0

Mamam mia. Ostatni obrońca i 3 przeciwników. Ale go odcieło. Zamiast wybić w stylu Strzału Tygrysa Kodziro. To jakaś odklejka.

1

Kurde. Trzeba było w 92 minucie to strzelać. Teraz 50 min męczenia buły na swojej połowie będziemy oglądać. A tak zajebisty meczyk był.

4

@unic Stracą. Bo kwota została zaksięgowana jako posiadana i posłużyła do rejestracji innych zaodników. Po cofnięciu transakcji w tej rubryce zapali się -20 mln.

4

Przy rozsądnym kontrakcie i transferze za free?? Nie zastanawiałbym się.
Tylko to jest zawodnik do gry ofensywnej. Barcy w starym stylu, gdzie za piłką trzeba wrócić 3-4 razy w meczu i albo wyciąć przeciwnika, albo wybić. Nie pasuje natomiast do dyscypliny defensywnej, trzymania ciągłego linii i przyjmowania ataków przeciwnika.

2

Przy podawanych cenach za Grimaldo 15-20 mln, to nawet bym się nie zastanawiał. Dodatkowo amortyzował bym sprzedażą Balde.
Brak rywalizacji? Balde w grze defensywnej może czyścić buty uszatemu. Koleś jest totalnym jeźdźcem bez głowy, który poza szybkim wyprowadzeniem piłki nie ma nic. Ani ustawiania, ani kontroli pozycji przeciwnika, ani przemyśleń jak asekurować swoje błędy. Dosłownie nic w grze do tyłu. A teraz ustawiany do wysokiego pressingu ma też alibi. Bo nie musi odpowiadać za błędy w obronie. Bo w sumie jak go nie ma, to go nie było, to nie był winny.

0

@Wojtek84 Fdj 2 zółtą raczej dostał za całokształt ostatniego kwadransu. Chamskie zachowania i ciągłe pretensje.

0

I dobrze. Niech się frustrat nauczy cicho siedzieć. Ile można ciągle o coś mieć pretensje.
Czasem po prostu trzeba dociągnąć wynik do końca. Po co krytykować sędziego za każdą decyzję.

5

PAnie Flick. Fernandez. Kiedy jak nie teraz?
Barnal też za Olmo mógłby wejść.

2

3 bramki a mecz słabo grany. Szacun.

0

@Marcys11 Nie. Powiedzmy sobie prawdę. Kiedy Cubarsi grał swój najlepszy football? Kiedy grał na pozycji na której jest dziś Arujo. A uj wie z jakich przyczyn, bez względu na partnera jest wystawiany na lewym środku obrony.
Mi się wydaje, że to do niego Eric/Arujo powinni się dostosowywać. Ta obrona nie ma lidera i trzeba byłoby go wybrać. A tak wszyscy grają wylew.

0

@drifboy25 Jedna.
Druga to strzał z przedpola karnego na wycofaną piłkę, bo wszyscy trzej pobiegli za jednym napastnikiem, a za drugim nikomu nie chciało się wracać.

0

Założymy się że skończy sie 4.3 dla Celty?

3

Nie no ludzie przy tej bramce winić Szczęsnego to ja was prosze. Winny djest DM Fdj który stał w linii z obrońcami. Winny jest Olmo, który nie wrócił za Iglasiasem do końca. I Winny jest Balde którego w ogóle w obronie nie bylo.

1

Zdjemuj Pan tego Balde. Gdzie on jest w tej sytuacji? Jakim prawem dobiegl Olmo, dobiegl Fermin (no prawie), a Balde nie widać w kadrze kamery? Ten koleś nie ma prawa rywalizować na tym poziomie grania. Robi taki burdel w tej obronie ze szkoda płakać.
Bramka piekna

0

Dwaj najsłabsi na boisku a liczby daja.

1

Standardowo to gracze Barcy nie wiedza co sie dzieje i gdzie sa przeciwnicy.
Balde kolejny mecz dramatyczne pozycjonowanie w obronie. Więcej kur...pułapek na link środkowej. Toc tam każdy wychodzący zawodnik niebylby na spalonym.
Chryste Panie trenerze. Pora przyznać sie do błędu. Cofnąć ta dramatyczna pułapkę na 25 metr i grac spokojniej. Kiedy my kur..mielismy mecz bez setek przeciw nam? Ze nie wspomnę o meczu na czysto.

0

@Antimadridista~ Na czym? Na ramieniu Hohlanda?

1

Balde i gra w obronie to jedan wielka pomyłka.
Przy 1 bramce nieobecny na swojej stronie kompletnie i jeszcze macha rękami na środku boiska, zdziwiony jakiś.
Przy drugiej bramce, to nawet nie wiedział co to jest cofanie. Zamiast zrobić 2-3 kroki w tył kiedy piłka szła do tego na lewej stronie, ruszył do niego, kompletnie nie ogarniając, że na drugiej (jego stronie) jest drugi napastnik.
Kolejne akcje tylko pokazywały, że w grze do przodu się odnajduje. W grze do tyłu, to jest kompletnie nieporozumienie Barcelony.
Lepiej grać równym nie wybijającym się Martinem, który czasem popełni błąd, niż grać bez obrońcy.

0

@KrwawiaceoczyVEB mam wątpliwości czy oni wiedza, że na połowie przeciwnika nie ma spalonego. Co gorsza mam wątpliwości czy sam Flick to wie. Bo to jest niemożliwe żeby ustawiać ten spalony na środkowej linii i nie spodziewać się wbiegniecia z drugiej linii przy piłce granej za plecy.

0

Boże poblogoslaw szczęściu.

0

@David_Martin gra kiepsko? To jest dramat. Nie kontroluje pozycji wbiegajacych z 2 linii przeciwników, a po jego minie ciezko stwierdzić czy on w ogóle wie w jakim miejscu boiska się znajduje. Wyprowadzenie ma ok. Ale za duzo kosztują nas jego dramatyczne zagrania w obronie.

3

Ten mecz pokazuje.
Balde moze grac w pomocy. Moze grac w ataku. Ale nie ma prawa grać w obronie!.
Koleś nie ma pojęcia o ustawianiu się, ale co gorsza nie ma pojęcia o tym jak ustawia się przeciwnik i gdzie jest.
Dramat.

0

@fart Ale liczby ma. 6 goli i 7 asyst na tym etapie nie ma nikt.

0

Zamknął....i niech zapanuje spokój.

0

@Rupert_Haubica No może i by się przydało, żeby w tym polu karnym dzióbnął z czuba a nie kiwał. On o dziwo naprawdę gra fajnie, tylko ten OSTATNI kontakt z piłką, to jest jakiś dramat.

0

Fdj i Arujho to się przy złym podaniu od partnera zachowują jak jakieś niedorozwinięte jednostki. Zamiast grać, wracać i robić swoje. Jakieś machanie łapami, gesty rozczarowania, pokazywanki. Tak to może gracz na 9 robić nie odpowiadający za defensywę. A nie DM i ostatni obrońca.

0

Balde nie powinno byc dawno na boisku. Koleś może i w grze do przodu daje plusy, ale z tyłu jego gra to kryminał.

53

TO bankowo plecy Arujo!! Widać było, jak Ronald zaatakowały go tyłem pleców. Trafił w bark. Ale na pewno promieniowało na kolano.

0

Balde to jest dramat w obronie.
Fdj ciezki do oceny. Bo w obronie gra. Ale do przodu koleś jest jakis niepełnosprawnych. Jakby go przykleili do tego 30 metra. Nie zrobi przewagi. Nie ruszy do wyjścia. Dramat. Po prostu potrzebujemy czasem jednej opcji wiecej wchodzącej z 2 linii.

0

@DonAndresFCB Sytuacja finansowa i rozdmuchane do granic możliwości kontrakty go wypchnęły. Nie można było podpisać nowego po wygaśnięciu starego bo FFP blokowało.
To niestety skutki tego co zrobił Barto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?