patry295
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
27 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon każda z platform ma dobre pozycje. Jak ktoś ma ochotę obejrzeć takie Stranger Things to może wykupić na miesiąc Netflixa i go obejrzeć. Jak potem będzie miał ochotę obejrzeć Grę o Tron to wykupi HBO Go. Dyskusje co gdzie można obejrzeć i co lepsze nie mają sensu, bo ile osób, tyle opinii. Ja tych pozycji polskich, które wymieniłeś nie oglądałem, wiec się nie wypowiem. Korzystam z Netflixa i korzystałem z HBO GO i każda platforma ma wartościowe pozycje do zaoferowania. Natomiast odgórne precyzowanie, że to HBO GO ma najlepsze seriale jest niemiarodajne i wyjątkowo subiektywne
1
@JimMorrisonFCB masz racje, potem z ciekawości sprawdziłem :)
1
@Arkon są dostępne na netlifxie. Nie muszą być ich produkcjami. Poza tym sam napisałeś, że na HBO Go „są najlepsze seriale”. Nie napisałeś, że HBO produkuje najlepsze seriale, wiec nie wiem czego się czepiasz
3
@Coutinho007 to zaczynałem w tym samym wieku co Ty. Mój kumpel z klasy w liceum miał ojca, który był starym rock’n rollowcem i tak z ojca przeszło na syna, a później i na mnie.
@Janiama też pewnie kwestia taka, że dostępność do muzyki spoza głównego nurtu, puszczanego w radiu i telewizji była ciężko dostępna.
Poza tym też zauważyłem, że duży wpływ na to czego słuchamy ma społeczeństwo i ludzie, którymi w danym momencie się otaczamy. Nie każdy musi lubić to samo, bo w przeciwnym razie wystarczyłby jeden gatunek muzyki. Natomiast tak jak wapomniałeś to na różnych etapach życia potrafimy słuchać czegoś innego. Do jednego trzeba dojrzeć, inne lepiej poznać, itd. Ja sam w liceum słuchałem takich kapel jak Megadeth, Judas Priest czy Slayer, których już dziś na codzień nie słucham, a często sam heavy metal spoza mainstreamu jest dla mnie zbyt ciężki
1
@Arkon Netflix też ma świetne seriale, wiec nie gadaj. Breaking Bad, Wikingowie, House of Cards czy Przyjaciele. Wymieniając tylko kilka pozycji.
0
@El dominatore pamietam, że w fifie 18 jak grałem karierę jakimś klubem to Barcelona zawsze kupował Dzeko, wiec może coś jest na rzeczy ;)
1
@Vane hbo go i amazon prime :p
1
@Coutinho007 hahah to nie ja uważam, że się skończyli po Kill Em All :) To dość żartobliwe stwierdzenie, wśród zagorzałych trash metalowców, których kilku miałem okazje poznać. Gdy słyszą takie Nothing Else Matters to czują się jakby słuchali Taylor Swift :D
1
@malicinho oni sami to robią, najpierw próbując przypodobać się cules transferami za setki milionów, a teraz próbując przez to za wszelką cenę dopiąć budżet
2
@Janiama Co do Metallica to niektórzy uważają, że zespół się skończył po Kill ’em all, który był pierwszym albumem grupy :D Na pewno po roku 90tym trochę ich styl złagodniał i stał się bardziej dostępny dla szerszej grupy odbiorców, ale myślę, że taki „master of puppets” jest w ścisłej czołówce ich utworów i pochodzi z lat 80tych. Żaden koncert Metallici bez niego by się nie odbył. Poza tym z płyty Ride the Lightning masz Fade in Black i For whom the bell tolls, które tez są szeroko rozpoznawalne :)
2
@Janiama faktycznie, moja pomyłka. Zmyliła mnie płyta Appetite For Destruction z 1987, gdzie dopiero potem do niej dodano November Rain w wersji deluxe
2
@FeloRPS do tego naćpanego Maradonne, bo Messi za młody i na podbój Europy!
2
@Janiama November rain, bo ten utwór miałem na myśli powstał w 1986 albo 1987 wiec się łapie. W dodatku jest to chyba jedyny utwór z lat 80tych, który przekroczył na youtube barierę miliarda odsłon (obecnie 1,3mld)
EDIT: jako pierwszy przebił tą granice, bo sweet child of mine oczywiście tez. No i Bohemian Rhapsody, ale tu nie jestem pewny roku wydania
2
@Janiama uwielbiam guns’n roses! Hard rock to są moje klimaty. Utwór świetny, choć mam nadzieje, że największa perełka jeszcze znajdzie się na liście ;)
3
@Kompletny hahahah wygrałeś garść internetu :D
19
Sytuacja z dzisiaj. Idę sobie ulicą i zatrzymuje mnie jakaś babka dając ulotki Andrzeja Dudy. Odmówiłem, mówiąc że szkoda makulatury, bo zaraz do kosza trafi. Zostałem zwyzywany na cały głos od bezbożników
Pozdrawiam cieplutko z Wrocławia :p
0
@Janiama a o tej Belgii i propozycji nie wiedziałem. Myślisz, że mogłoby potoczyć się inaczej jakbyś się zdecydował?
0
@Janiama ostatnio wywiad za wywiadem. Janiama się nie zatrzymuje :D Wywiad fajnie się czytało i widać, że profesjonalnie do swojej kariery podchodziłeś :)
0
@Bykunn nie jestem PRowcem, by oceniać co by się mu mogło bardziej opłacić sondażowo. Post był o czym innym i odniosłem się do tego, że obie strony upatrywały w tym spotkaniu interesu.
0
@Bykunn czyli i jeden i drugi miał w tym interes polityczny :p
1
@Bykunn myśle, że dwie strony mogą mieć coś w tej kwestii do powiedzenia
0
@Kluivert_P hahahah nie no... raz w miesiącu można sobie pozwolić :D
0
Jakieś fajne kanały kulinarne polskie lub anglojęzyczny ktoś poleci? Szukam czegoś w stylu kanału „policzona szama”
32
Fajnie się będzie grało karierę Barceloną w Fifie. Od początku trzeba będzie robić rewolucje kadrową
3
@Hushovt i to jest cały tragizm tej sytuacji
0
@Adamski69 ahh ten Lewandowski i jego gra w reprezentacji
0
@Gomess kochać i walczyć może i to się ceni, ale jak braknie umiejętności to nikt go nie będzie trzymał w klubie z miłości
1
@NeroTFP miał być już jakieś dwa tygodnie temu. Akurat zacząłem serial oglądać tak, żeby się wyrobić na premierę sezonu 5, bo był zapowiadany na czerwiec. A tu mnie niemiło zaskoczyli :p
0
@inViNcibl3 hehe nie mówiąc już o wyjmowaniu zdań z kontekstu i próbowaniu zdyskredytowania kogoś na tej podstawie. Szkoda, że niektórych nie stać na nic więcej
7
@inViNcibl3 „Obie te partie są bezideowymi partiami władzy, które swoje decyzje uzależniają od społecznych oczekiwań oraz bieżącego interesu partyjnego”
Idealne podsumowanie. Chciałbym wierzyć, że Platforma może być czymś więcej, ale poza próbą trafienia do innych grup społecznych- bardziej lewicowo-centrowych światopoglądowo to swoje decyzje podejmują właśnie w uzależnieniu od społecznych oczekiwań