1

@Piotrek1993 poczekaj na weekend :P

0

Ile dzisiaj strzałów z każdej pozycji uszczknie CR7?

5

@KmN wychowaj jak swoje❤️

0

@MessiForeverTheBest lautaro poziom CR7 xD

4

@partymaker dodac tam kamila i bedzie triumwirat xD

1

@Safrani ja w niedziele mam mieć gminny puchar w piłkę o godz 14 więc będzie ciekawie XD

5

https://wykop.pl/cdn/c3201142/943628b8d1fddc15171b4422d44dcea708257893b9c1501605d3a8cfd9630825,w400.jpg?author=_TiniMini_&auth=15b434d632d1a7390ce4e7f4d8f106d3

No to jestem już prawie prawdziwym mężczyzną, brakuje mi tego drugiego a do tego pierwszego zmierzam xD

7

@mekston strzela samym ogórkom...

4

Uzbekistan to teraz będzie ostrzeliwany przez Ronaldo jak Iran przez USA xD

2

@AlexDark00 a co z kamilem? XD

5

@FCB24 nie no, aż tacy czarni nie są xd

0

@kuz spoko, ja 3-0 xD

9

czytanie wpisów kamila podczas meczów goata to moje dirty pleasure

0

@RoberDzik to że jeszcze go tam nie ma jest ewenementem xD

0

@Kgorecki2500 to chociaż jakiś kebsik? xd

0

@Kgorecki2500 a po siłowni hot dog z żabki?

1

@Giwera ciekawe kiedy wpadnie depresja jak będzie widział do jakiej ligi trafił xD

2

@Frimpong to pewnie dziecko kurtuła xD

0

Ale napier deszczem

2

@Kgorecki2500 spoko, miałem podobnie, ogólnei na rozmowie poszło mi bardzo dobrze i byłem z siebie zadowolony i też dostałem legendarne zdanie 'telefon dzisiaj albo najpóźniej jutro, jak nie będzie telefonu to wiadomo' ;p no i zadzwonili nastepnego dnia, cieszyłem się bo mi powiedzieli, że tam ponad 200cv było do nich wysłane więc konkurencja spora xD no ale i tak już tam nie pracuje

5

@misterio jakbym nie wiedział gdzie żyjemy i jakie kobiety potrafią być wyrachowane w obecnych czasach, to mógłbym uznać to za bait :P

3

@Spider_Man trudno jest w to nie uwierzyć, że lewy jest cuckiem

5

@NeroTFP1 nie zamknęli tego przestępcy? co za chory kraj...

7

@Spider_Man tym bardziej, że o ludzkiej godzinie

0

@barcelonaLM Maja spuści jej wpiernicz i tyle będzie miała z wimbledonu xD

0

@Kgorecki2500 no pochwal się tym hot dogiem z żabki

0

@Hindus ale wygrali zasłużenie, ograli każdego z topki, mniej lub bardziej dominująco

2

Falcons 3-0 z Furią i wygrywają Majora, NiKo w końcu z upragnionym majorem!
#cs2

1

@Kgorecki2500 czyli co, jakiś dzik 0,5l bedzie kosztowal z 10zl? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?