2

@Bykunn @Comentateiro i reszta lewicowych kolegów. https://media0.giphy.com/media/C86aVSRcHqFfxwLsko/200w.gif?cid=82a1493bd8q00s70jfz86a5yai6rmixsl4tlt9h95lwmbvic&rid=200w.gif&ct=g to tak to popołudniowej kawusi go rozmyślań. Będę się za was modlić żebyście zmądrzeli

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@michal26 a można najechać na jakiś kraj?

1

@michal26 zajęcie nieruchomości Rosjan, tych znajdujących się w infrastrukturach administracyjnych rządowych i wojskowych, wydalenie ambasadorów

0

@Nazio87 wow po pięciu dniach? Bić im brawa?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@PIWOSZ89 i słusznie. Wara od Ukrainy i Argentyńskiego GOATA

0

@FCBparasiempre Kto pytał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@danio1899 Penaldowski to faulował tu obrońce, przez co gol nie powinien być uznany

2

Lewy to faulował tu obrońce, przez co gol nie powinien być uznany

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

5 dni po ogłoszeniu pandemi w Polsce kiedy mieliśmy 2 czy 3 zarażonych, kancelaria premiera dostała od Google 5 milionów dolarów na kampanię i promocje szczepionki i zwalczania covid

0

Proszę niech rozwiąże kontrakt i to zrobi. On przegra i będzie musiał płacić nam miliony za niewypełnienie kontraktu.

5

@Azi nie zgodzę się. Nieetycznym jest jego zachwianie, w sytuacji gdzie nie grał przez mnóstwo czasu i dostawał grube miliony, nie pozwala zarobić na sobie klubowi żeby za pół roku mieć większą kasę od nowego klubu jako wolny zawodnik. Nieetyczne są też jego wymagania finansowe .

0

@tristan87 Błaszczykowski dawał więcej zespołowi tylko kontuzje go dopadły

6

@dafik85 Ja tam życzę Realowi

0

Po drugie jesteś ułomnym klocem bez techniki który bierze wszystko na masę,po pierwsze nie robi ci różnicy czy trafisz do Barcy czy realu więc nie potrzebujemy najemnika kolejnego.

1

@slayer Trzeba przestać straszyć ludzi fałszywymi testami dodatnimi i też piłkarze będą zdrowi

1

Mam parę propozycji na lepszy nagłówek
1 oficjalnie: nie będzie hallanda
2 oficjalnie: laporta kontynuuje tradycję gównianych transferów bartomeu
3 oficjalnie: 65 milionów za piłkarza który strzelał co 5 meczów a w innym klubie co 3

1

@Borneo sory ale spasione grube Angole nie są zdrowsze od naszego słowiańskiego ludu

0

@Rdkzwt czekaj bo chyba nie łapie

2

@HighestInTheRoom miesiące mijają, niedługo już będą kolejne lata mijać, a wy wciąż z tą samą bajką. NUDA

2

Ostatnia prosta. Powrót do normalności. Ludzie, tracimy wolność którą nasi przodkowie wywalczyli po obaleniu monarchów i szlachty! A wy sami zakładacie kajdany na ręce !

0

Komentarz usunięty

0

@Abominacja obowiązek? Tu nie chodzi o obowiązek ale o sens i konsekwencje w zachowaniu.

0

@william_wallace biorę kasę z sejfu wsiadam w auto , 1,5 h i jestem w Niemczech, samolot i USA. A jak nie to górami szedłbym do granicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?