2 kwietnia 2016, 22:47
0
jestes idiota? czy sezenowcem?!!!
2 kwietnia 2016, 20:33
mogę prosić o jakiś dobry link? może być w języku angielskiim, dziękuję, pozdrawiam
23 lutego 2016, 21:42
1
dzięki, pozdrawiam.
23 lutego 2016, 21:39
11 maja 2014, 14:11
w Celcie?? a moze w Vio?? :d
17 września 2012, 17:48
a ja dzis 24 :) Visca el Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jestes idiota? czy sezenowcem?!!!
0
mogę prosić o jakiś dobry link? może być w języku angielskiim, dziękuję, pozdrawiam
1
dzięki, pozdrawiam.
0
0
w Celcie?? a moze w Vio?? :d
1
dzięki, pozdrawiam.
0
w Celcie?? a moze w Vio?? :d
0
a ja dzis 24 :) Visca el Barca
0
jestes idiota? czy sezenowcem?!!!
0
mogę prosić o jakiś dobry link? może być w języku angielskiim, dziękuję, pozdrawiam