0

Ciężko mi w to uwierzyć szczerze mówiąc. Będę się łudził do końca że jeszcze się uda zatrzymać Messiego. Po prostu nie mogę go sobie wyobrazić w innej koszulce. Nie tak powinno wyglądać jego pożegnanie :/

2

Do kiedy można oddawać głosy? XD

0

Taka straszna epidemia a maski wyrzucają do normalnego kosza, dziwne jak na tak morderczego wirusa ????

0

@vangoor
To prawda, realny zasięg będzie zawsze mniejszy. Zwłaszcza zimą. Mieszkamy w Norwegii więc nie jest to jakiś problem. Ładowarki mamy w pracy

0

@vangoor
Volvo xc40 elektryk. Sam dla siebie pewnie bym kupił inny ale uległem prośbom narzeczonej. O cenę nawet nie pytaj ????

0

niemiaszki odpadają, francuzi i portugalce też cóż za piękny turniej. Szkoda mi Holendrów i naszych wiadomo ale zrekompensowałem sobie to dzisiaj kupnem nowej fury???? oby więcej takich emocji jak w 1/8

1

@Janiama
3-1 dla Oranje

0

@Yoshi94
Nie ma racji

0

@dawidw4
Może kimbappe?

1

Jak zwykle..Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Robcie screeny

0

@monsterrize
Nie rozumiem czemu, przecież z psg strzelił
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Dawać już tego Depaya (ง •̀_•́)ง

0

@FC1899Barca
Kryminalista i cpuń, nie zapominajmy ;-)
Skończył jak skończył bo przedawkował fentanyl ¯\_(ツ)_/¯

22

Co do tego cracka to ja bym wolał zamiast Hålanda czy Martineza wzmocnienia w linii obrony. Marzy mi się wymiana z Juve z udziałem de Ligta. Może Griezmann w rozliczeniu, jak Messi zostanie to bądźmy szczerzy..Nie ma dla niego miejsca

12

No i super, oby jak najwięcej dobrych występów w reprze z ich strony. Po euro sprzedać i zapomnieć. Jeśli Messi faktycznie zostanie to dla Griezmanna nie ma miejsca niestety. Bombele dzban mam nadzieję, że więcej bordowo granatowej koszulki nie założy, pogonić dziada jak najszybciej

2

Imo powinien zostać na kolejny sezon. No chyba że miałby wrócić Pep. Innych kandydatów nie widzę. Na Xaviego jeszcze przyjdzie czas

0

Taki mecz jak z Granada już się nie powtórzy...
Oczy kurła krwawio :(

1

@MarioVeB!
Wpisz sobie w wyszukiwarkę pfizer czy johnson & johnson criminal history i zobacz jakie to swiętoszki. Przemysł farmaceutyczna jest dziś najbardziej dochodowy, a to jest korpo nastawione na zysk i mają gdzieś zdrowie twoje czy moje. To że takie firmy zrzekają się odpowiedzialności za skutki uboczne już powinno dać ci do myślenia. A same szczepionki są w fazie testów i ci co je biorą są królikami doświadczalnymi, nie wiesz jakie będą skutki średnio i długoterminowe. Ale twoje zdrowie, szczep się jak chcesz. Tylko pamiętaj, że dalej możesz się zarazić więc nie zapomnij założyć kaganca żebyś czasem nie chodził dotleniony.

0

@Janas11224
panie strach jak uj bo szaleje śmiertelny wirus death rate 0,03% xd
Maski pomagają oczywiście ..się niedotleniać czy w kontakcie z patogenami ;)

0

@patataj tak uodparnia, że po podaniu tego eksperymentalnego preparatu medycznego barany zaczynają chorować na srowid xd

1

Mam wrażenie że szejk z psg jako nowy prezes europejskiego stowarzyszenia klubów robi wszystko żeby wykluczyć Barce z ligi mistrzów. moneymar podpisał, jeśli Messi chciałby grać razem z nim, a nasi byliby wykluczeni to kozoentuzjasta miałby dużą szansę go podpisać. Mam nadzieję że Leo zostanie, a jeśli miałby odejść to błagam, niech to kurła nie będzie Paryż

0

@IronSanHybrid
A Messi czasem nie jest na diecie roślinnej w trakcie trwania sezonu? Rozumiem bekę z takich ameb jak spurek ale z samej diety wegańskiej nie bardzo. Masa świetnych sportowców pokazuje że jest bardzo wartościowa i zdrowa

6

Jak za darmo to czemu nie. Fati miałby dobrego zmiennika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Mam nadzieję, że odpuszczą sobie tego gościa. Cena kosmiczna, te premie i pensja to kiepski żart. Depay i Aguero w obecnej sytuacji finansowej będzie rozsądnym posunięciem.

0

@Barca1992 myślę, że nie możemy się poddawać

0

Niezaznajomionym polecam przyjrzeć się bliżej klausowi schwab
https://vm.tiktok.com/ZMeDKto8V/

A tu trochę o szczepionkach mrna
https://vm.tiktok.com/ZMeDKtETB/


2

We Włoszech taka sytuacja.
https://vm.tiktok.com/ZMeAvBH4r/

3

https://vm.tiktok.com/ZMeAn9aw6/

https://vm.tiktok.com/ZMeAvDBxM/

Coraz większa świadomość w społeczeństwie. Precz z plandemią

0

To, że Gasol tak wysoko to się nie będę czepiał ale cały ten ranking i tzw "eksperci" espn to jest zwykła kpina. Wystarczy popatrzeć na pełną listę.
Kobe 25
Wade 18
Melo 15
Griffin 14!! Haha wyżej niż Melo, Wade czy Duncan - cyrk na kiju
Parker 12

Wyżej wymienieni, poza Griffinem, nie znaleźli się w top10 a taki Koniu na przykład jest 7, Curry 6, Irving 8 a Westbrook jest w top5.



0

Jordi Alba - lubie gościa ale to co wyprawiał w meczu z Atletico to jest cyrk na kiju. Chodzi mi oczywiście o te symulacje. To głaskanie to nie był jedyny wybryk w tym meczu. A później się śmieją i szydzą z Barcy, że symulanci, czy aby na pewno Mes que un club. Za takie aktorzenie powinny być kary i to duże. Jak dla mnie na ten moment Adriano do pierwszego składu. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?