ranger3120
Dołączył/a: kwiecień 2014
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotrek1993 poczekaj na weekend :P
0
Ile dzisiaj strzałów z każdej pozycji uszczknie CR7?
5
@KmN wychowaj jak swoje❤️
0
@MessiForeverTheBest lautaro poziom CR7 xD
4
@partymaker dodac tam kamila i bedzie triumwirat xD
1
@Safrani ja w niedziele mam mieć gminny puchar w piłkę o godz 14 więc będzie ciekawie XD
5
https://wykop.pl/cdn/c3201142/943628b8d1fddc15171b4422d44dcea708257893b9c1501605d3a8cfd9630825,w400.jpg?author=_TiniMini_&auth=15b434d632d1a7390ce4e7f4d8f106d3
No to jestem już prawie prawdziwym mężczyzną, brakuje mi tego drugiego a do tego pierwszego zmierzam xD
7
@mekston strzela samym ogórkom...
4
Uzbekistan to teraz będzie ostrzeliwany przez Ronaldo jak Iran przez USA xD
2
@AlexDark00 a co z kamilem? XD
5
@FCB24 nie no, aż tacy czarni nie są xd
0
@kuz spoko, ja 3-0 xD
9
czytanie wpisów kamila podczas meczów goata to moje dirty pleasure
0
@RoberDzik to że jeszcze go tam nie ma jest ewenementem xD
0
@Kgorecki2500 to chociaż jakiś kebsik? xd
0
@Kgorecki2500 a po siłowni hot dog z żabki?
1
@Giwera ciekawe kiedy wpadnie depresja jak będzie widział do jakiej ligi trafił xD
2
@Frimpong to pewnie dziecko kurtuła xD
0
Ale napier deszczem
2
@Kgorecki2500 spoko, miałem podobnie, ogólnei na rozmowie poszło mi bardzo dobrze i byłem z siebie zadowolony i też dostałem legendarne zdanie 'telefon dzisiaj albo najpóźniej jutro, jak nie będzie telefonu to wiadomo' ;p no i zadzwonili nastepnego dnia, cieszyłem się bo mi powiedzieli, że tam ponad 200cv było do nich wysłane więc konkurencja spora xD no ale i tak już tam nie pracuje
5
@misterio jakbym nie wiedział gdzie żyjemy i jakie kobiety potrafią być wyrachowane w obecnych czasach, to mógłbym uznać to za bait :P
3
@Spider_Man trudno jest w to nie uwierzyć, że lewy jest cuckiem
35
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.jpg
Empatyczna płeć :D
5
@NeroTFP1 nie zamknęli tego przestępcy? co za chory kraj...
7
@Spider_Man tym bardziej, że o ludzkiej godzinie
0
@barcelonaLM Maja spuści jej wpiernicz i tyle będzie miała z wimbledonu xD
0
@Kgorecki2500 no pochwal się tym hot dogiem z żabki
0
@Hindus ale wygrali zasłużenie, ograli każdego z topki, mniej lub bardziej dominująco
2
Falcons 3-0 z Furią i wygrywają Majora, NiKo w końcu z upragnionym majorem!
#cs2
1
@Kgorecki2500 czyli co, jakiś dzik 0,5l bedzie kosztowal z 10zl? XD