1

ale po co w jakim celu nie mozna dac szansy paco . minie i gomesowi ?

7

boze wygrywamy 3:1 i po bramce z niczego a ten juz wyslal na rozgrzewke rakiticia i suareza o gomesu juz nie wspomne co dac szanse paco i zostawic dembele i coutinho do konca meczu ... kompromituje sie tymi zmianami valverde

6

zaraz gomes i rakitic beda wprowadzani zeby bronic wyniku zobaczycie xd

1

fajnie ze dembele nie szuka tak duzo dryblingu tylko odrazu szuka kolegow w polu karnym

0

dembele zabawa

0

dembele jak dzik w zoledzie wjechal

3

Denis nie powołany

11

Rakitic mvp messi i semedo super ten drugi po wejściu po pierwszej połowie zasuwał od bramki do bramki

0

Pamietam kiedyś sędziował nasz mecz jeden niedoświadczony sędzia niby bo to było jego 2 lub 3 spotkanie i dawał radę nie popełniał większych błędów niestety to było na początku sezonu teraz już o nim nie słyszę żeby nam gwizdał

1

jak do biegania to polecam spoko buty

1

Nie muszę przypominać która strona Real przeprowadził akcje przy pierwszej bramce ;)

7

Teraz jak emocje opadły to moim skromnym zdaniem do końca sezonu semedo powinien grać na PO bo wczoraj w połowie jak wszedł to był najlepszy moim zdaniem po Leo i rakiecie , coutinho powinien wejść na pozycje iniesty a dembele na prawa flanke , więcej minut powinni dostać paco , denis oraz mina w ogóle coś powinien zagrać ;)

0

Teraz dembele , coutinho oraz semedo powinni do kina sezonu grać regularnie , myśle ze denis i paco powinni dostać szanse

1

nieeee

2

Sergio Ramosie , wierzymy ze Ci sie uda !

0

czemu SEMEDO nie gra od poczatku ?

1

Valverde hahahahaha a zaraz inieste zdejmie bo nie bedzie mial sil

0

nasi co mieli sie zajac grą to wola wmyiany zdac z tym 4-4-2 to tez katastrofa

0

bedzie obrona czestochowy , wejdzie semedo pewnie za coutinho albo inieste

0

oplacalo sie odpasc z lm aby przegrac z realem i zakonczyc smieszny rekord bez porazki xd

2

jak narazie messi nic nie zrobil oprocz faulu na ramosie : )

0

nie daj sobie dmuchac jordi

0

pierwszy szpaler juz zrobiony marcelo zainiciowal

1

to co koledzy i kolezanki kogo dzisiaj zidane wytypuje do krycia indywidualnie leo ? moze casemiro ?:D

0

wolalbym przegrac 5 meczy w lidze i wygrac tryplet niz pobijac nadal smieszny rekord ;D

0

Tuż po konferencji verattiego erkisen będzie naszym grajkiem

0

Kiedy jak nie teraz dawać czas wychowanka ? W środku sezonu nie można dać im szansy bo się pkt liczą w lidze w LM nie ma opcji nawet i w PK w dwóch rundach z 5 ligowcem

0

dzieki pobijania rekordów odpadliśmy z LM ze średniakiem to odpowiedz sobie sam do czego nam to potrzebne było i jest skoro liga już wygrana ;)

3

Dokładnie i podawał tylko do tylu i wola rakiticia oglądać który jest naszym najlepszym ofensywnym graczem

0

Co ty my idziemy po śmieszny rekord wygrania ligi bez porażki busi - rakieta to obowiązek a ty chcesz tak ofensywnie wyjść ;) pozatym oni maja ledwie 4tys minut rozegrane co to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?