1

Żałosne to jest obsadzenie tego starego mopsa Pereza na takim stanowisku w komisji FIFA

0

Widziały gały co brały...

11

Pamiętam jak za**bal głową w kamerę ciesząc się po golu podczas MŚ w RPA w 2010 roku :)

0

Messi ma szansę po raz kolejny pisać historię futbolu złotymi literami. Myślę, że z Eibar uda mu się ustrzelić dublet a potem na Bernabeu pobić ten nieosiągalny dla reszty piłkarzy stąpających po tym globie rekord. Żeby jednak to się udało, to cała drużyna musi zagrać z Realem na 100%, a w szczególności pomoc z Iniestą i Rakiticiem na czele, która w tym sezonie moim zdaniem jest najsłabszą formacją w naszych szeregach. Musimy wygrać ten mecz, bo nawet jeśli Leo pobije rekord a padnie niekorzystny dla nas wynik, inaczej będzie to smakować. Wyobraźcie sobie miny kibiców Realu na Bernabeu, miny zawodników, morale spadły by do poziomu zerowego a Krysztiano chyba by nawet zapłakał ;)

0

Alves gra slabo? Podaj jakies argumenty potwierdzajace ta teze

5

A kiedy ty sie do niego przekonasz ? Dani od poczatku sezonu prezentuje sie bardzo dobrze

1

Oby Pique wrocil do swojej optymalnej formy bo bedzie potrzebny na GD. Podobalo mi sie jak wybil pilke na rzut rozny dla Rayo i zlapal sie za glowe, widac bylo, ze zalowal bo wiedzial, ze mogl spokojnie przyjac i wyprowadzic pilke gdyz nie byl atakowany

0

Zgadzam się. Mam nadzieję, że nasi podołają

0

Vermaelen pewnie zadebiutuje z Eibar, a jeśli nie to dopiero w 10 kolejce. Co do Rafinhi to jeśli nie wyleczy urazu do kolejnego meczu i nie otrzyma zielonego światła, również wcześniej niż w 10 kolejce jakoś nie wyobrażam sobie go na boisku. Chyba że Lucho zaskoczy i postawi na któregoś z nich w GD co jest raczej mało prawdopodobne

0

Co by nie mówić o Ronaldo to jest gość w topowej formie i ma parcie na bramki bo wie, że niedługo stuknie mu trzydziestka a i ciało może odmówić posłuszeństwa. Nie cierpię go ale przyznaje bez bicia, że jest fenomenalny i szczerze powiedziawszy obawiam się GD. Wszystko będzie zależało od naszej obrony i pomocy żeby wyłączyli go z gry jak rok temu w meczu na Camp Nou. Pobicie rekordu Zarry na Santiago przez naszego geniusza futbolu to byłby solidny kopniak w zad dla Cristiano. Oby Messi mu go zasadził :)

1

Na kazde 2 ZP Messiego Krysia odpowiada jedna

0

Leo 6 krysia 12

0

O ile sobie przypominam to Pique

1

Co ty pieprzysz.. Mathieu zagral bardzo dobrze na lewej obronie a Pique moglby miec 4 asysty zamiast jednej gdyby Messi i Munir wykorzystali setki

1

Noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam takie idiotyczne komentarze..
Uwazasz ze gdyby na tablicy byl wynik 0:0 to klepali by do najblizszego? Wygrywali dwoma bramkami, kontrolowali mecz i ekonomicznie oszczedzajac sily dojechali do konca. Jesli rzeczywiscie ogladales mecz to przypomnij sobie ile setek zmarnowali napastnicy, ten mecz mogl skonczyc sie 7:0, a w przerwie meczu Lucho na pewno dal zawodnikom instrukcje zeby sie oszczedzali bo mecz juz byl wygrany

0

Neymar w poprzednim sezonie 9 goli w lidze, w obecnym już 7 po 7 kolejkach :) Rozkręca się chłopak choć musi jeszcze wiele poprawić

11

Było by świetnie jakby dociągnął do 810 minut bez straty gola :) pozdro dla kumatych

0

Jaka wymęczona ? W drugiej połowie Barca grała "na zero" i ekonomicznie, w żadnym momencie meczu nie było groźnie w polu karnym Bravo..

0

Nie.

0

Rakitić gra dobrze ale niestety tylko w defensywie.. Oczekiwałem od niego większej roli w ofensywie

0

Ja bym widział Xaviego za Rakiticia w środku pola no i oczywiście Bartra na obronę.. Ale jeśli decyzja trenera będzie inna, uszanuję to

0

--------Bravo--------
Alves Pique Bartra Alba
Xavi----Masche---Iniesta
Sandro Messi Neymar

2

Ze zjada na sniadanie Montoye i Douglasa

1

I bez Alexisa :/

0

Donie, Ty powinienes jakiegos bloga pisac bo twoje komentarze to mistrzostwo

16

Dlaczego 3/4 urzytkownikow tej strony skresla Alvesa? Gosc haruje za 2 - za siebie i za Pedro, poprawil wrzutki, niekiedy wykreuje wiecej sytuacji podbramkowych niz para pomocnikow. Kto ma go zastapic przy niemal pewnym zakazie transferowym? Montoya ? Zagral 1 dobry mecz z Realem a potem dlugo nic. Skoro ani Tata ani Lucho nie stawiaja na niego to raczej maja powod, chlopak jest po prostu slabszy. Douglas? Chwile zejdzie, zanim zacznie grac "po europejsku" i do tej pory niewiele o nim wiadomo.. Mam nadzieje ze Alves zostanie

0

Jakby pomoc kreowala wiecej sytuacji bramkowych to Dani nie musial by ciagle operowac na prawym skrzydle.. jego wrzutki stanowia wiecej zagrozenia niz podania Iniesty ktory musi zlapac forme czy Rakiticia ktory ma 1 asyste od poczatku sezonu

1

Busqets rzeczywiście przeciwko PSG zagrał tragicznie ale w poprzednich meczach prezentował się świetnie więc twoje stwierdzenie, aniżeli Sergio był by w opłakanej formie nie jest prawdą

0

No właśnie, a ja oczekiwałem że będzie takim playmakerem jakim był w Sevilli :)

0

Pracowal, ale jego glownym zadaniem nie jest asekuracja a kreowanie akcji, a to jak na razie niezbyt mu wychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?