2

Już widzę jak zawodnik wpłaca klauzulę, podpisuje umowę z nowym klubem, a oni nagle stwierdzają, że ma wrócić bo im się coś nie zgadza bo widocznie mają agentów w barcelonie i mają dojścia do ich księgowych. Finanse są jakie są do tego analizy nie potrzeba, ale pewnie jakby jednak przeszedł to już by nic nie zrobili.

0

@kaszub9696 a co takiego zrobili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?