olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepsze jest to ze na camp nou roma nas cisnela w pierwszej polowie xdd
1
ale my slabi jestesmy jak dalismy wbic sobie 3 bramki w rzymie ;/
1
niech te jakosc pokaze 2 sezony pod rzad ;D mahrez, vardy tez mieli dwa lata temu jakosc na barcelone :)
2
on sie leczy 9 miechow a 3 miechy jest do gry , akurat teraz w serie a ma okres bez kontuzji ale mysle ze jeszcze pod koneic sezonu zlapie kontuzje bo to u niego normalne
0
messi narazie najslabiej , coutinho najlepszy
0
prosilbym o link z pl komentarzem z gory dzieki
1
3x nieeee
0
podesle ktos link z pl komenatarzem ?
1
a ja dalem barce x ;/ zaczynam sie obawiac o moj kupon ;D
0
Ja barca x oraz sevilla x + totki czyste oraz villareal czysto ;)
0
Milik zeby do domu dzis trafil xddd
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDQ4NTA1NDE1NjEwMDqc3LX3qyPi5PcGNn4%3D&preview=hide_code
co myslicie taka tasiemka jak nie wejdzie to na podtarcie zostanie :)
5
powiem tak coutinho - busi - roberto to powinna byc nasza pomoc , roberto w obronie daje duzo w ofensywie czesto schodzi do srodka takze mysle ze powinien grac na pozycji rakiticia w systemie 4-3-3 podobny profil do rakiticia defensywny a do tego szybszy i z lepsza technika i lepszym dryblingiem , coutinh natomiast nastepca iniesty mialby duze pole do popisu w ofensywie i nie musialby sie tak skupiac na defensywie
1
ma ktos link do z pl komentarzem do ksw ?
1
coutinho taki tam mecz dwie asysty :)
4
9 mln mu sie sni
1
jest kapitanem a nie widzialem aby jakos zmotywowal chlopakow w meczu z roma , zamiast krzyknac przeciez jest najlepszym graczem na swiecie to by moze wzieli przyklad z niego i zaczeli grac...
3
pewnie tak roberto to pozycja rakiticia a coutinho iniesty na skrzydle dembele i messi i gruby na srodku ataku oraz semedo PO
0
szkoda ze z roma taki nie byl
1
po co on go na sile wciska do skladu , mam nadzieje ze griezman przyjdzie i go wygryzie ze skladu...
3
dembele juz nie wyjdzie w podstawie , po tym polubieniu posta na twitterze , valverde niech odejdzie po sezonie ...
0
koroneczka se mieli lecha drugim skladem do tego hahaha xdd
0
Nie ma szans na rotacje pozatym nasi maja w tym sezonie ledwo co 3500 minut także swiezynki jeszcze
0
Dembele to już może nie zagrać do końca sezonu w podstawie jak Valverde widział polubienie pod postem ze złe zrobił ze dał mu zagrać tylko 5 min
1
Gdzieś czytałem tu info o tym ze busi dopiero zagra w PK no a tu takie zdziwienie ;) Zapowiada się super mecz w pięknym ustawieniu 4-4-2
0
Ciekawe czy James moze grać czy florek się obsral i dał klauzule
5
Dobrze ze może odpadliśmy bo z liverpoolem mogłoby się skończyć w dwumeczu z naszym nieudolnym trenerem tak jak z bayernem pare lat temu ;)
4
Wiadome to jest ze paco nie gra bo suarez sie koleguje z messim , jakby to miało wyglądać jakby Leo grał a gruby siedział na ławce , bo nie powiecie mi ze przez względy czysto sportowe ;)
1
Rozumiem ze bez sensu jest zwalniać trenera po jednym sezonie tym bardziej ze może wygrać 2 trofea ale czy jest sens w ogóle tak męczyć się i grać defensywnie ? Barca zawsze kojarzyła mi się z bardzo solidna ofensywna zreszta mamy do tego piłkarzy , mam nadzieje ze Valverde do końca sezonu da pograć dembele i coutinho w formacji 4:3:3 bo jeżeli będzie nadal zestawiał to swoje 4:4:2 do końca sezonu to nie chciałbym osobiście go widzieć na ławce w następnym sezonie
0
Jakoś trzeba , Xavi był większym magikiem i jakoś przeżyliśmy , tez trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść pozatym tam będzie miał pierwszy skład a u nas rezerwa , coutinho został tu sprowadzony nie po to żeby siedzieć na ławce