4

@Liwko wijnalduma można mieć za darmo

1

@Shvedu na co komu ten Aguero?

1

Pamiętam jak asystent koemana był tu przedstawiany jako "ekspert od stałych fragmentów gry"

0

@mint a jak by byl to kosztowałby 50+50 a nie 5+20 Plus minus

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli będą pytać sędziów komu kibicują? Czy co będą robić?

0

@Cule007 a kto to jest pedrinho? Mało ważne. Chodzi o to ze gdyby pedri był Brazylijczykiem( wtedy byłby pedrinho) to nie zapłacilibyśmy za niego 5 tylko 50 mln rok temu

1

@normasubiektywna wtedy zrobil to ktoś z Barcelony.koumana nie było wtedy w klubie, on nie miał z tym nic wspólnego. Powiedział że wg niego to brak szacunku co robi psg j tyle. To ze Barca cos kiedys robila nie znaczy ze on nie może swojego zdania powiedzieć. Te różne zagrywki Barcy nie były fajne ale teraz mówimy o psg i ich wypowiedziach( trener, pilkarze) i jak najbardziej trener ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Inaczej by wyglądała sprawa gdyby to on był odpowiedzialny np za sprawę z dunczykiem.

5

@Zykrol jak go kupowaliśmy to nie byl

0

@Jcobvq wijnaldum za Pjanica na którym można by coś zarobic jeszcze

0

Nicea może go wykupić ale pytanie czy będzie ich stać na to bo podobno we francuskich klubach nie jest kolorowo pod względem kasy a jak wiadomo czasy nie są lekkie

5

@don'T.R.I.P.e ja tam jestem optymistą:)

2

Ciut inna sytuacja bo prezes Lyonu otwarcie mowil ze 5mln zaakceptuje byle tylko coś zarobic a tu nikt nie mowi ze chce się pozbyć Messiego a nawet chcą żeby został. Pozatym zaraz mamy mecz z psg.

1

@Tomaszek13 tez tak myślę. Więcej zapłacą za niego niz za Umtitiego ktory i tak mowil ze nie ma zamiaru odchodzić. Zostalby Pique, Araujo, Garcia i Umtiti. W rezerwie są jeszcze rezerwy.

0

to akurat zz omija jednych piłkarzy kosztem innych którzy potem odchodzą i okazuje się że graja całkiem dobrze. To ze sie obraza na piłkarzy bo "cos tam powiedzial" po czym nie daje im grac(patrz isco), to zz sie uparł na hazard ( Perez go nie chcial) i to zz wystawia ciągle tych samych piłkarzy, odegarda, jovica chcial, potem nie dawal im grac itp. Kadrę tez sam sobie skomponował mówiąc na każdym kroku ze druzyna jest kompletna, powysyłał na wypożyczenia a teraz każdy widzi jak jest. Teraz zz patrzy w kierunku szkółki jak juz faktycznie nie ma innych wyjsc. Moim zdaniem to zz spieprzył najwięcej w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BrzydkiAS Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej ze nie ma z czego jej wydoic

0

@R_da_Souza_Faria kolka lat temu tez by go nie dogonil a pozatym chlop schudl kilka kilo wiec nie powinien być wolniejszy

0

Emerson z Destem niech się biją o skład a Roberto do pomocy. Wtedy moglby odejść Pjanic(napewno chcialby wiecej grac niż gra obecnie) do tego Wijnaldum za darmo i fajnie mogłoby to wygladac

1

@Lucassito chyba się jednak nadają skoro graja w Barcelonie

0

@4Fabregas4 jak coś pokaze to go sprzedamy ewentualnie. On tylko rokował w rezerwach toulouse. W Barcelonie, schalke i teraz w benfice nikogo do siebie nie przekonał wiec o czymś to swiadczy

0

@kaamil1910 pewnie o asyste ostatnia chodzi

0

@4Fabregas4 po czym wnosisz skoro nic niepokazal jeszcze? W 2 drużynie Toulouse wyroznial się tylko jakieś 2 lata temu, pozatym kupa

0

@Pablos99 jakby zszedł Mingueza to kto wie czy bramkarz na 2:1 by padła. Roberto jest juz zdrowy wiec z psg on napeeno zagra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

To juz tą piątkę na Depaya mogl wyłożyć, albo pożyczyć chociaz

8

@FutbolToMagia to raczej media zauwazyly na półmetku ze Koeman z nimi rozmawia

2

@lj89 w Madrycie niech się Atalanta martwią bo to napewno nie będzie spacerek dla nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mzr16 nadal nie rozumiem Twojego punktu widzenia. Messi zarabia bardzo dużo wiec powiedział bym ze dobrze mu to ojciec załatwił. Myślisz że przy profesjonalnym agencie miałby jeszcze wyższy kontrakt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?