Czemu ten Roberto jeszcze tu jest, poważnie. Zawsze jestem ostatnim do wyrzucania zawodników, ale poza meczem z Realem wygranym 0:4 i golem z PSG, 4 LATA TEMU nie potrafię podać jakiegoś wymiernego pozytywnego wpływu Sergiego. Szanuje za ogarnięcie na chwilę PO ale czas już minął
3
@DaPidejpi Jak kiedyś z Chelsea
3
Czemu ten Roberto jeszcze tu jest, poważnie. Zawsze jestem ostatnim do wyrzucania zawodników, ale poza meczem z Realem wygranym 0:4 i golem z PSG, 4 LATA TEMU nie potrafię podać jakiegoś wymiernego pozytywnego wpływu Sergiego. Szanuje za ogarnięcie na chwilę PO ale czas już minął
0
@skakun95 XDDDD
3
Bombele xDDDDDD
0
Oby nie Roberto pls
0
Czy na pewnym portalu z meczami ten jest dostępny tylko w SD?
0
@FLYP 8k, chwalą się tym na prawo i lewo
1
@tadzik447 to jeszcze nie są upały xD to ledwo ciepło sie zaczęło robić, dawać mi tu prawdziwe lato
0
@thebaanqn poszło
0
Real z tytułem xD
6
W końcu zapisany na szczepienia, 20 maj przybywaj :DD
2
Czy to dziś mija 2 lata od chyba mojej najgorszej nocy jako kibic Barcelony? Co za masakryczny dzień to był, maturka mi wtedy tylko dobrze poszła.
7
A niektórzy dalej mówią że CKM > Busquets Xavi Iniesta xd
1
Miło to w końcu napisać, Zidane został zjedzony taktycznie. Real nie grał NIC.
5
Kante prosze Cie przyjdź do Barçy mordo
0
EL MADRID FUERA
0
Teraz już pewniaczek że Real wciśnie, idę postawić 50 zł
0
I zaraz brameczka z dupy dla Realu xD
0
Casemiro jest tak wybielany że to jest przesada.
1
Ale pary ma chłop w rękach mimo wszystko xD
1
Ile Chelsea chce za tego Kante? Przecież to jest złoto
4
Ngolo Kante Palalala
0
Taak jesttttttt
1
Werner przynajmniej trafił xD
4
Real raczej dzis na czilku, jak zawsze wyjdą zmotywowani a Chelsea jak dzieci we mgle
0
Emerson piła cudowna
0
Śnieg w półfinale LM xD
0
@QUNJ Lech Poznań
0
@MarioVeB! Też już w końcu ;)
0
@DonMatteo901 wasz wybór ;)