qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za darmo i bez lagów? Kompletna abstrakcja
4
Prychłem srogo z Pjanicia
Barca interesowała sie Kroosem - Real go ściągnął
Barca interesowała się Kovaciciem i Danilo - Real postąpił analogicznie
Teraz wyszło że Barca chce Pjanicia - a jakże, Real też go chce
Niech ktoś z PRu Barcy puści plotę, że interesujemy się Michasiem Kucharczykiem albo jakimś innym Cionkiem, może Real ich sprowadzi
0
raczej efekt hala durniów
13
Gdyby Real rzeczywiście dostał ten zakaz transferowy to nie wiedziałbym, czy cieszyć się czy smucić. Oznaczałoby to definitywny koniec Pereza na stołku prezesa, co dla nas nie byłoby dobrą wiadomością. Z drugiej strony beczka by się toczyła ogromna z kibiców mierdy
5
Mariano Rajoy (premier Hiszpanii) zapytany o plebiscyt ZP - "As a Madridista, if I had to vote, I would give it to Cristiano Ronaldo. Silver for Iniesta, because he is a great player and a man of values, and Luis Suárez is an absolute star. He’s a real fighter."
Real Madryt to nie klub, to styl życia.
0
Za 700zł to będzie miał S4...
7
O cały mecz raczej będzie trudno.
Ale tutaj bramki:
http://www.dailymotion.com/video/xhiytc_fc-barcelona-arsenal-3-1-08-03-2011_sport
7
Co do tego zdjęcia potrzebni eksperci z CSI: Kryminalne zagadki Barcelony
Kiedy to zdjęcie zostało zrobione? W jakim meczu?
Zgaduję, że z Villareal na Madrigal ale głowy nie dam
0
Nieprawda, to nie jest zdjęcie z finału PK
4
Był tak ubrany w meczu z Villareal na Madrigal w 3 kolejce sezonu 14/15. Ale wydawało mi się, że to zdjęcie zostało zrobione w szatni na Camp Nou
1
Na pewno ligowy bo MAtS i Masip ubrani w koszulki treningowe. Patrząc po fryzurach piłkarzy to chyba jakiś mecz z początku sezonu, zanim Neymar miał szczotę na głowie a Messi golił boki. Z kolei Pique ogolony jak w 6:2...
0
Z jakiego to meczu?
2
Chciałbym Arsenal, Chelsea albo United w 1/8 jeśli któraś z tych drużyn awansuje. Ze wskazaniem za Chelsea
15
Taa a na wiosnę będzie jak z BBC w poprzednim sezonie. Po kiego ma grać MSN, najlepiej żeby odpoczywali kiedy tylko mają okazję, ewentualnie wystawić tylko Leo skoro pauzował 2 miesiące i jest głodny gry
4
Co wy z tym Krysztianu? Barca gra jak z nut, niszczy mierdę i Romę, MSN deklasuje wszystko i wszystkich a tu nadal komentarze o Ronaldo że na pustaka, że siii i ogólny hejt. Por que?
2
75
Najlepszy transfer sezonu 15/16
5
Przecież całe to oczekiwanie i gala ZP nie miałaby krzty sensu gdyby teraz udostępnili wyniki głosowania...
11
http://www.quickmeme.com/img/2c/2cbeb088610727891ac9c74af98fad8a3b938362a078acfd010b43b1d9804e0f.jpg
2
Tylko dlaczego redakcja dała zdjęcie z meczu o puchar Gampera do artykułu?
1
Plan wykonany, teraz spokojnie, oszczędzać siły i unikać kontuzji jak ognia
2
Toż to Messi tylko trochę taki... inny
3
Bravo-Alves,Pique,Masche,Alba-Busquets,Iniesta,Rakitić-Messi,Suarez,Neymar
Jedyna prawilna jedenastka tego roku
4
Co w tym niesamowitego? Przy takiej grupie dla Barcy nie powinno to dziwić w zupełności
3
Podziękowano mu za brak pucharów a nie za przegrane derby. Jednak moim zdaniem ciężko to porównywać bo Real z Atleti grał rezerwami w pomocy i obronie no i na Calderon. Z Barcą grali najlepszym możliwym składem, na Bernabeu i 60 minut nie musieli przejmować się Leo
3
Wiesz, to samo z Sevillą, niby grają pasztet, niby wszyscy ich równo leją a na Real i Barcelone spinają się maksymalnie i sprawiają problem dwóm gigantom
2
Perez prędzej poda się do dymisji niż odda Isco Barcelonie
35
Szacun dla Ramosa. Chłop nadal nie zakończył kariery, a był jednym z głównych winowajców 2:6, Manity, i teraz Czteropaku.
#Respect
1
Szczerze? Po tym akcie terroryzmu jakiego dokonała Barca na Realu to wcale się im nie dziwię
4
ja bym nie winił Beniteza za ten oklep. To nie jego wina, że obrona Realu grała jak dzieci we mgle, a Kroos i Modrić wyglądali jak manekiny przy Busim i Iniescie. Sami piłkarze Realu chcieli ponoć wyjść ofensywnie, no i wyszli, nie dość że najsilniejszym składem to z trójką środkowych pomocników w tym mega ofensywny James. Ich pressing nie przynosił zbyt wielu korzyści za wyjątkiem dwóch baboli najsłabszego po Munirze Pique. Gra się tak, jak przeciwnik pozwala, a że Barca na niewiele pozwoliła to Real grał padake.
Oczywiście Benitez również dołożył swoją cegiełkę do tej klęski ale współwinni są także piłkarzyny białych