siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
u Nas w Polsce się przelewa fala nienawiści w stosunku do Barcy bo w końcu wysoko przegrał zespół który wszystkim spuszczał lanie przez ostatnie 5 lat
0
@REALnykibic7
używanie kretyńskiego, gimnazjalnego zwrotu "Farcelona" jest nie na miejscu a już zwłaszcza na forum klubu który obrażasz. Człowieku zastanów się zanim coś napiszesz bo to nie jest forum innych klubów na którym możesz sobie bluzgać
0
Wielki mecz polaka, ale niepokoi zniżkowa tendencja hiszpańskiej (mojej ukochanej) piłki. W tym meczu się przyglądałem Hummelsowi i nie zachwycił mnie. Kolejny powód do niepokoju skoro mamy go sprowadzić
0
być gotowym do gry a być gotowym do gry na najwyższym poziomie to są dwie różne rzeczy
0
tak. koniec ery, bo w tym roku Nasi gracze tak cienko grali, tylko półfinał CdR i Lm, tylko wygrana liga...
to była ironia. Nie gramy równego sezonu i się nam Nam chłopcy trochę wypalili przy finiszu, ale nadal mamy wielki sezon, godzien wielkiego europejskiego klubu
0
ja bym na to popatrzył tak- wygraliśmy TYLKO Ligę, dotarliśmy TYLKO do półfinału LM, TYLKO do półfinału pucharu króla, pobiliśmy TYLKO kilka rekordów drużynowych i indywidualnych. Myślę że jest w Europie mnóstwo wielkich, topowych klubów które takie tegoroczne "TYLKO" wzięły by w ciemno. Rozpieszczali Nas przez kilka lat i niektórzy kibice już zapomnieli ile osiągnął ten zespół
0
za czasów Guardioli NIGDY sie nie zdarzyło żeby ktoś Nas tak zmiażdżył. Najgorsza porażka z jego ery to 1:3 z Interem ale i tak zespół wtedy walczył i pokazał serce
0
Xavi grał pod Naszym polem karnym a Messi się musiał wracać po piłkę na Naszą połowę- już to świadczy o tym jak beznadziejnie byliśmy ustawieni na ten mecz i do niego nie przygotowani
0
najlepsze- zdecydowanie to że Messi wrócił po kontuzji, nie ważne że nie był w dobrej dyspozycji, ważne że już nasz crack wrócił
najgorsze- bezsilność, zaserwowali Nam takie lanie jak my im 4 lata temu
0
nawet porażka 0-4 to dla mnie jako Cule nie problem ale narzekania w stylu Mourinho na sędziów nie jestem w stanie ścierpieć. Rzygać mi się chce jak widzę coś takiego. Odejdźmy z hukiem, niech Nas zapamiętają z przegrywania z honorem i walki do ostatniej chwili w rewanżu a nie z żałosnych wymówek
0
trzeba przewietrzyć szatnię tak jak to zrobił Guardiola przejmując pierwszy zespół. Tito jedzie na jego dokonaniach, czas żeby zrobił coś swojego
0
widzę że po dzisiejszym meczu madryckie psy głośniej szczekają. przypominam im zatem że może ich czekać taki sam los, nikt nie jest niepokonany
0
jeżeli wygramy półfinał to wygramy i finał. Jeżeli odpadniemy, to Ci z którymi przegraliśmy sięgną po trofeum. Historia ostatnich lat Nas tego uczy
0
trofea ani nagrody nie są ostatecznym wyznacznikiem, ale sugerują co nieco. Zespoły prowadzone przez Xaviego w kilka lat wygrały wszystko co było do wygrania. Obronione Euro, Mistrzostwo Swiata, 2 ligi mistrzów, wiele razy liga, puchary krajowe i miedzynarodowe. Nie raz Xavi stawał na podium różnych plebiscytów i robi to z dużą regularnością ( a przegrywał z Messim, najlepszym w historii). Jego styl gry jest wyznacznikiem dobrego rozegrania w dzisiejszych czasach i miał wielki wkład w zdobywane przez klub trofea. Nie można tego umniejszać
0
@ Fernando Torres
skończ obrażać kibiców i klub na którego stronie jesteś. Atakujesz Xaviego i porównujesz go do Zidane'a. Policz sobie trofea Zidane'a (14) i Xaviego (24) (policzyłem trofea zdobyte z klubem i reprezentacją). Indywidualnie w nagrodach zdecydowanie wygrywa Zidane (16) z Xavim (8). Jednakże, w ostatecznym podsumowaniu Xavi bynajmniej nie wypada gorzej
0
na tym polega piękno futbolu że jest naprawdę duży wybór jeżeli chodzi o style i kluby. Lubisz Barcę i jej styl- to się zainteresuj i zostań jej kibicem. Nie lubisz jej stylu- kibicuj komuś kto Ci pasuje. Nie rozumiem napinaczy którzy tutaj próbują udowadniać jakieś absolutne prawdy. A Xavi ma rację- wielki kluby przechodzą do historii nie tylko dzięki wynikom. Przykład? Dream Team Cruyffa czy Milan Sacchiego to były przede wszystkim zespoły które zostawiły po sobie dziedzictwo dzięki stylowi. Myślę że w podobny sposób zapisze się w annałach współczesna Barca i Manchester United. Czy Bayern też? Okaże się. Wątpię natomiast żeby ten sam los spotkał Real Mourinho czy Chelsea
0
Pique ostatnio wyraźnie spadł z formą, ale trudno nei brać w jego kwestii pod uwagę faktu że jest tata od niedawna i że grał w zimie non-stop, nie mając u boku pewnego partnera. Jest współwinny kiepskiej gry Naszej obrony, ale tylko w jakieś tam cześci bo braki kadrowe (tu mam na mysli kontuzje i brak następcy Puyola) i sztab trenerski też mają na to wpływ
0
Duże posiadanie piłki to nie jest pusta statystyka. Trzeba na to spojrzeć z drugiej strony. Przede wszystkim to przeciwnik w tym czasie jej nie ma! I w ten sposób już na starcie odbieramy im 90% możliwości rozegrania. Z Nami grają praktycznie tylko z kontry- wszystkie inne atuty przeciwnika przeważnie są osłabiane przez to że nei mają jak grac bez piłki, musza sie liczyć z tym że akcji w meczu będa mieli jak na lekarstwo. Mielismy 89% posiadania z Celtikiem a przegralismy- ale to nie znaczy że założenie było złe.Szkoci mieli 2 akcje w meczu(i brawa dla nich że je wykorzystali)- pomyślcie jakby to było z Nami gdybyśmy mieli raptem dwie na mecz. Gra z Barcą to strasznie ciężka i frustrująca sprawa
0
Nie lubić tiki-taki to tak jakby nie lubić piłki nożnej. bo powiedzmy sobie szczerze, to co gra Barca to jest esencja piłki nożnej, finezja, zespołowość, bajeczna technika, agresywny pressing i zawsze gra ofensywna. Monotonna ktoś powie? Kopanina w środku pola, wieczne straty piłek, byle szybko na skrzydło i jakoś to będzie, akcje oparte na dwóch podaniach- to jest dla mnie naprawdę nudne
0
Barca nie ma szans PRZEGRAĆ z Bayernem, tak powinno być
0
szkoda że on zwykle gra w łatwych meczach, bo moim zdaniem jak do tej pory to najlepiej pokazał się w spotkaniu z PSG które było trudne. może chłopak pod dużą presją dostaje dodatkowej motywacji
0
czy Wy też uważacie że druga bramka Tello strasznie przypominała stylem wykończenia Thierrego Henry'ego?
0
nie można mówić że gra Xaviego Nam nic nie dawała bo dzięki niemu trzymaliśmy się przy piłce. To tylko i aż tyle, w meczu w którym chodziło tylko o to żeby nie przegrać zachował chłodną głowę, co było ważne zwłaszcza po strzeleniu przez Nas bramki
0
zdecydowanie Alves powinien odpocząć. to samo dotyczy Pique, no ale dla niego nie mamy zmiennika. oni nie pociągną tego tempa do końca sezonu
0
Pique powinien odpocząć jeden mecz przecież on gra non stop od początku roku
0
czyli zapowiada się finał Borussia-Barcelona :)
0
na Mestalla to muszą Nas już nienawidzić kibice- stracili na Naszą rzecz Davida Ville, Jordiego Albę a teraz chcemy ich bramkarza
0
To jest klub którego najbardziej bym nie chciał trafić w półfinałach bo są bardzo dobrzy i konsekwentni w swojej filozofii. Powinniśmy się spotkać w finale żeby był pamiętny mecz
0
nie rozumiem niektórych decyzji trenera, bo wydają mi się w sposób oczywisty nietrafione a przecież to on powinien to wiedzieć lepiej ode mnie czy kogokolwiek innego. Adriano nie był gotowy na ten mecz fizycznie i to było widać (wszyscy wiemy zresztą że musiał zejść bo mięśnie odmówiły posłuszeństwa). Prawe skrzydło było puste i zupełnie przez Nas niewykorzystane w czasie kiedy Villa i Fabs przeszkadzali sobie nawzajem. Busi nie radził sobie w środku pola więc Xavi musiał sie cofnąć głębiej i przez to stracił w dużej części wpływ na ofensywę.
A wystarczyło wystawić Songa do pomocy Busquetsowi (bo ewidentnie potrzebował wsparcia już w pierwszym meczu) co naturalnie pozwoliło by wyjść Xaviemu do przodu. Iniesta na lewą flankę, Pedro na prawo dzięki czemu Alves cofnął by się troszkę i nie musiał się aż tyle wracać. Villa lub Fabs na środku. I Bartra od poczatku- trochę zaufania do wychowanków. Dupa ze mnie a nie taktyk, ale to było widać gołym, amatorskim okiem.
0
należy się szacunek PSG bo większość z Nas czekała na spacerek i nie doceniała ich, a się okazało że potrafią grać ładnie w piłkę. Postawili Nam twarde warunki, nie bali się grać ofensywnie i nie próbowali cwaniactwa jak niektórzy w pojedynkach z Nami. Chapeau-bas bo do tej pory myślałem że PSG jest jak City (grupka indywidualistów) a okazało się że potrafią grać jak zespół