0

@Starrk nic tylko ich skroniować i pokazywać po meczu xD

1

Znowu Yamal bez odpoczynku. Ehh

1

@kubix05 a to ciekawe w sumie że kiedyś nie było koktajlowych pomidorów, przynajmniej u mnie na wsi

1

@maroon świat skręca w lewo dlatego AfD ma rekordowy wynik, we Francji partia Le Pen ma rekordowy wynik a w Stanach rządzą prawicowi populiści XD proszę cię

0

@gumaz oczywiście że tak, zdążyłem wstać bo to była sobota i jadłem śniadanie, w telewizji leciały jakieś bajki które oglądała moja młodsza siostra, ja miałem 11 lat. Mama nagle wróciła zestresowana z zakupów i włączyła TVN24 czy coś a tam takie info

4

7-0 w dwudniowym dwumeczu to nawet niezły wynik.

0

@Rifek mecz z Betisem Cię ominął?

8

@Barclonismo zazdro!

3

Ja wiem że Liga dalej jest na styk (na własne życzenie) ale on musi dostać przerwę z Leganes. To jest nienormalny dzieciak ale dalej jest człowiekiem

1

@Munio jak dołoży do gabloty w tym sezonie to na luzie

0

Cudowny wieczór, cudowna drużyna, cu-do-wny trener. Chwilo trwaj i jedziemy dalej.

6

Aj ładnie się zebrał ale potem xD

5

Man I Love Flick

3

4-0 w 1/4 LM a na trybunach stypa xd Laporta ma krew na rękach

2

Nadal chyba nie mogę uwierzyć jakie my mamy czasy obecnie. Być może trzecie piwo nie pomaga, ale no nie dociera to

0

Yamal czuje ten mecz w kościach. Zmień go w końcu nasz niemiecki królu

0

O kurde Yamal chce zmianę...

0

Nie mam pojęcia jakim cudem Yamal nie wykazuje takiego zmęczenia na GPS że go nie zmieniają

1

Chce spać w twojej kołdrze? XDDD

0

Raphinia luźny gol i dwie asysty XDD

0

Yamal matko boska co za podanie

1

Czy to legalne kochać się w 17-latku?

0

Jezu no ile można

0

Magister proszę cię

0

Ferminnnn, takie to z zamkniętymi oczami się ładuje

0

Kapitalnie Raphi I Yamal. Raphinia nic nie gra a gol i asysta xD

0

Brawo tridente!!!!

0

Kiedy my odpoczniemy? Potrzeba jakiegoś tygodnia bez meczu w środku żeby cokolwiek wróciło bo widać że chłopaki są zmęczeni

1

Magister XDDDDD

3

Cu Cu Cu Cubarsiiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?