11

Firpo nie dał nic w ataku ale czepianie się go to szukanie alibi.
Fdj nie zagrał nic. Ani rogrywał ani bronił
Busi szkoda w ogóle gadać.
Umtiti - dramt, 2 gole na konto Umtitiego po indywidualnych błędach w każdej z bramkowych akcji. Jedyne co to te wyprowadzanie. Gdyby z przodu było więcej ruchu coś mogło by być z tego.
Koeman zaćma do dokonania zmian. Rozumiem że przejęliśmy w 70min inicjatywę i zaczęło dobrze wyglądać, ale zajechanie drużyny nie przyniosło nic dobrego dzisiaj, a i pewnie odbije się poprzez zmiany składu w lidze.

_____
Pozytyw: Messi. Nie biegał, mało rozgrywał, ale jednak każda w miarę sensowna akcja poszła przez niego i w zasadzie mało co zepsuł. NO dobra, setką. Ale tu akurat z bocznej kamery widać było że to fenomentalna obrona bramkarza (podobnie jak przy wolnym) bardziej, niż popsucie strzału.
Może można mu zarzucić te próby strzału z rożnego. Ale generalnie niezły mecz.
Mingueza - koleś dwoi się i troi. Jasne. Popełnia błędy. Bywa za wolny. Potrafi nie trafić w piłkę (dziś np trafił zamiast niej Rakitcia). Ale koleś zasuwa jak maszyna. Prawa, lewa strona. Rozegranie, wyprowadzanie. Na pewno możemy się cieszyć że będziemy mieli niezłego zawodnika na ławkę. Bo takich jak on właśnie powinniśmy zatrzymywać. Multi zadaniowy. Tani. I nadrabiający braki ambicją.

Przy 1:0 byłoby ciężko. Słabo widzę odrobienie przy 2:0. Sevilla ma za mocny atak by nic nie strzelić.

4

Pedri. Dałeś wszystko co mogłeś. Sam za 3 w pomocy nie pociągniesz.....
Obyście w rewanżu zagrali razem z Puigem.

1

@dominikm akurat w tym meczu poza drewnianym rozegraniem, to Firpo zagrał na tle Umtitiego jak profesor.
Jedyny pozytyw to chyba Mingueza. Koleś ma braki. Zdarzają mu się mega wpadki (jak sprokurowanie sam na sam w tym meczu), ale na jego wiek, granie z przypadku i łatanie każdej pozycji to fajnie koleś rozgrywa, włącza się do ataku, a i zakiwać pod przymusem potrafi. Gorzej w obronie, ale takich rezerwowych szukamy na przyszły sezon.

1

Dziś mecz przegrał trener.
Rozumiem że w 70 min nagle przejęliśmy inicjatywę i chciał zostawić, to co dobrze szło. A wynik nie był zły. Ale nie zrobienie zmian, to obecnie nieporozumienie. Po to wprowadzono 5 zmian, żeby nie zajeżdżać składu. Aby zawodnicy jednak byli w formie. Kiedyś płakano, że ma się 11 + 3 grających. Jak można grać dużą liczbą zawodników, to po co?. Poczekam do 85 i 89 minuty aby 2 razy dotknęli piłki?.
Słaby mecz Busiego i Fdj. Zero do rozegrania. Jak Pedri dostanie kontuzji to możemy wywiesić białą flagę.

0

@Jcobvq jak to co. Złamał linię spalonego a wiedząc, że nie dobiegnie przewrócił się.

0

Ja jeb.....aż się prosi o Puiga. Bo w środku nie ma już nikogo. Pedri umarł z przemęczenia. A Fdj z Busim nie doczytali o tym jak rozgrywać w tym meczu.

1

Panie trenerze.....zmiany!!!

1

Lahoz to zje.....tam nic nie było. A jak gwiżdże to karnego. Gdzie tam za polem karnym coś się działo.

0

Lopetegi all-in. Dwóch napastników.....
A tym czasem w Barcelonie gra jeden pomocnik.

0

@pepulinho Pedri słabo bo gra jako jedyny z pomocy. Zero pomocy ze strony dwóch kolegów.

0

Busi i jego przyspieszenie kontry hahah

0

@Zykrol nie....czekał za długo i sam ze sobą się zagubił.

0

Frankie mógłby dać coś więcej od siebie. Na razie statystuje. Bo na pewno nie rozgrywa.

0

@Pstryk ja myślę że Samu gra bo trener woli wystawić w lidze i LM Langleta. Dlatego go oszczędza.

3

Jeśli Firpo wygląda lepiej niż Umtiti to co się dziś dzieje z Samu to ja nie wiem.

0

Umtiti popłynął. Chyba hura optymizm z powrotem formy był przedwczesny.

0

@dominikm mój błąd. Żle spojrzałem

1

Trójką w obronie w EKSTREMALNIE ekperymentalnym składzie. Ja wiem że dwumecz, że ostatnio nieźle nam idzie odrabianie ale ósemaka nie odrobimy....
A tak na serio przerażająco to wygląda. Zobaczymy jak się sprawdzi.

0

Nic dodać nic ująć. Traktuj innych, jak chcesz być sam traktowany.

0

@Roafson24 no i spoko. Za 3/4 tygodnie będzie gotów. Oby.

0

W jednym z newsów napisano że kostka. Ale gazety podają że kolano.....mamy się bać.

1

@Murazor na własnie jego gorszą stroną jest defensywa. Jest ciut za mało zwrotny, a przez to często spóźniony. Nadrabia tu jednak sporo walecznością. Należy mu oddać że często broni prawej strony sam. Po kontuzji Arujo do momentu pojawienia FdJ zszedł do środka. Z 5 razy pokazywał Dembele aby zajął na chwilę jego pozycję a ten uparcie szedł w przód.
Z przodu co raz lepiej. Nieprzyklejony do skrzydła. Tylko bliżej środka. To on strzela po akcji Dembele z prawego skrzydła i wycofaniu przed pile karne.
Nie będzie to wielki obrońca ale na pewno pożyteczny gracz z możliwością gry na środku i prawej.
Nie jestem pewny czy nie będzie gwoździem do sprzedaży Emersona jesli brda nasi chcieli zarobić.

3

Tak naprawdę jedyną zaletą Pijanica jest w tym momencie zagrożenie tym że może oddać strzał z daleka. Potrafi ruszyć do przodu ale kompletnie się gubi. Natomiast na Busiego po prostu szkoda słów. On po prostu gra to co grał 10 lat temu. Z pozycji DM atakuje jako 2 najbardziej wysunięty pressujący gracz i nie ma go gdzie trzeba. Prawda jest taka, że wolał bym Mingueze w środku aby wychodził w pozycję Busiego a ten za niego zostawał w obronie. Sergio ma duże braki motroyczne + nigdy nie był sprinterem. Ale to co robi ostatnio to jakiś dramat. W erze Var macha na sędziego, że jest spalony. Nie ma tego odczucia, że nawet jak sędzia machnie a nie będzie to var bramkę zaliczy. Nie potrafi przerwać dynamicznej akcji. Żółte dostaje za gadnie. Choć dziś akurat ładnie wjechał w Fekira przed polem karnym. Ale po chwili błąd w ustawieniu.
Dramat naszego pomocnika. On niestety powinien być już stałym zmiennikiem. ALbo grać w meczach z drużynami które całkowicie oddają nam pole.

1

Teraz z uwagą w defensywie i Messi niech zejdzie do środka na rozegranie bo mamy problem z wyjściem

1

Anguielski komentator.....golaso golaso BOMBASO!!! haha

0

@Jcobvq jestem za, ale akurat tu też różnie może być.

0

Nie winił bym Busiego za faul. Lepiej tak niż karny. Ale przy dośrodkowaniu nadrobił że nie dał im karnego.

7

Pewnie będzie z 3/4 tygodnie przy skręceniu. Ale lepsze to niż kolano

4

Całkie spoko gra ten Emerson.

0

Alba nawet z takiej piłki w tępo nie gra :D
Znowu na Antka by było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?