0

brawa dla barcy za gre, brawa dla sedziego za minimalna ilosc bledow, brawa dla realu za ... za to ze wyszli na boisko :D

0

uwielbiam pojedynki marcelo z alvesem :D

0

GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jezus ale poczatek ... poracha valdes

0

Patrzmy obiektywnie - ten sezon, choć nie nalezal dla realu, to dla ronaldo z pewnoscia. Moim zdaniem:
1. Ronaldo
2.Messi. ( z niewielka strata do cr7)
3.Xavi

0

ale zakrecil tiago ;-)

0

JEST!

0

mistrzowsko to zrobil , docenmy ich klase bo graja bardzo dobrze

0

jest ktos chetny do zagrania po meczu sparingu w fifie11? (na ps3)

0

dobrze ze zaraz przerwa bo milan cisnie

0

milan przez chwile gorzej symuluje niz sergio i masche za najlepszych czasow ;p

0

dawaj jeszcze raz tak samo :D

0

ajj zolta

0

gollll

0

jest karny

0

no i po chu! wjezdzacie na messiego? popisal sie juz przez te 20 minut swietnym podaniem (po ktorym padla asysta keity), w sytuacji gdy trafil w poprzeczke to pilka podawana byla mocno i nielatwo jest strzelic bramke. Podobna sytuacja miala miejsce np. u robinho pare minut wczesniej

0

grał bayernem bo chcial wygrac hehe, z tego co pamietam to w fifie 11 na ps3
monachijczycy byli jedna z lepszych ekip do gry

0

haha APOEL 2-1!!

0

o co chodzi z tym Isaaaciem? :D

0

uuuuu lipa

0

cos czuje ze alexis cos dzisiaj ukluje ;D

0

no i strzal alexa ;)

0

moj ulubieniec ;)

0

mial byc po*

0

leo idzie bo kolejnego krola strzelcow ligi mistrzow ;)

0

messsssi

0

jest 44 minuta

0

@mateusz95
tez to zauwazylem. Gra troche w stylu Ronaldo, mam nadzieje ze w niedalekim czasie sie to zmieni

0

@rubasz
thx

0

jak sie fabregas spisuje? bo dopiero transmisje znalazlem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?