1

@Mitch_Atleta bo taka ta gra ma być. Ma zadowolić starych wyjadaczy, a nie przyciągnąć nowych graczy

3

Siedzę sobie u lekarza, uprzednio wpychając się w kolejkę, a lekarz to mój znajomy i także kibic Barcelony i przeglądamy sobie La Ramblę od kilku minut :D

0

@Popitek12 może też być walkower

3

Lech Poznań zrobił kolejny krok do tytułu Mistrza Polski.

1

@Marian_Pazdzioch moja odpowiedź była kluczowa

1

@Hosh to nie potrwa długo

0

@Mitch_Atleta Szczęsny przy 22 meczach też może mieć 6 czystych kont

0

@esem91 Zesłać? Co w tym słowie może być niedozwolone?

0

@maroon ale to tylko kilka twoich zalet ;)

1

@Karolollo ale to nie jest żart. Naprawdę jestem hetero

0

@maroon Po prostu napisz, że nie jesteś tolerancyjny i tyle

1

@maroon Dużo osób to robi to i ja chciałem się podzielić swoją seksualnością. To, że jestem hetero to jestem jakiś gorszy?

0

@Safrani W damskie tak ;)

0

@maroon Po prostu chciałem się podzielić tym co czuję, nie musisz mnie atakować. Podobają mi się kobiety i tyle

1

@MessiForeverTheBest I cyk zgłoszony

1

@July_6_BcN No to teraz już wszyscy wiecie. Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie, takim jakim jestem.

2

@Sinirsey Długo to w sobie trzymałem, ale w końcu się odważyłem!

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny nawet nie był transferem ^^

21

Hej wszystkim, chciałem się czymś podzielić!

Długo o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chcę być w pełni sobą – dlatego postanowiłem napisać ten post. Jestem hetero

Nie zmienia to faktu, że jestem tą samą osobą co wcześniej – po prostu chcę być otwarty i nie musieć niczego ukrywać. Mam nadzieję, że spotkam się tu ze zrozumieniem i akceptacją. Jeśli ktoś ma pytania lub chce porozmawiać, jestem otwarty!

Dzięki za przeczytanie!

0

@masa11 Do skutku ;)

4

Śmieszą mnie te komentarze, że kogoś coś śmieszy

4

Lewy po przerwie zdobywa hat tricka

0

@tbas A Barca leje wszystkich oprócz outsiderów :P

3

@FCB_dimiC zacząłeś słuchać współczesnej muzyki i tego nie wytrzymały ;)

0

@partymaker Manchester United, mówi to panu coś?

1

@kubix05 Chyba najbardziej przereklamowana zupa :P

1

@agaFCB Ja to zapamiętałem za dzieciaka dzięki albo przez roraty. Ktoś na serduszku jako dobry uczynek napisał, że porąbał albo przyniósł drzewo na opał (nie pamiętam dokładnie) i ksiądz się z tego śmiał :P

1

@agaFCB całe drzewo rąbiesz? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?