tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pablozeusz czyli Eric mial pozowlic gosciowi strzelic gola, ktory zamyka cala rywalizacje czy jednak dograc te 20 minut w 10 i dalej miec wynik kontaktowy?
3
I nie ma racji. Wczoraj stracilem reszte szacunku do Atleti, ale nie widze tego by Arsenal/Sporting mogli im zagrozic. Oby tylko nie oddali pucharu realowi za darmo jak zawsze.
0
Gol Ferrana byl nielegalny, jedynie mozna miec pretensje czy tan czasem karnego nie bylo za zagranie reka
8
@BojanKriKicz Wczoraj byl lepszy od Pedriego, ale ok
3
Od redakcji i tak pewnie nie dostanie wiecej niz 6 w ocenach meczowych.
0
@Coutinho007 No dobra, ale ile z tych sezonow wydawalo sie, ze mozemy wygrac? 2016, 19, 25 i teraz. Duzo czekania, ale wiecej razy to my jednak nie prezentowalismy wlasciwego poziomu
1
Szkoda, ze trzeba czekac caly rok... Dlatego ta porazka wydaje sie tak ogromna, bo nastepne playoffy bedziemy grac za 10 miesiecy...
0
@Fog_W_1899 ja tu widze 0 pucharow dla obu zespolow, wiec moze porownajmy tytuly w LL, co?
4
Ewidentny karny.
Zobaczcie na slow motion od boku, jak cialo Olmo porusza sie przed i po pchnieciu. Nie ma mowy o symulce czy o szukaniu karnego. Fizyki nie da sie oszukac.
6
Prawda boli, wiadomo.
19
Jesli nie ma karnego na Olmo to nie ma czerwieni dla Garci. Proste
9
Najwiekszy blad Flicka to zmiana Ferrana w gazie na statycznego Lewego. Mecz po zmianach siadl. No i punkt 2 bardzo trafny...
0
Wiadomo, ze to nie mialo prawa zadzialac, ale serio musieli czekac do dnia meczu rewanzowego, zeby dac jednozadaniowa odpowiedz?
1
@FCBparasiempre Nie ma co porownywac tamtych czasow do obecnych.
2
@BISHBASHBOSH Tez obstawiam 4-1.
14
Nie gramy na historycznie uporczywym stadionie dla nas, jestesmy w gazie i mamy wielkich graczy. Wierze, ze szykuje sie cos wyjatkowego dzisiaj. Obstawiam, ze Simeone obsra zbroje i bedzie czekal z tylu na kontry, a juz lepiej tak, niz isc na mocna wymiane ciosow, gdy nie mamy marginesu bledu. Do boju!
0
@Marcelinho99 A ja wlasnie mam, czuje, ze szykuje sie cos wielkiego
3
@Hadim Prawda jest taka, ze nawet jak strzela na 1-0 dopiero w 70 minucie to dalej bedzie ogromna szansa na remis/awans. Wiadomo strzelic szybko bedzie lepiej, ale wazniejsze jest nie stracic jako pierwsi.
9
"Warto zaznaczyć, że spośród wszystkich zwycięców pierwszych meczów ćwierćfinałowych szanse Atlético wyliczono na najniższe."
Nawet komputer sie zaczal juz domyslac...
1
Sklad MD wyjdzie, ewentualnie Gavi za Araujo
1
I dobrze, bo karnego nie bylo, nie jesli upadasz w tak aktorski sposob, to jak sedzia ma wiedziec czy naprawde do czegos doszlo
8
Mysle, ze szykuja jakis wariant na wypadek, gdyby 2-3 graczy krylo Lamine'a, stad tez taka delikatna prowokacja.
13
Strzelic gola jako pierwsi i psychologicznie jestesmy w domu
1
Byl dzis trening?
0
@Aequlibre a wg mnie takie jak zawsze, czyli glownie miedzy 5 a 6 niezalznie od wyniku
0
Nie wspomnieliscie o uruchamianacym przechwycie Araujo przy jednym z goli.
17
@Fog_W_1899 Odrabialismy juz 4-0, wiec 2-0 wydaje sie latwe w porownaniu, zwlaszcza jesli strzelimy szybko pierwsi gola
2
W sumie artykul o niczym, kazde nazwisko zostalo wymienione, wiec wiemy, ze nic nie wiemy
0
Dawac nam to Kotelico!
15
Prowadz! Niczy Messi z Milanem w 2013.