@Katalończyk 99 tak samo jak kiedyś przyzwyczaili nas do magii tak teraz trzeba trochę równowagi w przyrodzie. W przyszłym sezonie mogłoby się to już zmienić nie powiem ;d No nic czekamy na transfery i odrobinę więcej elastyczności w podejściu trenera.
@lithotripter ja już kojarzyłem (bez dopowiedzeń:D) bo coraz częściej te szmacixy są promowane w codziennych "mediach". Ona prostytutka a Wojewódzki i Kędzierski jeszcze większe. Choć ten drugi podejrzewam mało ma do gadania i jest tam bo musi coś włożyć do gara a bierze w tym udział bo się przyzwyczaił do homara.
@Czyhrynski@alone49 Panowie wiem, świrowałem, nawet w wieku 25lat kilka siwych włosów to nic dziwnego :) Mam w planach właśnie badanie krwi ale tak jak mówisz... Możesz się przebadać wzdłuż i wszerz a los i tak zrobi co chce...
0
@Katalończyk 99 tak samo jak kiedyś przyzwyczaili nas do magii tak teraz trzeba trochę równowagi w przyrodzie. W przyszłym sezonie mogłoby się to już zmienić nie powiem ;d
No nic czekamy na transfery i odrobinę więcej elastyczności w podejściu trenera.
1
Moi drodzy przypominam że dalej żyjemy na kawałku skały dryfującym gdzieś w nicości kosmosu. Głowa do góry :) VeB!
1
Arałcho za ten strał powinien do kalkuty na kolanach dopierdalać...
13
To wina flicka że w gównie musi rzeźbić?
1
ehhhhhhhhhhhhhhh
1
Nienawidzę LLorente tak samo jak Valverde :D
7
Ludzie mogło być 0:0 do przerwy. Nie jest idealnie ale tragedii też nie ma. JedziemY!!!!!!!!!!
1
@Encore dla realu by był.
1
nie wiem czy ja to nerwowo wytrzymam... jakże szkoda tej główki Fermina ehh...
1
@Unique nadzieja umiera ostatnia! VeB!
3
Dawajta mnie ten mecz już ehhh....
0
@lithotripter ja już kojarzyłem (bez dopowiedzeń:D) bo coraz częściej te szmacixy są promowane w codziennych "mediach". Ona prostytutka a Wojewódzki i Kędzierski jeszcze większe. Choć ten drugi podejrzewam mało ma do gadania i jest tam bo musi coś włożyć do gara a bierze w tym udział bo się przyzwyczaił do homara.
0
@PatrychoO e tam fajna, zwykłe kurwisko.
2
Komentarz usunięty
3
IMO dużo lepsza wersja w tym wykonaniu od studyjnej.
Jeśli macie podobne przykłady to podsyłajcie.
2
@Faro ja postrzeliłem swojego sąsiada z wiatrówki bo słuchał disco polo przy otwartym balkonie.
3
Raszford jest cienki jak sik pająka...
0
według tej grafiki to nie było lol...
1
@Frimpong
0
@FajfusLodowy żałosny jest ten łysol z bomblem.
0
Orłowski oczywiście by wzywał sędziego do monitora :D:D:D
0
Kiedy Slenderman do nich na bramkę wraca?
0
@turhiay weź, wyobraziłem sobie go w koszulce Barcelony ;d
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTB2hWer0vnurxLBWAxspNTivUchP7Zwg3fiQ&s
0
Omg Ołłowski... Nie wiem jak on gada to jakby ktoś gwoździem po tablicy jeździł...
1
@maroon jestem tego samego zdania. Krew co roku badam tak se o :d
2
@NeroTFP1 jedyny plus covida to taki że teraz nigdy nie zapominam o umyciu łap, gdziekolwiek bym nie był.
0
@Czyhrynski @alone49 Panowie wiem, świrowałem, nawet w wieku 25lat kilka siwych włosów to nic dziwnego :) Mam w planach właśnie badanie krwi ale tak jak mówisz... Możesz się przebadać wzdłuż i wszerz a los i tak zrobi co chce...
1
@daniel32778 przestraszyłeś mnie bo mam 35 lat i pierwsze siwe włosy właśnie mi się pokazały...
0
Komentarz usunięty