qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
70
Nawet jeśli to nie on, to jakby miał trochę oleju w głowie wykasowałby je kiedy dowiedział się że Barca go chce, bo on przecież wiedział to wcześniej niż cała reszta
1
uwielbiam tego komentatora, zdecydowanie bardziej niż piszczącego Hudsona
2
Pindol pewnie był ale już poza kamerą
15
Chociaż wiem, że Neymar w Realu to wymysły pismaków madryckich pisemek oraz łysiejącego sprzedawcy koszulek z Madrytu, to i tak czuję niepokój i nie lubię takich newsów. Jakby to od samego Neymara zależało to pewnie zostałby w Barcy przez wiele lat, ale niestety on jest wpatrzony i wierny swojemu tatusiowi. Owy tatuś wysłałby syna do ligi plemienia Zulu gdyby dostał odpowiednią ilość pieniądzorów. Szczwany lis Perez dobrze o tym wie i mąci w móżdżku w kształcie dolara Neymara seniora
29
Sędziowie robili wszystko żeby Barca tego meczu jednak nie wygrała
6
Przeczytałem kilka komentarzy pod tym artykułem i dostałem raka. Jak te przygłupy mogą uważać, że Zidane był lepszy od Leo? Albo nienawiść do Barcelony i Messiego padła im na mózg albo naprawdę to kompletni idioci..
1
Ogląda ktoś kosza? Ale nas sędziowie dymają
2
Na Sportklubie Klasyk w kosza
53
"Pan jest łagodny i miłosierny, nieskory do gniewu i bardzo łaskawy"
6
Moim skromnym zdaniem najlepsze 5 meczów Barcy w 2015 roku:
5. Barcelona - Getafe 6:0. Przeciwnik nie z najwyższej półki ale każda z bramek jakie padły w owym spotkaniu mogłaby zostać bramką kolejki
4. Athletic - Barcelona 2:5. Szalony mecz na San Mames i maestria w wykonaniu Leo
3. Juventus - Barcelona 1:3. Nie tylko ze względu na zwycięstwo w finale LM, mecz w którym barcelońskie DNA zostało wyeksponowane z całą okazałością
2. Barcelona - Bayern 3:0. Totalnie zdominowany wielki Bayern Monachium ośmieszony przez Barcę pod batutą Messiego
1. Real Madryt - Barcelona 0:4. Najbardziej kompletne spotkanie Barcelony od Manity. Każdy piłkarz zagrał na optymalnym poziomie
5 najgorszych:
5. Real Sociedad - Barcelona 1:0. Fatalne rozpoczęcie roku no ale od tego (i kolumbijskiego Biebera) wszystko się zaczęło
4. Sevilla - Barcelona 2:2. Czyli jak zremisować wygrany mecz vol. 1
3. Barcelona - Deportivo 2:2. Czyli jak zremisować wygrany mecz vol. 2
2. Athletic - Barcelona 4:0. Mocno rezerwowy skład doznał sromotnej klęski w Baskonii i zaprzepaścił szanse na sekstet
1.Celta de Vigo - Barcelona 4:1. Once de Gala znokautowana przez Nolito i spółkę, mogło być znacznie więcej w plecy
23
W asie kolejny dowód na to jak statystki potrafią zakłamać rzeczywistość. A niedzielny widz to łyknie po same bile, popatrzy na te staty Coco i pomyśli że to najlepsza 9 na świecie
16
Redakcja dzisiaj nie szczędzi prezentów gwiazdkowych i co chwila wrzuca świetne artykuły
Co do Bravo to brawo on
2
Ehh wez nie przypominaj tego feralnego meczu. .
4
A ja wam życzę, żebyście nigdy nie musieli spędzać świąt bez osoby, która jest dla was najważniejsza, tak jak ja niestety jestem zmuszony w tym roku
2
Stara ale dobra hmm do głowy przychodzi mi tylko jedno: Alcorcon v Real Madrid
2
23 grudnia 2015
Ludzie nadal wierzą że wrestling nie jest ustawiony
19
Nie jest naszą przyszłością, on już nie jest młodzikiem. Powinien być teraźniejszością ale niestety ją również nie jest
2
Neymar mógłby poduczyć się angielskiego albo poprosić kogoś o tłumaczenie bo trochę siara z tej fotki z matką co ją wstawił na fejsa i podpisał "house
5
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/1936823_1206866446008702_1137024045521422271_n.jpg?oh=d062dbddbac4e7039e4150ad57e9789c&oe=570BC289
15
Wychodzi co szukałeś w guglach
6
Co chwila ta parszywa godzina rozgrywania meczu. .
64
Do tej pory nie mogę nie nadziwić jak to możliwe że taki fenomenalny bramkarz jakim jest Claudio lwią cześć swojej kariery spędził w średniaku, gość daje taką pewność i raz za razem wyciąga niemożliwe piły. Ogromne dzięki należą się Zubiemu za sprowadzenie Bravo do Barcy, co jak co ale na bramkarzach to on się jednak znał
12
Kosmos, ale to jednak Real ugrał 3pkt z Rayo a Barca tylko 1 z Depor i to ta statystyka jest najważniejsza
18
Na szczęście Real nadal gra pasztet
1
Sam się kiedyś zastanawiałem czy by sobie nie wydziarać tots unit fem forca. No ale na zastanawianiu się skończyło
1
Chyba spalił grubszego przed oglądaniem
2
nie każdy. Ja na przykład omijam to szerokim łukiem
3
Taaa a po 3 słabszych meczach CR7 się obrazi, Bernabeu go wygwiżdże a prasa zasypie domysłami. Anglia to kierunek idealny dla Krychy
0
Inwestycje w nieruchomości są prawie zawsze opłacalne i bezpiecznie
5
Hotelarstwo to cholernie dochodowy biznes jeśli ma się ogromną ilość hajsu żeby zainwestować, tu akurat muszę go pochwalić