0

@mmaciass więc jeżeli chodzi o to żeby wychować tak dziecko żeby nie zostać na lodzie jak by co to te dziecko nigdy nie zostawi swojego rodzica, ale nie może nic wymagać, czy mówić żei się należy. Jakim jesteś rodzicem kiedy wozisz dziecko ma treningi a potem oczekujesz czegoś jak osiągnie sukces?

0

Moim zdaniem Franculino Dja ma też ogromny potencjał a nie jest jeszcze tyle wart, chociaż ostatnio miał jakąś kontuzje i pauzował trochę

8

@orgazm44 haha powiedz że żartujesz, czyli rodzicielstwo to jest biznes? Raphinha może pomóc ojcu, matce czy komukolwiek ale mówienie że im się coś należy za spłodzenie jest slabe

2

@Eto'o9 R10 Messi, Ronaldinho, Neymar, oni też kiedyś powiedzieli że nie lubią piłki nożnej oglądać, i nie wiedzą co się dzieje w innych klubach/ligach więc to o niczym nie świadczy, wielu piłkarzy traktuje to jako pracę

1

Franculino Dju jest ciekawy

0

@Jasiorro66 Nusa ma geenialny drybling i wykończenie do oszlifowania

0

@Gacu95 taki problem to nie problem;)

0

@FLYP z Leverkusen

0

@trolownik granie będzie miał jak będzie prezentował odpowiedni poziom, jak nie będzie to to nikt się nie przejmie jakimiś obietnicami, a klubem do rozwoju dla 18to latka raczej nie jest klub z najwyższej półki

2

@Who_you_mam maim zdaniem byłaby to fajna opcja

1

@Natalia12345 człowieku, on dopiero skończył 18 lat a Ty podajesz za argument że grzeje ławę w pierwszej drużynie? Jako 17 latek był w obiegu u Flicka, w przyszłym sezonie mógłby być w pierwszej drużynie na stałe ale boi się podjąć wyzwania moim zdaniem. Jak pójdzie do klubu typu Como czy Borussia to ok ale jak pójdzie do PSG , Chelsea czy City to napewno nie będzie grał więcej niż u nas i wiadomo będzie co było jego motywacja. Czas pokaze

2

@Who_you_mam haha a Barca nie stawia na młodych? Konkurencja podobna a w Barcelonie już grywał w pierwszym składzie mimo 17 lat więc jeżeli tak pójdzie to wiadomo dlaczego

0

@rodineusz ciebie nie stać na normalną odpowiedź więc czepiasz się czego możesz, mógłbym być Twoim ojcem chłopcze

0

Odniose się do ostatniego zdania, wymień jedna 9 która bez dogrywania dobrych piłek strzeli 20-30 bramek na sezon. Każda 9 żyje głównie z dobrych podan a u nas ma kto to robić także nie widzę problemu

1

@rodineusz czyli żądny trener nie ma pomysły, jeden gra wysoka linia drugi niska, reszta sama się robi, weź człowieku wyjdź przewietrzyć glowe

1

@xavi890 Ty akurat masz bardzo średnie pojęcie o tym

0

@partymaker wymieniaj

0

@partymaker a jakich efektów oczekujesz?

0

@Dzieniu tylko że jak Mosqiera był dostępny to mieliśmy Martineza jeszcze

1

@Sebaldek myślę że może mieć to sens

0

@DAM1ANOo myślę że ewentualną kwota wykupu może być uzgodniona przed wypizyczeniem

0

@DonPancio o czym Ty pieprzysz facet????

0

@DonPancio wstydem jest mówić na gościa 28 letniego stary, chyba że sam masz 14 to wtedy możesz tak to odbierac

2

@prodigy akurat miał dużo wspólnego z lewą flanka, przychodził do realu jako lewoskrzydłowy i tam zaczynal tylko potem go przenieśli na drugą stronę bo po lewej grał vini

0

@Lewangoooolsky np Cuenca

0

@Rifek a Ty się dostosowałeś czy podoba Ci się takie podejście do kibicowania?

0

@Greenalley nie wkladaj wszystkich do jednego wora

0

@Moczymorda36 Tah teża takie warunki fizyczne i nie łapie kontuzji w ogole

0

@nosiu95 przecież Torres jest mega szybki akurat, brakuje mu całej reszty;p

1

@GREGRTS makembe też nie jest byle kim, to nie jest tak że dobry obrońca nie przegrywa żadnych pojedynków bo napastnicy też mają swoje atuty a mbappe akurat wyróżnia się szybkością między innymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?