tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mitch_Atleta bo taka ta gra ma być. Ma zadowolić starych wyjadaczy, a nie przyciągnąć nowych graczy
3
Siedzę sobie u lekarza, uprzednio wpychając się w kolejkę, a lekarz to mój znajomy i także kibic Barcelony i przeglądamy sobie La Ramblę od kilku minut :D
0
@Popitek12 może też być walkower
3
Lech Poznań zrobił kolejny krok do tytułu Mistrza Polski.
1
@Marian_Pazdzioch moja odpowiedź była kluczowa
1
@Hosh to nie potrwa długo
0
@Mitch_Atleta Szczęsny przy 22 meczach też może mieć 6 czystych kont
0
@esem91 Zesłać? Co w tym słowie może być niedozwolone?
0
@maroon ale to tylko kilka twoich zalet ;)
1
@Karolollo ale to nie jest żart. Naprawdę jestem hetero
0
@maroon Po prostu napisz, że nie jesteś tolerancyjny i tyle
2
Muzyczne archiwum. Koncert Live Aid
https://cdn.discordapp.com/attachments/768528407851040808/1343160631104376832/480469967_28410790258569599_5500004282523341209_n.png?ex=67bc4351&is=67baf1d1&hm=0620b924e974ab77dcf2f4a6b0bd51fd9a76054639f64a429a05c2ef5e11ad41&
1
@maroon Dużo osób to robi to i ja chciałem się podzielić swoją seksualnością. To, że jestem hetero to jestem jakiś gorszy?
0
@Safrani W damskie tak ;)
0
@maroon Po prostu chciałem się podzielić tym co czuję, nie musisz mnie atakować. Podobają mi się kobiety i tyle
1
@MessiForeverTheBest I cyk zgłoszony
1
@July_6_BcN No to teraz już wszyscy wiecie. Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie, takim jakim jestem.
2
@Sinirsey Długo to w sobie trzymałem, ale w końcu się odważyłem!
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^
21
Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!
Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero
Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!
Dzięki za przeczytanie!
0
@masa11 Do skutku ;)
4
Śmieszą mnie te komentarze, że kogoś coś śmieszy
4
Lewy po przerwie zdobywa hat tricka
0
@tbas A Barca leje wszystkich oprócz outsiderów :P
3
@FCB_dimiC zacząłeś słuchać współczesnej muzyki i tego nie wytrzymały ;)
0
@partymaker Manchester United, mówi to panu coś?
1
@Kamilos84 https://newonce.net/artykul/legenda-o-legendzie-dzien-ktorym-manchester-united-ostatni-spadl-ligi
1
@kubix05 Chyba najbardziej przereklamowana zupa :P
1
@agaFCB Ja to zapamiętałem za dzieciaka dzięki albo przez roraty. Ktoś na serduszku jako dobry uczynek napisał, że porąbał albo przyniósł drzewo na opał (nie pamiętam dokładnie) i ksiądz się z tego śmiał :P
1
@agaFCB całe drzewo rąbiesz? ;)