sszef
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestes idiota? czy sezenowcem?!!!
0
mogę prosić o jakiś dobry link? może być w języku angielskiim, dziękuję, pozdrawiam
1
dzięki, pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty
0
w Celcie?? a moze w Vio?? :d
0
Te porażkę trzeba dopisac Tacie. Jak mozna nie widziec ze Xavi dzis nic nie gra i czekac do 78 minuty na zmiane, 1 zmiane, dobrze ze nie w 90 minucie:D ! Póżniej zmieniac moim zdaniem lepszego niz Sancheza, Inieste.... Niestety Cesc nie umie grac jako fałszywa 9, jemu należy sie miejsce w srodku, obok Iniesty. 1 porażka Barcy stała sie faktem :/ miłej nocy.
0
dobry artykuł, czas na wszystko da nam odpowiedź.
0
a ja dzis 24 :) Visca el Barca
0
@niewazne troche kultury nie zaszkodzi!!
0
i bedziemy real jechac :D
0
nareszcie nasz :)
0
bedzie cos na cyfrowym polsacie??
0
o ktorej zaczyna sie mecz??
0
Barca zmiecie Dynamo:) jestem pewien....