skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Puyol wcale szklany nie był. Tylko pod koniec kariery ale wiadomo, lata robiły swoje.
5
Chyba nie wyczułeś żartu.
1
Jest taki głupi przesąd co do piłkarzy. Kupiliśmy 2 obrońców (Mathieu i Vermaelen), każdy z nich ma 50%, że wypali, czyli 1 z nich wypali na 100%. ;)
0
Gdybyś śledził newsy przed finałem PK to byś wiedział, był news o tym, że Bartra jest kontuzjowany. Był strach, bo przez moment do dyspozycji nie był ani Pique ani Bartra ale ledwo zdążył więc, nie mam pojęcia z czego się śmiejesz.
0
No, jakby jeszce jego udało nam się ściągną c to do Zubiego już się nigdy nie przyczepię. ;)
1
No i skończyła się saga ze stoperami. Życzę powodzenia Vermaelen'owi, mam nadzieję, że on, Bartra i Mathieu wyślą Pique na ławkę rezerwowych i zmobilizują do cięższej pracy, bo Gerardowi poluzowało. Visac el Barca! ;)
0
Mam nadzieję, że Enrique będzie konsekwenty. Bo i jeden i drugi poczuli się zbyt pewnie w podstawowym składzie.
0
Bartra także jest szybki (nie bierz tej sytuacji z Bale'm, był kontuzjowany). Ale zgadzam się, transfer super.
0
Nie mam pojęcia, skąd w dzisiejszej młodzieży to się wzięło. Chęć nie wierzenia w Boga itp. to ta wasza nowoczesność? Z resztą nie ma co się dziwić, Palikoty, Kalisze i Millery w sejmie a barany słuchają... i jeszcze mówienie, że to zabobony, jak bym słyszał Palikota.
0
Oficjalnie: Vermaelen w Barcelonie!
2
Tak, tak a potem płacz, że nie będzie zmienników.
0
Jeśli dla Ciebie symbole religijne są śmieszne, to naprawdę nie wiem dokąd ten świat zmierza.
1
Na rezerwowego jest ok.
1
Jest od 16 roku życia w tym klubie, także jest wychowankiem Barcelony.
0
Bo gra na prawej stronie i jest prawonożny to cięzko mu zejść do środka. Widziałem jego mecz z Barcy B, gdy grał na lewej stronie oraz gdy wszedł na mecz ligowy na CN, to kojarzył się z Robbenem.
2
Ale w meczach z nami nigdy nie gra jakoś super. Ile oni stracili bramek w lidze w tamtym sezonei. Ich obrona wcale nie jest lepsza od naszej, wygląda lepiej ale na papierze.
3
Puyol wie lepiej od Ciebie, czy Sergio zasługuje czy nie.
0
Adama mi się kojarzy bardzo z Robbenem bądź Riberym. Patric do Lahma? Raczej nie. ;)
3
A teraz praktyka. W meczu właściwie ani razu atak nie jest sam na sam z obroną, zawsze jest duży ścisk w środku pola i Ronaldo i Bale muszą wyjść z pod krycia pomocników. Z resztą zobaczysz w trakcie meczu. ;)
1
Robią rewolucję? A zostaje Young (dla kibiców Man UTD jest jak dla nas Pedro), Cleverley (ja u nas Sergi Roberto) i Welbeck - to jsię nazywa rewolucja. Kogo oni sprzedali a kogo kupili?
0
No tak i dlatego się cieszą, że sprzedają typa, który ma rok do końca kontraktu, za tyle samo za ile sprzedali jednego z najlepszych pomocników w PL w tamtych czasach.
0
Raczej wątpię, że kupywali by 5 stopera, bo Vermaelen jest już "prawie"nasz.
0
Napisałbym Ci, że płaczesz i przasadzasz, ale zaraz wyjdzie, że dzięki mnie PO rządzi w tym kraju przez 8 lat itp. ;)
2
Kolego jestem w polityce za KNP i RN. A ty płaczesz po zakupie dwóch dobrych obrońców...
4
Jak go kupimy, to sytuacja w obronie nie będzie taka zła. Mamy dwóch kolosów (Pique, Mathieu) i dwóch obrońców, którzy są świetni i w powietrzu i na ziemi (Bartra, Vermaelen).
0
Cieszą się, że tyle, bo został mu rok do koca kontraktu i za taką cenę sprowadziliśmy od nich Songa, który wtedy był jednem z lepszych pomocników w PL.
2
Chyba Raul Sanllehi.
13
Ale ból dupy, weź chusteczkę sobie, bo widzę, że od paru dni tylko płaczesz i narzekasz. Ciężkie życie, ja bym tak nie potrafił.
0
Mascherano na DP, bo Busquets zawieszenie. W takiej sytuacji na środek obrony idzie Adriano.
0
Tak samo można powiedzieć o każdym... ale wiesz co, może lepiej w ogóle z domu nie wychodzić, bo się można połamać, samochód cię może potrącić, ktoś cię może zastrzelić. Odkąd tu jesteś, to chyba tylko raz napisałeś coś mądrego.