nowy19pl
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Virusk3 Wątpię by była jakaś konferencja. Na 12 jest spotkanie zarządu. Pewnie wydadzą tylko jakiś oficjalny komunikat. Do takiej konferencji raczej trzeba wyjść bardzo przygotowanym od strony prawnej by nie powiedzieć czegoś za za dużo.
5
Co on za farmazony opowiada w ogóle XDD. Tak na pewno Real miał problemy finansowe i dlatego chcą stworzyć Super Ligę. I ta naiwność w nowe finansowe fair play gdzie już od dawna szejkowie wycierają sobie o tyłek to wszystko w dodatku przejmując kolejne kluby. Super liga to jedyny ratunek dla europejskiego footballu przed zrobieniem sobie z niego prywatnego podwórka szejków.
20
Kto się interesuje Hiszpańską piłką ten w się w cyrku nie śmieje XDDDDDDD
11
@xavi890 Nawet jeżeli to byłaby Katalońska gazeta to chyba dobrze, że to ujawnia. Od tego są dziennikarze. Wiem, że w naszym kraju w ostatnich latach jakieś obozy się zrobiły i każdy obóz ma swoich "dziennikarzy" ale osoba która poważnie podchodzi do swojego zawodu nie powinna w ogóle się zastanawiać czy coś udupi klub czy nie tylko ujawniać prawdę.
1
Czyli z tego co rozumiem to UEFA może wywalić te 3 kluby i będzie to legalne ale też nie ma żadnych przeszkód w stworzeniu SuperLigi. Także mam nadzieję, że teraz szybko wszystko ruszy i w następnym sezonie zagramy już w SL a nie w rozgrywkach skompromitowanej UEFA.
0
Jak PSG znowu wyjebie się na 1/8 to XDD
0
Rozumiem podejście, że kadra i super ważna impreza dla zawodnika ale robi się z tego patologia, że zawodnik jest opłacany i leczony przez klub wiele tygodni przez co nie może grać a potem sobie jedzie na kadrę. Mam nadzieję, że wraz z powstaniem SuperLigi i te patologie zostaną ucięte i jakoś rozwiązane.
0
No z taką mentalnością przegrywów to trudno będzie o postęp w meczach z lepszymi rywalami.
1
Jak Xavi nie wygra LE albo ligii to według mnie trzeba będzie się żegnać.
1
Kolejny raz łamie linie jprd...
1
Ja nie czaje czemu Tebas jest tak przeciwny Superlidze. Przecież dla lig krajowych wiele to nie zmieni. Superliga ma zastąpić LM. Co więcej jednym z głównych postulatów SL jest ograniczenie możliwości pompowania szejkowej kasy i niszczenie rynku transferowego.
0
Znowu spalony XDDDD a takie dwie ładne akcje
3
Czemu Real nie jest na 1 XDDDDDDDDDDDD?
4
@Chlebek23391 Jak już w LM jest pozamiatane to moim zdaniem lepiej zaryzykować (oczywiście jeżeli jest niewielkie ryzyko) bo musimy podbudować morale. Ewentualna porażka w klasyku może źle się odbić na ostatnich tygodniach.
0
Gdyby była szansa na Inter to może warto byłoby zaryzykować bo to kluczowy mecz w tej części sezonu. Klasyk to klasyk wiadomo ale to nadal "tylko" 3 punkty które można jeszcze spokojnie nadrobić.
0
Jestem ciekaw opinii czy Xavi powinien zostać gdyby tak zakończył sezon:
1. Odpadamy z LM w grupie ale wygrywamy lige.
2. Odpadamy z LM w grupie i zajmujemy 2 miejsce w lidze walcząc do końca.
0
@noface Tylko klub jest w takiej sytuacji, że nie bardzo może ryzykować powrót Antka za rok z jego pensją. Może to był tylko blef Atletico może nie. Gdybyśmy byli w sytuacji finansowej Realu pewnie można byłoby powiedzieć sprawdzam i czekać. W naszej 25 mln i definitywne pozbycie się zawodnika z takim kontraktem jest dobrym wyjściem. Musimy minimalizować ryzyko finansowe gdzie się da.
3
Nie wiem czy problemem w przypadku odejścia Pique i Sergio nie będzie potrzeba wypłacania im zaległej kasy. W mediach można było wyczytać, że to ogromne kwoty w granicach 40-80 mln.
2
@MesQueUnClub_87 Na pewno City sprzeda podstawowego zawodnika zimą po mundialu w połowie sezonu XD
0
Spokojnie to dopiero początek jeszcze każdy straci mnóstwo punktów. Najważniejsze to do MŚ mieć kontakt z 1 miejscem. Potem tak naprawdę liga zacznie się od nowa.
0
Każdy rabin mówi inaczej XDDD
0
@PatrykBarca Pytam bo w normalnej TV canal plus ma kanały viaplay na których lecą wszystkie mecze.
0
Czy jak wykupie C+ online to są tam też mecz PL od viaplay? Czy tylko te dwa na kolejke?
6
Trudno mi uwierzyć, że City sprzeda Bernardo na koniec okienka bez jego następcy.
0
@Bobo25 Pytanie dlaczego to się nazywa Władca Pierścieni skoro nie ma to nic wspólnego z książkami po za imionami kilku bohaterów? Zrobiliby z tego nowe fantasy inspirowane WP i nikt nie miał by problemu. Jak się zabiera za adaptacje i zapiera się, że będzie się korzystać z materiałów źródłowych a potem przeplata ze sobą wydarzenia które były w zupełnie różnych erach no to dla mnie to nie jest żadna adaptacja dzieł Tolkiena tylko fanfic i tak powinien być sprzedawany.
0
@Image Zgadzam się, kadra i tak została wzmocniona. Sądzę, że jeszcze rok temu nikt by nie uwierzył w takie transfery. Lepiej poczekać do zimy albo następnego lata. Xavi nich też trochę pokombinuje z tym co ma obecnie.
0
@Bobo25 Po co kupować prawa do książek za 250 mln $ a potem osrać materiał źródłowy?
2
@arasz1819 Ja tam lubie oglądać takie dokumenty zakulisowe. Po za tym nigdy nie zrozumiem takiego podejścia. Obrażanie i grożenie śmiercią bo zmienił klub?
2
Jest to w ogóle możliwe bez odejścia Depaya albo Aubameyanga? Trudno mi uwierzyć, że zepną jakieś odejście do niedzieli ze wszystkimi formalnościami.
7
@Bobo25 Daj spokój, ludzie nawet nie obejrzeli bo argumenty których używają są w tym dokumencie obalane (przynajmniej po części).