.
A nie na ryzyko, że koleś z kosmicznym kontraktem nie odpali. A jak odpali to będziemy musieli zapłacić krocie za transfer.
Gdzie jest obecnie Felix, który u nas niby grał, ale niby nie grał? Gdzie jest Cancelo (którego osobiście mega chciałem u nas)? Kopią się po czołach.
Wypożyczać można. Jasne. Kogoś w promocji, gdzie cena transferu będzie mega zachęcająca. A nie jakieś wynalazki jak Felix z wykupem na poziomie 60mln +.
Chelsea powinniśmy postawić pomnik, że nam wybiła taką możliwość.
Jak mieli brac mogli próbować Durana z AV. 11 bramek jako rezerwowy robi wrażenie
Z drugiej strony gdyby z kolesiem nie było problemów AV by go nie sprzedała.
0
@inFamous wynajmij hacjendę w Castelldefels. Okolice ostatniego i przedostatniego przystanek autobusu do Barcelony. Nie pamiętam nr (119?). Masz gwarantowane miejsce siedzące co jest ważne na około 30 min trasie. Autobus do samego centrum.
Duża szansa na spotkanie piłkarzy, bo sporo z nich tam mieszka. Jedyny minus, że miejscowość jest na trasie samolotów do Barcelony. Więc o 8 pobudka i powtórka o 19 jak zaczynają lądować.
W zeszłym roku w kwietniu wykreślimy 2 pokojowy apartament (tak wiem, że kłóci się to z pojęciem apartamentu, ale niech już ta nazwa zostanie), za około 2100 zł całość, na 4 noce. Do dyspozycji basen i morze ok. 300 metrów. Dużo restauracji otwartych do +-24.
Z lotniska taksówka 32 euro. Z centrum 40 euro. Bo raz wracaliśmy po godzinach autobusu.
0
Trzeba przyznać, że przesunął atak o jakieś 20 metrów w górę i wystarczyło do przejęcia kontroli.
Dobry mecz. Należy zdecydowanie pochwalić za to spotkanie.
3
Jeśli City oferuje 50mln to nie powinniśmy się zastanawiać.
30mln na konto Porto i sprzedajemy za 50 do City.
8.44 -30 +50=28,44
To dokładnie tyle samo jakby samo Porto sprzedało.
1
Luka Dončić graczem Los Angeles Lakers
WTF
0
@norbi77 bardziej za komentarza i odkopnięcie piłki.
0
@Who_you_mam z jakiego powodu? Niby tego błędu? Obejrzyj powtórkę. Szczęsny krzynknął, że jego. Później nawet na powtórce widać, że Eric rozłożył ręce zdziwiony, że Szczęsnego nie było.
Akcja Szczęsnemu wyszła i wyglądało, że uratował. Jednak to błąd w komunikacji idący od bramkarza. To to samo co ludzie mówili, że Balde powinien zostawić piłkę Wojtkowi. Tu Eric zostawił.
0
Balde w obronie poza wyprowadzeniem, wygląda strasznie. Kompletnie nie widzi gdzie się ustawić.
0
Trzeba przyznać, że Alaves gra naprawdę mega dobry mecz. Zabijają całkowicie nasze rozegranie. Brakuje im 1-2 dobrych akcji z przodu.
0
@Technik Koleś z Alaves jest w top strzelców LaLigi.
5
Wojtek bardzo fajnie zaczyna kontry, w odróżnieniu od statecznego Peni, który nie używa rąk do rozpoczęcia gry.
0
Powinien zdjąć Yamala
1
@Pawlak1992 z naszymi umiejętnościami pewnie byśmy sami dwa samobóje wsadzili
0
TEraz wyczekać ich aż ruszą po 1:1 (bo ruszą) i dobić.
Dla nich 0:2 czy 0:1 nie robi różnicy.
1
Będzie spalony? Chociaż akurat Lewego na spalonego ciężko złapać. Mocno pilnuje.
Brawo Lewy
3
Chryste ile razy ten Yamal będzie poprawiał na drugi raz pod wrzutkę. Zawodnicy atakują pole karne a on poprawia. Nie rozumie, że to jest do uja pan psucie timmingu wejścia. Napastnik nie zatrzyma się i nie cofnie. Ileż można.
0
Tak jak z Valencią wpadały niemożliwe odbicia (gol Ferrana), tak tu nam po prostu szczęście oddaje kopniakiem w tyłek :(
3
@Kitek1640 kiedy Fati strzelił jakąś bramkę?
1
@abram3k Ferraqn za Yamala
3
Yamal powinien być zdjęty po tej akcji z wjechaniem w pole karne. Sorry. Akcja bajka. Ale ten zwód w polu karnym to już przesada. Niech koleś się ogarnie. Interes drużyny jest ważniejszy niż jego gwiazdorzenie. Najpierw niech strzelą a później niech płacze przy każdym kontakcie.
Naprawdę słabo wygląda w ostatnim czasie. Rację mają ci co mówią, że powinien 2-3 mecze odpocząć.
0
Rapha tez mnoglby wrzucic cos na rugi slupek a nie probowac strzelac z kazdego wolnego w zasiegu. Sa mega irytujacy.
0
@abram3k sorry ale to jest pier...... Liverpool wychodzi o 13 i nie płacze. Godzina jest taka sama dla każdego. Drużyna jest od grania kiedy jej terminarz wyznacza mecz.
0
Yamal dziś głowy nie trzyma.
0
@OzzyFCB no to raczej nie wina Fermina, że Yamal się nastawił, że bez problemu pobiegnie z piłką. Kompletnie nie kontrolował pozycji przeciwnika.
3
Brawo Ronald. Drugi raz dziś z ręki w twarz przeciwnikowi. Chyba w myśl zasady, że nastawia drugi policzek.
0
Nie narzekajmy na naszą grę. To raczej Alaves gra naprawdę świetny mecz, nie pozwalający nam na nic.
0
Świetny mecz Alaves. Trzeba to przyznać, że dobze grają. O dziwo mega pressing i to wysoki. My w środku bardzo słabiutko dziś.
1
@szkudi7 bzdura. Grają normalną piłkę. To było jasne, że będą się większość meczu bronić. Stąd wpuszczanie Gaviego do WALKI było bezsensowne. Tak jak teraz wygląda skład, powinniśmy wyjść.
0
Raczej nie kontuzja, tylko ratowanie przed grą w 10.
0
@Mily-95 za co? Za faul w 5 minucie który sprawi, że ani nie będzie mógł popełnić faulu taktycznego, przy pewnie jednej z nielicznych kontr Alaves? Czy za to, że po prostu nie będzie mógł podejmować mocnych pojedynków ? No debil dosłownie. Jeszcze się skończy czerwoną w 1 połowie.
Za takie coś trener powinien go zdjąć w 30 min.