siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
należy się szacunek PSG bo większość z Nas czekała na spacerek i nie doceniała ich, a się okazało że potrafią grać ładnie w piłkę. Postawili Nam twarde warunki, nie bali się grać ofensywnie i nie próbowali cwaniactwa jak niektórzy w pojedynkach z Nami. Chapeau-bas bo do tej pory myślałem że PSG jest jak City (grupka indywidualistów) a okazało się że potrafią grać jak zespół
0
@malutkiFCB
ale musisz wziąć poprawkę na fakt że:
a) ani w Maladze, ani w Borussii ani w Milanie nie ma takiej konkurencji do pierwszego składu jak u Nas
b) każdy z wymienionych przez Ciebie graczy gra pierwsze skrzypce (lub przynajmniej drugie) u siebie w zespole a u Nas niepodzielnie rządzą Messi, Iniesta i Xavi (nie twierdzę że to jest złe).
Nie mam zamiaru bronić Thiago za jego słabe występy, ale trzeba wziąć pod uwagę że chłopak nie ma rytmu meczowego, nie dostaje zbyt wielu szans w ważniejszych meczach i często musi grać w eksperymentalnych rezerwowych składach i ustawieniach (widać jego lepszą grę kiedy np wchodzi za Xaviego i gra z tym składem który teraz uznajemy za Nasz najlepszy, to zupełnie inny zawodnik niż wtedy kiedy gra od pierwszych minut ale z 2 składem). Wszystkie te czynniki trzeba wziąć pod uwagę oceniając go
0
Ja na to patrzę od drugiej strony- nie ważne kogo my wylosujemy, ważne żeby Real wylosował Bayern i odpadł z nimi drugi rok pod rząd. To by był coś pięknego, pstryczek w nos dla mojego "ulubionego" portugalskiego trenera
0
kiepski styl, tempo marszowe, a zobaczycie że się okażę że taką nijaką grą zdobędziemy podwójną koronę i wygramy 2 najważniejsze ligi
0
jak Pique albo Alba złapią kartkę w LM to ja nie wiem czy będzie nawet na kogo postawić w obronie
0
nie można go chwalić... z drugiej strony poza jego sporadycznymi akcjami na skrzydle to niewiele dzisiaj graliśmy w ataku w pierwszej połowie. poza tym zanotował kilka dobrych ważnych przechwytów
0
Zdarłem gardło dzisiaj krzycząc z nerwów. Dużo emocji jak na jeden wieczór :) Teraz mam nadzieję że trafimy na Borussię, żeby Bayern wygrał z Realem drugi sezon pod rząd
0
gramy tak samo jak z Milanem na Camp Nou, Alves ma robić za całe prawe skrzydło a Villa z Fabsem na środku, tyle że Fabs to nie Messi. Nawzajem sobie rpzeszkadzają. W ogóle po cholerę ryzykują 3:4:3 jak remis 2:2 z poprzedniego meczu Nas urządza?!
0
mam nadzieję że nie będzie Szpaku komentował albo jakiś inny Cristianofil
0
jak nie pozwoli na brutalną grę i nie popełni kardynalnych błędów na niczyją korzyść to super. nie powinien być ani przyjacielem ani wrogiem
0
Nasz aktualny skład w obronie w swej historii zebrał łącznie 9 czerwonych kartek a Ibra w ciągu kariery 8. wystarczy wpisać w youtube "Ibra bad boy" i wyskoczy 10 kompilacji z jego chamskimi zagraniami, brutalnymi faulami i pyskówkami. Nie ważne jak jest dobry, jego opinia nie powinna się dla Nas liczy
0
jeśli Pique dzisiaj dostanie kartkę to skład obrony na półfinał będzie w najdelikatniej mówiąc egzotyczny
0
Fabs w reprezentacji też gra na środku w ataku (bo ciężko powiedzieć że jako napastnik albo fałszywa 9) i radzi sobie świetnie. Wenger niedawno twierdził że Barca to reprezentacja Hiszpanii + Messi. Ciekawe co powie jak w meczu z PSG wyjdzie reprezentacja Hiszpanii + Dani Alves
0
Song jest naprawdę świetny i wg mnie jego transfer był inwestycją na długie lata. W meczu Celtą zagrał bardzo dobrze, a z Mallorcą był rewelacyjny. Całkowicie zdominował środek pola, najlepszy na boisku zaraz za Fabregasem. Ma warunki fizyczne jak nikt w zespole i potencjał do rozwoju techniki. Daje Nam wiele nowych opcji w taktyce (bivote, 3:4:3) i wcale nieźle radzi sobie również w obronie. Wiadomo że jego aklimatyzacja będzie przebiegać u Nas trochę dłużej bo nie znał języka przyjeżdżając tutaj (tą przewagę miał Fabs, Villa, Pique, Alba, Alexis) i nie przeszedł przez La Masię, ale szybko się uczy i to widać. Nie ma porównania miedzy jego grą ostatnio a tym co grał na początku sezonu. Chciałbym go częściej widywać na boisku (np w parze z Busquetsem)
0
Song świetnie gra ciałem więc to była by jego atutowa karta w pojedynkach z Ibrahimovicem ito na niego bym stawiał mimo wszystko
0
@MESSIah16
masz rację, tyle że numerem dwa jest Iniesta
0
@chris
Ronaldo w ataku z Messim? przecież ten facet ma 36 lat i już od dawna nie grał na światowym poziomie :P
0
szkoda go bo moi zdaniem mógłby nawet wygryźć Thiago (przy całej mojej sympatii i szacunku)
0
Ibra nie pasował do Barcy, bo może i to zdolny gracz, ale przede wszystkim to też kawał chama. Widzę że wielu z Was już nie pamięta jego naprawdę licznych kontrowersyjnych zachowań, ale zdarzało mu się kopnąć w głowę kolegę z drużyny na treningu, uderzyć kogoś, obrazić czy chamsko sfaulować na boisku. Zaś Barcelona to klub gentlemanów w każdym calu
0
poza tym nie możemy pobijać aż tylu rekordów na sezon bo na przyszłość nic nie zostanie i nie będzie się czym ekscytować ;)
0
Mam nadzieję że nie pobijemy rekordu, tylko zamiast tego ustawimy sobie mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem i w lidze Tito wpuści kilku młodych zdolnych, oszczędzając niektórych na LM. No chyba że Naszych rezerwowych będzie stać na pobicie rekordu, nie mam nic przeciwko a wręcz na odwrót :)
0
tak między nami to wg mnie Abidal przez te kilka minut zostawił po sobie lepsze wrażenie na boisku niż Pique czy Bartra- celniej rozprowadzał piłkę i grał znacznie spokojniej, mimo że w końcówce meczu oddaliśmy część inicjatywy Mallorce
0
Deulofeu zrobił dokładnie to co trzeba było zrobić- pomęczył bocznych obrońców, przeciągnął grę i były długie fragmenty kiedy z przodu działo się coś tylko dzięki niemu. Atakowaliśmy już wtedy 3 zawodnikami wiec nawet nie do końca miał z kim grać. Nie bez powodu wszedł tak późno a nie na początku meczu. Musimy mieć zawodników zdolnych szarpać na skrzydle
0
Fabregas zdecydowanie najlepszy w drużynie, ale Song moim zdaniem tuż za nim! Całkowicie zdominował środek pola, co jest wielką zasługą mimo słabości przeciwnika. Pewny w obronie, dobrze zastąpił w rozegraniu Thiago, który dzisiaj był kiepski (co ciekawe nawet Dos Santos był od niego lepszy dzisiaj i wiele zyskał w moich oczach)
0
@BarcaFan2001
absolutnie nie zgadzam się z tym że mówisz źle o Deulofeu- on był jednym z niewielu którzy pod koniec meczu jeszcze coś z siebie dawali. Wyszedł na boisko i nic nie zawalił, starał się jak mógł mimo że przeważnie był w tym osamotniony. Tak samo jak znacznie więcej zaangażowania i przede wszystkim więcej jakości pokazał dzisiaj młody Dos Santos (zwłaszcza przy zestawieniu go z Thiago)
0
Gdyby jakimś cudem to doszło do skutku to ten transfer przeszedłby do historii. Jak dla Nas byłby najbardziej spektakularny tej dekady. Szanse mikroskopijnie małe, ale pomarzyć można
0
bramkarz to jest ostatnia linia obrony a u Nas w tym sezonie często robi za jedyną
0
@MESSIlah16
słabe elementy? oczywiście że są, tylko zależą od mentalności a nie od warunków fizycznych- gra zespołowa, przegląd pola, wspieranie partnerów w pressingu
0
Ibra jak najbardziej zasłużył na wyróżnienie: nie dać się zauważyć na 2 metrowym spalonym przy dwóch metrach wzrostu i niziutkich graczach przeciwnika- ninjustu pierwszej klasy, Batman wymięka.
To oczywiście tylko żart. Podobnie jak sędziowanie i ta jedenastka wybrana przez UEFĘ
0
Ci którzy najeżdżają na Alexisa krytykują go słusznie jako napastnika, ale on tak do końca wcale nim nie jest i inne aspekty jego gry też trzeba brać pod uwagę. To że gra z przodu to nie znaczy że jego zadaniem na boisku jest strzelanie bramek. Tiki taka wprowadzona przez Pepa to niesłychanie finezyjna gra i 90% jej niuansów w czasie meczu Nam ucieka (dlatego warto pooglądac sobie powtórki meczu i zamiast za piłką śledzić wzrokiem za niektórymi zawodnikami). Ocena dla Alexisa jak najbardziej zasłużona