3

Tak wiesz, bo każdy ma identyczny charakter, każdy człowiek jest inny, po za tym czy ty widziałeś żeby Xavi sprawiał do tej pory jakieś problemy?

3

Nie ma co się dziwić, ta reprezentacja gdyby nie Xavi to możliwe, że nic by nie zdobyła. A jako zmiennik może okazać się naprawdę dobry.

0

Dlaczego niby ten avatar sieje propagandę? To logo partii politycznej, tak samo jest tutaj jakiś użytkownik, który ma na avatarze logo Kongresu Nowej Prawicy. I pytanie, wiesz co to jest propaganda?

2

Bo jest po wakacjach?

0

To ty chyba nie widziałeś Polaków na imprezach, tylko słuchasz stereotypów.

0

On ma 26 lat.

1

To chyba się zawiedziesz, takiego talentu Enrique nie zmarnuje.

1

Jakiś szmatławiec napisał, że Barcelona w czwartek ujawni jakiś niespodziewany transfer... na 90% plota.

9

Według onetu, to Reus jest już dawno w Bayernie.

1

Potraktowałbym Twoją wypowiedź poważnie gdyby nie ostatnie zdanie.

0

No właśnie. ;)

0

Ej mam pytanie do tych co tak krzyczeli jeszcze 2 tygodnie temu. gdzie ten Mangala w City?

1

Wszystko zweryfikuje boisko.

0

Ja tam się na nic w ten czwartek nie nastawiam, napisał zwykły szmatławiec, mówię wam nie liczcie na coś, bo się tylko zawiedziecie.

0

I Xavi na plus.

0

Odszedł za 42M a ty mówisz, że za czapkę gruszek... po za tym on nie pasuje do stylu gry Barcy.

0

Dobrze, ale zrozum on nie jest decydującym zawodnikiem, w ważnych meczach np. z City ciężko mu było minąć jednego rywala, wiem, że on był tytanem pracy i się angażował ale on nie ma takiego talentu jak Messi, RC7, Bale, Suarez czy Neymar. Uważam, że w takim klubie jak Arsenal sobie poradzi, presji na nim dużej nie będzie a my mamy o klasę lepszego Suareza.

2

Dobrze, że nie jesteś trenerem.

5

Nie ma to jak piłkarza, który przyczynił się do tylu sukcesów nazywać szrotem, ale co się dziwić, dzisiejsi kibice.

0

Jakie "nam"? Przecież ty jesteś za Realem.

0

Moim zdaniem Deulofeu to nie jest nowy Ronaldo jak mówicie tylko nowy Ribery, naprawdę ma do niego podobny styl.

0

Martino też się mądrze wypowiadał. Oby u Enrique słowa przechodziły w czyny.

0

Ja w nim bardziej widzę Modricia i Iniestę.

0

Rok temu każdy tak gadał na Bartrę, bo popełniał głupie błędy itp. założę się, że teraz żaden kibic z was go by nikomu nie oddał. Poczekajmy, Tito, Tata i teraz Enrique widzą w nim potencjał, dajmy mu czas.

0

Nie na ten sezon ale na ten moment, Ramos na początku tamtego sezonu też grał beznadziejnie, a co było w końcówce to chyba nie muszę mówić.

2

Na ten moment, nasza para stoperów według mnie powinna wyglądać Bartra-Mathieu. Uważam, że Pique powinien naprawdę się nad sobą zastanowić, bo lada moment i nie będzie miał miejsca w składzie.

1

Zaskoczył mnie bardzo ter Stegen wczoraj, bo grał naprawdę nieźle. Nie mam pojęcia czemu As tak się uwziął na Ikera.

4

Gra nogami ter Stegena naprawdę, godna podziwu. ;)

0

Udają, tak naprawdę nic nie wiedzą, mówią, że ten słaby, temu się nie chce, temu też nie ale "kłamstwo powiedziane 1000 razy staje się prawdą" i każdy w to wierzy i ma się za eksperta, ci co teraz piszą "żadnej akcji nie zrobiliśmy", "o boże piket" mają mocny ból dupy, inni podchwytują i powtarzają a jeszcze inni w to wierzą i też powtarzają. Cała zagadka.

1

A dziewczynki już płaczą... śmieszni jesteście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?