quantetVEB
Dołączył/a: wrzesień 2010
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawa dla barcy za gre, brawa dla sedziego za minimalna ilosc bledow, brawa dla realu za ... za to ze wyszli na boisko :D
0
uwielbiam pojedynki marcelo z alvesem :D
0
GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jezus ale poczatek ... poracha valdes
0
Patrzmy obiektywnie - ten sezon, choć nie nalezal dla realu, to dla ronaldo z pewnoscia. Moim zdaniem:
1. Ronaldo
2.Messi. ( z niewielka strata do cr7)
3.Xavi
0
ale zakrecil tiago ;-)
0
JEST!
0
mistrzowsko to zrobil , docenmy ich klase bo graja bardzo dobrze
0
jest ktos chetny do zagrania po meczu sparingu w fifie11? (na ps3)
0
dobrze ze zaraz przerwa bo milan cisnie
0
milan przez chwile gorzej symuluje niz sergio i masche za najlepszych czasow ;p
0
dawaj jeszcze raz tak samo :D
0
ajj zolta
0
gollll
0
jest karny
0
no i po chu! wjezdzacie na messiego? popisal sie juz przez te 20 minut swietnym podaniem (po ktorym padla asysta keity), w sytuacji gdy trafil w poprzeczke to pilka podawana byla mocno i nielatwo jest strzelic bramke. Podobna sytuacja miala miejsce np. u robinho pare minut wczesniej
0
grał bayernem bo chcial wygrac hehe, z tego co pamietam to w fifie 11 na ps3
monachijczycy byli jedna z lepszych ekip do gry
0
haha APOEL 2-1!!
0
o co chodzi z tym Isaaaciem? :D
0
uuuuu lipa
0
cos czuje ze alexis cos dzisiaj ukluje ;D
0
no i strzal alexa ;)
0
moj ulubieniec ;)
0
mial byc po*
0
leo idzie bo kolejnego krola strzelcow ligi mistrzow ;)
0
messsssi
0
jest 44 minuta
0
@mateusz95
tez to zauwazylem. Gra troche w stylu Ronaldo, mam nadzieje ze w niedalekim czasie sie to zmieni
0
@rubasz
thx
0
jak sie fabregas spisuje? bo dopiero transmisje znalazlem