1

Szumu wokół siebie zdobywanymi pucharami nie robią, to muszą pajacowac w taki sposób. :)
Jednak kluby z Madrytu to jedno dna.

2

Piękny to był czas..

0

@mkord to też prawda, dlatego oferowanie 7-9 lat gwarancji nie jest dla nich problemem. :D
Podobno już teraz rekordziści czekają po 3-4 miesiące na części.

3

@draxidox nie twierdzę, że chińska motoryzacja jest dobra, czy nie, ale trochę ukróciła ten monopol sprzedażowy, którego ceny rosły w zatrważającym tempie. 2 lata temu oglądałem 3-4 letnie Volvo XC40 i XC60 i tam bez 130 tysięcy nie podchodź. Teraz myślę, że za 110-120 można fajne 4-letnie wyłapać.

1

@Kgorecki2500 nie brakuje "w" w środku kur?

0

@Zoker thumb up! Również chciałbym dołączyć. :)

1

Eriksen podobna sytuacja? Też coś z sercem?

1

No i dobra i bramkę strzeli i poda, a jak trzeba to w ryj dać może dać.

0

Kupował ktoś dyski SSD od chińczyków? Tak, wiem, że praktycznie wszystko idzie od nich, ale mówię tutaj o miejscach typu aliexpress, czy inne tego typu. :D
Widzę, że za jakieś 150 zł można tam już znaleźć jakieś 256GB.

1

@gracianho7 czy Ty widziałeś jakie piłki Rashford potrafił zepsuć? :D
Z 4 akcji sam na sam trafić jedną, to ja dziękuję za taką 9.

0

@Faro czemu on się cieszył? Przecież trafił w boczną siatkę.

3

No dobra, dobra, niech nikomu nie przysłoni oczu fakt, że Flick nie chciał żadnych Gordonów, Alvarezów, czy Silviów, a gościa od przygotowania fizycznego...

0

@Agrafka finał Argentyna - Portugalia rozjebałby galaktykę. :D

0

@mercurial2000 BERNARDO SYLWIA HERE WE G0000000!

0

@Mavcin1980 no wybierać 4, czy 1 klub w Hiszpani... chyba sprawa jasna. :D

0

@Mavcin1980 nie ma tu wzmianki o Villarrealu. :D
A tak na poważnie, zawsze starają się umniejszyć Barcelonie, ale sami biedni nie wiedzą jak i wypisują takie bzdury.

4

@kacperFCB_ bo to koszulka obliguje do takiego zachowania.

0

@MOLESTA oszukali szystkich

5

@alone49 patrząc tylko na statystyki bramek i asyst, to Iniesta był piłkarzem przeciętnym. :D

0

@Giwera dobra, chłop nockę sobie w Wieśka popykał po zapowiedzi dodatku, a tu wielkie halo...

2

@Jakchcesz Brawo Gordon Ramsay!

1

@ViscaBARCA666 no i elegancko!

1

Dobra, ten sezon przejściowy, w kolejnym Gordon niszczy ligę i robi liczby na poziomie 20/20 G/A.

2

Trochę... Dziwny ruch. No, ale, jeśli Flick go chce, to niech i psa z kulawą noga kupują, jeśli taka wizję ma nasz trener. :)

2

Niezły to byłby deal. Przecież skrzydła będą potrzebowały rotacji, odpoczynku, mógłby być pomału wprowadzany do kadry.

0

@semafor na pewno jesteśmy już bardzo blisko. ;d

0

@Fabik87 Szczęście w nieszczęściu, bo kilka metrów niżej i nic by z niej nie zostało.

1

@Eklerek Ło matko, słyszę w głowie ten trzask. Masakra. Wielkie pokłony za powrót do takiej formy.

31

Inni trenerzy:
-Potrzebujemy napastnika, dwóch pomocników i kolejne 100 milionów na transfery.
Tymczasem Flick:
-Dajcie jakiegoś speca od przygotowania fizycznego i resztę ogarnę.

0

Jedna sytuacja z meczu, który gówno znaczył, bo przegrali mistrza nie 1, a kilkunastoma punktami, a w zamian za to dostali przywileje przez kilka, jak nie kilkanaście lat.
Niezły deal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?