szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szumu wokół siebie zdobywanymi pucharami nie robią, to muszą pajacowac w taki sposób. :)
Jednak kluby z Madrytu to jedno dna.
2
Piękny to był czas..
0
@mkord to też prawda, dlatego oferowanie 7-9 lat gwarancji nie jest dla nich problemem. :D
Podobno już teraz rekordziści czekają po 3-4 miesiące na części.
3
@draxidox nie twierdzę, że chińska motoryzacja jest dobra, czy nie, ale trochę ukróciła ten monopol sprzedażowy, którego ceny rosły w zatrważającym tempie. 2 lata temu oglądałem 3-4 letnie Volvo XC40 i XC60 i tam bez 130 tysięcy nie podchodź. Teraz myślę, że za 110-120 można fajne 4-letnie wyłapać.
1
@Kgorecki2500 nie brakuje "w" w środku kur?
0
@Zoker thumb up! Również chciałbym dołączyć. :)
1
Eriksen podobna sytuacja? Też coś z sercem?
1
No i dobra i bramkę strzeli i poda, a jak trzeba to w ryj dać może dać.
0
Kupował ktoś dyski SSD od chińczyków? Tak, wiem, że praktycznie wszystko idzie od nich, ale mówię tutaj o miejscach typu aliexpress, czy inne tego typu. :D
Widzę, że za jakieś 150 zł można tam już znaleźć jakieś 256GB.
1
@gracianho7 czy Ty widziałeś jakie piłki Rashford potrafił zepsuć? :D
Z 4 akcji sam na sam trafić jedną, to ja dziękuję za taką 9.
0
@Faro czemu on się cieszył? Przecież trafił w boczną siatkę.
3
No dobra, dobra, niech nikomu nie przysłoni oczu fakt, że Flick nie chciał żadnych Gordonów, Alvarezów, czy Silviów, a gościa od przygotowania fizycznego...
0
@Agrafka finał Argentyna - Portugalia rozjebałby galaktykę. :D
0
@mercurial2000 BERNARDO SYLWIA HERE WE G0000000!
0
@Mavcin1980 no wybierać 4, czy 1 klub w Hiszpani... chyba sprawa jasna. :D
0
@Mavcin1980 nie ma tu wzmianki o Villarrealu. :D
A tak na poważnie, zawsze starają się umniejszyć Barcelonie, ale sami biedni nie wiedzą jak i wypisują takie bzdury.
4
@kacperFCB_ bo to koszulka obliguje do takiego zachowania.
0
@MOLESTA oszukali szystkich
5
@alone49 patrząc tylko na statystyki bramek i asyst, to Iniesta był piłkarzem przeciętnym. :D
0
@Giwera dobra, chłop nockę sobie w Wieśka popykał po zapowiedzi dodatku, a tu wielkie halo...
2
@Jakchcesz Brawo Gordon Ramsay!
1
@ViscaBARCA666 no i elegancko!
1
Dobra, ten sezon przejściowy, w kolejnym Gordon niszczy ligę i robi liczby na poziomie 20/20 G/A.
2
Trochę... Dziwny ruch. No, ale, jeśli Flick go chce, to niech i psa z kulawą noga kupują, jeśli taka wizję ma nasz trener. :)
2
Niezły to byłby deal. Przecież skrzydła będą potrzebowały rotacji, odpoczynku, mógłby być pomału wprowadzany do kadry.
0
@semafor na pewno jesteśmy już bardzo blisko. ;d
0
@Fabik87 Szczęście w nieszczęściu, bo kilka metrów niżej i nic by z niej nie zostało.
1
@Eklerek Ło matko, słyszę w głowie ten trzask. Masakra. Wielkie pokłony za powrót do takiej formy.
31
Inni trenerzy:
-Potrzebujemy napastnika, dwóch pomocników i kolejne 100 milionów na transfery.
Tymczasem Flick:
-Dajcie jakiegoś speca od przygotowania fizycznego i resztę ogarnę.
0
Jedna sytuacja z meczu, który gówno znaczył, bo przegrali mistrza nie 1, a kilkunastoma punktami, a w zamian za to dostali przywileje przez kilka, jak nie kilkanaście lat.
Niezły deal.