0

najlepsze jest to ze na camp nou roma nas cisnela w pierwszej polowie xdd

1

ale my slabi jestesmy jak dalismy wbic sobie 3 bramki w rzymie ;/

1

niech te jakosc pokaze 2 sezony pod rzad ;D mahrez, vardy tez mieli dwa lata temu jakosc na barcelone :)

2

on sie leczy 9 miechow a 3 miechy jest do gry , akurat teraz w serie a ma okres bez kontuzji ale mysle ze jeszcze pod koneic sezonu zlapie kontuzje bo to u niego normalne

0

messi narazie najslabiej , coutinho najlepszy

0

prosilbym o link z pl komentarzem z gory dzieki

1

3x nieeee

0

podesle ktos link z pl komenatarzem ?

1

a ja dalem barce x ;/ zaczynam sie obawiac o moj kupon ;D

0

Ja barca x oraz sevilla x + totki czyste oraz villareal czysto ;)

0

Milik zeby do domu dzis trafil xddd

1

5

powiem tak coutinho - busi - roberto to powinna byc nasza pomoc , roberto w obronie daje duzo w ofensywie czesto schodzi do srodka takze mysle ze powinien grac na pozycji rakiticia w systemie 4-3-3 podobny profil do rakiticia defensywny a do tego szybszy i z lepsza technika i lepszym dryblingiem , coutinh natomiast nastepca iniesty mialby duze pole do popisu w ofensywie i nie musialby sie tak skupiac na defensywie

1

ma ktos link do z pl komentarzem do ksw ?

1

coutinho taki tam mecz dwie asysty :)

4

9 mln mu sie sni

1

jest kapitanem a nie widzialem aby jakos zmotywowal chlopakow w meczu z roma , zamiast krzyknac przeciez jest najlepszym graczem na swiecie to by moze wzieli przyklad z niego i zaczeli grac...

3

pewnie tak roberto to pozycja rakiticia a coutinho iniesty na skrzydle dembele i messi i gruby na srodku ataku oraz semedo PO

0

szkoda ze z roma taki nie byl

1

po co on go na sile wciska do skladu , mam nadzieje ze griezman przyjdzie i go wygryzie ze skladu...

3

dembele juz nie wyjdzie w podstawie , po tym polubieniu posta na twitterze , valverde niech odejdzie po sezonie ...

0

koroneczka se mieli lecha drugim skladem do tego hahaha xdd

0

Nie ma szans na rotacje pozatym nasi maja w tym sezonie ledwo co 3500 minut także swiezynki jeszcze

0

Dembele to już może nie zagrać do końca sezonu w podstawie jak Valverde widział polubienie pod postem ze złe zrobił ze dał mu zagrać tylko 5 min

1

Gdzieś czytałem tu info o tym ze busi dopiero zagra w PK no a tu takie zdziwienie ;) Zapowiada się super mecz w pięknym ustawieniu 4-4-2

0

Ciekawe czy James moze grać czy florek się obsral i dał klauzule

5

Dobrze ze może odpadliśmy bo z liverpoolem mogłoby się skończyć w dwumeczu z naszym nieudolnym trenerem tak jak z bayernem pare lat temu ;)

4

Wiadome to jest ze paco nie gra bo suarez sie koleguje z messim , jakby to miało wyglądać jakby Leo grał a gruby siedział na ławce , bo nie powiecie mi ze przez względy czysto sportowe ;)

1

Rozumiem ze bez sensu jest zwalniać trenera po jednym sezonie tym bardziej ze może wygrać 2 trofea ale czy jest sens w ogóle tak męczyć się i grać defensywnie ? Barca zawsze kojarzyła mi się z bardzo solidna ofensywna zreszta mamy do tego piłkarzy , mam nadzieje ze Valverde do końca sezonu da pograć dembele i coutinho w formacji 4:3:3 bo jeżeli będzie nadal zestawiał to swoje 4:4:2 do końca sezonu to nie chciałbym osobiście go widzieć na ławce w następnym sezonie

0

Jakoś trzeba , Xavi był większym magikiem i jakoś przeżyliśmy , tez trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść pozatym tam będzie miał pierwszy skład a u nas rezerwa , coutinho został tu sprowadzony nie po to żeby siedzieć na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?