olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale po co w jakim celu nie mozna dac szansy paco . minie i gomesowi ?
7
boze wygrywamy 3:1 i po bramce z niczego a ten juz wyslal na rozgrzewke rakiticia i suareza o gomesu juz nie wspomne co dac szanse paco i zostawic dembele i coutinho do konca meczu ... kompromituje sie tymi zmianami valverde
6
zaraz gomes i rakitic beda wprowadzani zeby bronic wyniku zobaczycie xd
1
fajnie ze dembele nie szuka tak duzo dryblingu tylko odrazu szuka kolegow w polu karnym
0
dembele zabawa
0
dembele jak dzik w zoledzie wjechal
3
Denis nie powołany
11
Rakitic mvp messi i semedo super ten drugi po wejściu po pierwszej połowie zasuwał od bramki do bramki
0
Pamietam kiedyś sędziował nasz mecz jeden niedoświadczony sędzia niby bo to było jego 2 lub 3 spotkanie i dawał radę nie popełniał większych błędów niestety to było na początku sezonu teraz już o nim nie słyszę żeby nam gwizdał
1
jak do biegania to polecam spoko buty
1
Nie muszę przypominać która strona Real przeprowadził akcje przy pierwszej bramce ;)
7
Teraz jak emocje opadły to moim skromnym zdaniem do końca sezonu semedo powinien grać na PO bo wczoraj w połowie jak wszedł to był najlepszy moim zdaniem po Leo i rakiecie , coutinho powinien wejść na pozycje iniesty a dembele na prawa flanke , więcej minut powinni dostać paco , denis oraz mina w ogóle coś powinien zagrać ;)
0
Teraz dembele , coutinho oraz semedo powinni do kina sezonu grać regularnie , myśle ze denis i paco powinni dostać szanse
1
nieeee
2
Sergio Ramosie , wierzymy ze Ci sie uda !
0
czemu SEMEDO nie gra od poczatku ?
1
Valverde hahahahaha a zaraz inieste zdejmie bo nie bedzie mial sil
0
nasi co mieli sie zajac grą to wola wmyiany zdac z tym 4-4-2 to tez katastrofa
0
bedzie obrona czestochowy , wejdzie semedo pewnie za coutinho albo inieste
0
oplacalo sie odpasc z lm aby przegrac z realem i zakonczyc smieszny rekord bez porazki xd
2
jak narazie messi nic nie zrobil oprocz faulu na ramosie : )
0
nie daj sobie dmuchac jordi
0
pierwszy szpaler juz zrobiony marcelo zainiciowal
1
to co koledzy i kolezanki kogo dzisiaj zidane wytypuje do krycia indywidualnie leo ? moze casemiro ?:D
0
wolalbym przegrac 5 meczy w lidze i wygrac tryplet niz pobijac nadal smieszny rekord ;D
0
Tuż po konferencji verattiego erkisen będzie naszym grajkiem
0
Kiedy jak nie teraz dawać czas wychowanka ? W środku sezonu nie można dać im szansy bo się pkt liczą w lidze w LM nie ma opcji nawet i w PK w dwóch rundach z 5 ligowcem
0
dzieki pobijania rekordów odpadliśmy z LM ze średniakiem to odpowiedz sobie sam do czego nam to potrzebne było i jest skoro liga już wygrana ;)
3
Dokładnie i podawał tylko do tylu i wola rakiticia oglądać który jest naszym najlepszym ofensywnym graczem
0
Co ty my idziemy po śmieszny rekord wygrania ligi bez porażki busi - rakieta to obowiązek a ty chcesz tak ofensywnie wyjść ;) pozatym oni maja ledwie 4tys minut rozegrane co to jest