skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rob Trudne czasy, ja tam akurat generała Franco szanuję jako postać historyczną bardzo.
1
@PatrychoO No tak, jak ktoś go śledzi to wie, że to taka typowa pi*zda, tutaj jeszcze chciał w to koleżankę z pracy w to wrobić. Ale z drugiej strony ja nie jestem za tym, żeby z powodu czegoś takiego wyrzucać kogoś z pracy, bo to paranoja.
3
Znaczy to zalezy o które lata chodzi. Jeśli weźmiemy rządy i czasy republiki to te zdecydowanie były bardziej zgodne z linią FC Barcelony. Jak weźmiemy czas po wojnie domowej, rządy Franco to wtedy była to linia bardziej sprzyjająca Realowi.
0
@Kgorecki2500 Każda partia, która pozbywała się JKMa źle na tym wychodziła, więc Bosak byłby głupi gdyby cokolwiek przeciwko Korwinowi próbował. Będą pewnie chcieli go przeczekać.
0
@RomanHoffer XDD gość co starał się być jak najbardziej poprawny politycznie, tęczowe rzeczy w Katarze nosił, a wyrzucili go, bo chciał zażartować z ostatniej afery. Cancel culture w pełnej krasie.
0
@MesQueUnClub96 To jeszcze wychodzi?
14
@Borneo Tylko ty o tym piszesz.
0
@FutbolFan Nie zgadzam się.
0
@michal26 Jezu ta lewica mogłaby nie wejść...
0
@Comentateiro XDDD to jest zwykłe konto satyryczne, a wy mu na poważnie coś odpisujecie
0
@Kgorecki2500 I PiS i partia Hołowni to w sumie amerykańscy podwykonawcy więc jak najbardziej.
0
@Sulimo Z horrorów Piła nowa jest teraz chyba w kinach.
0
@paweldunajecfcb Jeśli cofniemy się do samego początku do Palestyna, oni tam byli pierwsi.
1
@Arkon Ty naprawdę kierujesz się tym w wyborze, jak kto wypadł w debacie?
1
@Kitek1640 Kukoldy i simpy
3
@The Game 10 Albo obiektywnie, albo twoim zdaniem XD
1
@fart Jedna sekta pisze tak, druga tak XD
2
@BorzyKrzys XDDDD
2
Przecież to gol XD
1
@Aragorn33 XDD dalej istnieją ludzie wierzący w mityczny protokół
0
@kynio302 Tak, reptalianinem
0
@betonito No, może 50 dzieci jak na jeden rok to za dużo, ale co do zasady to tak. Chociaż nie wiem, że JKMowi się nudzi i sobie wymyśla takie różne dylematy XD
0
@tristan87 Nie wiem czy dlatego jest teraz ta Pandoragate, ale gdyby ujawniło się wszystko z afery podkarpackiej to byłoby grubsze trzęsienie ziemi niż z tymi youtuberami.
2
@bartekvisca Niezły troll
0
@Tomo1989 Chce ujednolicić interesy Ukrainy i państw bałtyckich, jakoby te kraje miały tę samą stawkę ryzyka. W praktyce to kraje bałtyckie są w NATO i mają zdecydowanie mniejsze ryzyko w przyszłości potencjalnej nowej wojny niż sama Ukraina w przypadku zamrożenia dotychczasowego konfliktu.
0
@tomek8756 Nie zgadzam się.
1
Dobry skład. Po zwycięstwo!
0
@Kgorecki2500 Naczelny europejski kukold.
0
@HighestInTheRoom Znacyz boxdel ma 20% udziałów to nie może od tak chyba go wywalić, musiałby go wykupić albo za jakimś porozumieniem stron się dogadać.
1
@Trojanek23 Porażka totalna ci ludzie.