qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
mam nadzieję że złapie formę :) xavi w chwili obecnej gra fantastycznie, Rafinha zaczyna pokazywać swoją dynamikę i kreatywność, Rakitic powoli wraca na właściwe tory to i Andres (w formie najlepszy pomocnik świata) może
4
Dlaczego? Rozumiem że jak Messi zdobędzie ZP to hala dzieci popełnią zbiorowe samobójstwo
35
Masche - Alba jak najbardziej zasłużyli
0
4
Bo Montoya. Jest. Za. SŁABY. Niektórzy mają wyraźny problem i pieprzą o tym przy każdej możliwej okazji. Ogarnijcie się
3
Dokładnie, Apoel sprawiał ogromne problemy PSG i po szczęśliwym farfoclu Cavaniego udało się wywieźć 3 punkty Paryżanom. Zreszta na Camp Nou było podobnie- autobus przez 90 minut i gdyby nie wzrost Pique byłoby marnie bo sytuacji podbramkowych Barca miała jak na lekarstwo
0
Bo go zawsze krytykowałem ;)
38
Zamknął mi mordę. Szacun
1
Pierwszy byłeś do wyzywania Busqetsa to teraz bij się w pierś. To miało być do LOL LOL
0
Dokładnie. Gość jak się rozegra będzie fenomenalny
0
@LOL LOL wzywam cię
5
Maść to się tobie przyda ;)
0
Wyszczekany koleżko teraz coś napisz :)
0
To pokaż mi mój komentarz w którym pisze takie bzdety
0
Zobaczymy jak będziesz szczekał jak Real wtopi, chyba już nie będziesz tak pyskował
4
Uwielbiam Cię Unai ale muszę cię zmartwić bo dzisiaj to Barca zgarnie 3 punkty
2
Prawda jest taka, że do początku sezonu Lucho nie wygrał żadnego meczu taktycznie, w każdym z tych wygranych decydowały albo geniusz Messiego albo indywidualne umiejętności innego z graczy
5
"Dani to nasz DJ, ja jestem zadowolony z tego, co puszcza. Codziennie jest coś innego." DJ Alves - "Dziś wrzutkę będę słał" lub DJ Alves feat. Ivan R. "Podaj do tyłu"
10
Zgłosić można ciebie za bycie mało inteligentnym
2
Idz pan w h na fioletową
1
Batalia batalią ale najważniejsze, żeby Leo i Masche wrócili do Barcelony bez kontuzji
0
Śmieszek z tego Piketa
1
Tito go nie wystawiał bo nie widział w nim potencjału, Tata również, Lucho również no ale userzy fcbarca.com na pewno widują się z nim na co dzień, trenują z nim i widzą jak sobie radzi także zwracam honor, macie racje, nie wystawiali go tylko z szacunku dla rywali, bo wiedzieli, że jak wejdzie to pierdyknie hat-tricka i zaliczy 18 asyst
0
Fatalnie ? Ma więcej asyst niż nasza pożal się Boże pomoc
2
Dlaczego 90% komentujących nie rozumie, że Montoya jest za słaby na Barcelone? Gość nigdy nie zagrał świetnego meczu co najwyżej przeciętne, ale dalej co drugi komentarz to płacz dlaczego Martin nie gra. Montoya to taki Roberto prawej obrony a Alves wciąga go nosem
0
Pedro jest od niego niższy
5
Najlepsze "Okiem kibica" do tej pory
3
Zacznij posyłać prostopadłe piły a nie tylko na alibi do tyłu
3
Cavani jest tragiczny, jakie on sety marnuje w każdym meczu woła o pomstę do nieba
21
" Przeczytamy też, że Iker Casillas odnalazł formę po kolacji z Ramosem i Cristiano Ronaldo. " - spuchłem :D Ależ to romantyczne