quantetVEB
Dołączył/a: wrzesień 2010
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BRAWO VICTOR
0
koniec !!! teraz tylko nie zmarnowac tej przewagi az do gran derbi
0
hehe oby to utrzymali do konca :D a jak nie to chociaz remis
0
Porto niby bez Falcao, ale nie mozna ich lekcewazyć moga nam spora w tym meczu namieszac. Jednak powinnismy wygrac ten mecz!. VeB
Nie na temat, ale szkoda zeby ten filmik przepadł. Oglądajcie i oceniajcie chlopaczyna ma talent.
0
moim shakira
0
0
MESSIIIIIIIIIII WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA, SUKCESOW. GRAJ DO KONCA W BARCELONIE !!!!!!!!!
0
pierwszy
0
tak samo jak na ms 2010? ;)
0
Brawo Fergi. Tyle lat trzymac taki poziom.
SZACUNEK
0
barca dzieki za wszystko
0
najlepszego w nowym !!!!!
0
hmm byłem pewien, że to Puyol ma najwięcej meczy, a tu ci taki Xavi wyjedzie 550 :D
0
thespecialfive ma racje. wg mnie za inieste powinien w trójce najlepszych powinien zastąpić go sneijder chociaż teraz nie idzie mu najlepiej a inieście wręcz przeciwnie. Złotą piłe powinien zgarnąć Xavi, należy mu się
0
Xavi6FCB
Ja zamawiałem koszt: 70 zł + 30 zł przesyłka.
Koszulka miała dojść w 5-7 dni jednak doszła w 2 tyg.
Zamawiałem ją jakiś miesiąc temu.
0
1. Xavi - On musi wreszcie dostac zlota pilke, nalezy mu sie. Świetny sezon, najlepszy rozgrywajacy swiata.
2. Messi - Najlepszy piłkarz świata, choć nie wyszło mu na MS to mysle, ze i tak samymi golami powinien dostac te nagrode, natomiast on ma jeszcze czas, dlatego xavi nr 1.
3.Iniesta - Rowniez swietny pilkarz, nie zapomne jego gola z chelsea, ale miejsce ma u mnie 3.
0
jamjestjam
Messi nie zagrał nic przez taktykę "boskiego" Maradony, któremu się podobno przyśnił jakiś obrońca z pucharem w ręku i nie wziął Cambiasso do kadry. Nie wymyślaj głupot, że Messi jest słaby, że dostałby z bara i by zakończył karierie. Jesteś śmieszny, kiwa cieniasów? PD to słaba liga? Spoko.
Higuain? = 0
Pogrom Argentyny, heh dobra było 4:1 i Higuain strzelił 3 gole, nie no mistrz. Szkoda tylko, że te wszystkie gole padły bo dobitkach na pustą.
Nie mówię, że jest słaby, ale od razu tak go wywyższać to lekka przesada.
Pique drewno? Człowieku , chciałbyś być takim drewnem.
0
@MESSIvsCR7
wątpię, żeby myślał "co on pier" skoro obaj mówią po hiszpańsku ;].
A co do bohatera wywiadu, wg mnie Villa nie był wart 40 mln. A bramki na MŚ nie były takie wspaniałe, większość to czysty farcik. Eto > Villa > Ibra