0

jestes idiota? czy sezenowcem?!!!

0

mogę prosić o jakiś dobry link? może być w języku angielskiim, dziękuję, pozdrawiam

1

dzięki, pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

w Celcie?? a moze w Vio?? :d

0

Te porażkę trzeba dopisac Tacie. Jak mozna nie widziec ze Xavi dzis nic nie gra i czekac do 78 minuty na zmiane, 1 zmiane, dobrze ze nie w 90 minucie:D ! Póżniej zmieniac moim zdaniem lepszego niz Sancheza, Inieste.... Niestety Cesc nie umie grac jako fałszywa 9, jemu należy sie miejsce w srodku, obok Iniesty. 1 porażka Barcy stała sie faktem :/ miłej nocy.

0

dobry artykuł, czas na wszystko da nam odpowiedź.

0

a ja dzis 24 :) Visca el Barca

0

@niewazne troche kultury nie zaszkodzi!!

0

i bedziemy real jechac :D

0

nareszcie nasz :)

0

bedzie cos na cyfrowym polsacie??

0

o ktorej zaczyna sie mecz??

0

Barca zmiecie Dynamo:) jestem pewien....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?