2

Dla fabregasa szybko stanął i szybko opadł
Bo
Pewnie myślał ze za lewego ferran

2

Fabregas za 3 sekundy wyłazi spod kamienia jak robak

6

O lewy w 13 minut dał więcej niż ferran przez 70 min

0

@pax dobra dobra i tak pewnie tam w środku płacz że lewy a nie ferran

1

@arturek831 i bierzmy Ferrana na 9 w pierwszym składzie . To wteedyu będzie seria porażek i braku skutecznosci w polu karnym.

0

@Marusek jak ten chłop dał dla lewego 1 po meczy z realem... Kiedy lewy miał dubel ten pierwszy meecz 4:0

0

A co to za nowość FABREGAS jeszcze nie się nie skakał tutaj i nie piszę że ferran powinien wejść by znów zmarnować 3/2 setki i potem zwalić że to wina lewego bo z 2 setek z jednej zrobił bramkę a drugą zmarnował i pewnie jeszcze krzywo popatrzył na ferrana jak to ten strzelał na pustą ... a tak to by było 5/2 , a tak na poważnie to ferran zmarnował swoją szansę i tylko upewnił wszystkich że jest to dobry zmiennik a nie gość do 1 składu. I jeśli chodzi o zmiennika to Ferran jest bardzo nam potrzebny. Bo jest wszechstronny. Dlatego proszę te okienko i Goykers.... Nie kupujmy isaków i innch średniaków. Bo każdy średniak będzie gorszy od staruszka Lewego i to jest prawda... A szybkość gówno tak jak wykończenie jest zerowe. Goykersikk w następnym sezonie by wchodził nz 30-40 minut. By się we dwoje napędziali z lewym jak mmało kto bo ferran go nie napędza. A w 26/27 to juz lewy jako zmmiennik ale z wypłatą o wiele mniejszą... Taki nasz modric

1

@Kai0 ale tutaj czasem sędziowie na varze od spalonych bawią się w karykatury i mogą dorysować taki but by im się werrdykt zgadzał. Ostatnio zajęło im to 10 minut od spalonego .... Musieli na szybko zatrudnić grafika

0

Ja bym chciał dzisiaj by Raphinia wszedł z ławki bo musi odpocząc przez beneficą tak sammo yamal .. Lewy odpoczał ostatnio i do 60 minuty by mógł pograć. Atak bym widział / LS - Ferran SPO - Gavi OLMO- PS N- Lewy

0

@Pustelnik Goykers proszę niech go w nastęnptm roku kupią. Przecież jak on i lewy będzie się napędzać to tam na 9 nie będzie spadków formy. Bo jak lewy widzi jak rekin na pusta nie trafia to tutaj nie widzi żadnego zagrożenia jego pozycji

0

@Faro a ty troche umiesz czytać ?? Yamal podpisze kontrakt po 18 roku życia czyli w lipcu ... Ale lepiej nasrać i żygnąć niż pomyśleć najpierw

1

@4Fabregas4 bo pewnie Rogue lepszy od lewego i wiecej nam daje co koteczku mój kochany

0

@4Fabregas4 nie no zaraz umrę ze smiechu . Lepszą ?? od kiedy strzł na pustą bramkę , gdzie nikt Cie nie atakuje jest trudniejszy od wbiegania w pole karnę i posiadanie ułamka sekundy na decyzje i oddanie precyzyjnego strzłu z przeciwnikiem na plecach... Panie Fabgeras Choroszcz się kłania ... Ale nic to na szczeście nei zmieni bo tutaj na tym forum to jesteś takim gościem w kartonie co w USA krzyczy że ziemia jest płaska... Nikt nie neguje że potrzebujemy nowej 9 ... Nikt nie negouje że lewy ma spadek formy ... Ale kurwa Ferran daje o wiele mniej od lewego. Zobacz jak ruszaja się obrońcy kiedy jest ferran a jak lewy ... Lewy tylko sie ruszy to juz dwója do niego dobiega ferrana w dupie maja .. i sie nie dziwie jak na pustą nie umie trafić . Potrzebujemy kogoś takiego jak Goykers i dobrze by było jakby w następnym roku trafił to barcy i z meczu na mecz wypychał lewego ze skłądu. Bo po pierwsze lewy spowoduje że taki goykers będzie chciał dawać z siebie o wiele wiecej bo ma do przeskoczenia NAJLEPSZEGO napastnika na świecie. A lewy że nie będzie pozwalał sobie by ktoś go przegonił będzie też wiecej z sibie dawał. Ale Ferran nic takeigo nie powoduje bo to jest średniak który mógłby w Valencji być 1 , a w Barcy jest dobrym zmiennikiem bo jest wszechstronyy LS. N . PS ale nie nadaje się na 1 i tyle

1

Pewnie dostanę bana ale chuj. Redakcja zeszła na psy. Te oceny to jest kryminał. Nagonka na lewego zaczyna przypominać pana z wąsem i jego minecraft. Żałość. No nic artykuły tutaj zaczęły być dnem zostaje czytanie komentarzy bo są bardziej rzetelne. Dodatkowo wracając pisanie że Ferran grał dobrze ? Pierwszą połowa 4-5
Kontaktów z piłką no kurwa was tam przyćmiło. Cały świat pisze że Ferenc nie ma podjazdu do lewego a wy że jest lepszy i gra z nim lepiej wyglądała. Srala nie wyglądała chłop miał 2 klarowne szanse nie był naciskany i się zewrwl lewy jedną klarowną ale z naciskiem i nie trafił ale mimo wszystko był tam gdzie powinien i dał przewagę na 4:2 i winić tutaj lewego czy szczęsnego za przegraną ??? Winny jest rekin bez zębów i wylew obrony.

0

@KibicBarcy84 nooo la liga 3 karne a żółw za 200mln troszkę więcej i dalej mniej goli ????

1

A tak szczerze fajnie jakby to był taki nasz Modric. Bo potrzebujemy nowej 9 ale nie ferrana wystarczy spojrzeć na wczoraj. Kogoś z wysokiej półki kto by się zgodził wchodzić najpierw na 25-30 minut a od następnego sezonu 26/27 to by lewy był ten co potrafi wejść na te 15-20 minut to narobić różnicę na szpicy

0

@Marusek jak te krecisko po pierwszym el clasico 4:0 wystawił 1 dla
Lewego

0

Co najlepsze wczoraj jak wyszły składu napisałem że torees spierdoli dwie setki i będzie remis albo przegrana. Do przewidzenia z tym plackiem to było że będzie gra w 10’do zmiany na lewego

0

@Masp ojejku dla naszego rekinka słoneczko pewnie zaswiecilo i to było większa przeszkoda niż obrońca na plecach

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

6. Ferran to dobry zmiennik który swoją szybkością może namieszasz na zmęczonych przeciwników. Od początku jest za słaby bo nie potrafi się ustawiać, wykańczać akcji , wyciągać obrońców lewy to umie jedny problem to jego szybkość

1

@Remi1899 co ty pierdolisx miał 2 setki gzie
Lewy to jescze by buziaka dla bramkarza dal i je wpakował. A przy lewym to tak trochę przeciwnik mu na plecach siedział i mu przeszkadzał a i dodam że strzelił na 4:2 więc to nie wina lewego że obrona wylewu dostała na koniec

1

@Dawid ferran nie winny niczego. Biedny rekinem. Lewy po prostu za bardzo
Na niego patrzył i się speszył. Ale remisowi winny lewy co wszedł przed 70 minutą i strzel bramkę ale to on jest winny …. Nosz kurwa kolejny raz powiem że Ci co piszą artykuły tutaj to gebels od nich się pewnie uczył

0

No jebne fabregas dla ferrana za ten mecz 6 wystawił a dla Lewego 2 to podchodzi pod fanatyzm

2

@dzefrej234 tylko lewy strzelił a ferran konia walił

1

@FATTOMY taa a frrran kot na pustą nie trafił weź nie pierdol 80% winy spada na ferrana

0

@BISHBASHBOSH a mi że ferran wyszedł w pierwszym bo gy było z 6-4 jak już

2

@szczurzysyn a kurwa jest różnica nie jebac na pustą a mając przeciwnika który ciebie przytrzymuje i przeszkadza idioto

3

Dwie seteczki ferrana wyszły bokiem proszę wasz rekinnnnn

1

Patrzę już robactwo spod kamieni wyszło bo dla lewego jedna rzecz nie wyszła chodź gola strzał ale jak ferran na pustą nie trafił to siedzieli cichutko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?