novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SergioBusquets5 on nawet nie wejdzie na boisko tam samo jak w meczu z Athleticem bo juz jest głowa poza klubem.
3
@45M4R Oczywiście, że tak będzie. Real ma więcej szczęścia i przychylność sędziów i dzięki temu odnosi zwycięstwa. Dzisiaj obstawiam czerwo dla nas, może Gavi ?
0
Czy wystarczy, że araby opłaca klauze odejścia (zakładam, że takowa ma w kontrakcie) i tyle ? Blondas nie ma nic do powiedzenia ?
0
Ktoś może obiektywnie coś więcej o nim napisać.? Średnio śledzę PL, wiem że MUTD od kilku lat nie może się pozbierać, ale sam Rashford miewał tam chyba dobre momenty. Warto się o niego starać? Nawet na te pół roku ?
1
Najlepsze jest to, że tutaj nikt nie patrzy na dobro zawodników, bo się komuś wymarzyło finansowe eldorado w piłce nożnej. Śmiech na sali. Gdzieś widziałem wpis, pewnie fake, ale dobry, że gdyby nie udało się zarejestrować Olmo i Victora to pozostali piłkarze Barcy odmówiliby gry dla repki.
0
@BarcaToSensZycia i pewnie tak będzie, ale to zawsze coś. Myślę, że decyzja zapadła i do końca stycznia pożegnamy Ursusa.
0
@dzefrej234 byłoby bosko, ale chłop pół roku nie grał w piłkę. Za Xaviego, jak był w mega formie, można było za niego wziąć pewnie powyżej 80, ale w tej chwili to jedna wielka niewiadoma. W końcu to obrońca, więc każda kwota powyżej 70 mln będzie dużym sukcesem ekonomicznym.
1
@Dynak jakby Pena od czasu do czasu puścił dymka to też by pewnie wyluzował, a tak to chodzi spięty chlopina. A tak na serio to masz rację, jeśli chodzi o doświadczenie i pewność siebie to Pena wygląda przy Wojtku jak amator.
1
@Deraxium i to z pocałowaniem ręki
1
@BarcaToSensZycia już nie mogę tego niestety zmienić w treści, ale zdecydowanie yerba brzmi lepiej :D
0
@Anubis bo on nie chce przedłużyć kontraktu, więc czy teraz, czy w lipcu trzeba go sprzedać. Tak po prostu, czysta ekonomia w jego przypadku bo chłop ma nas w dupie.
2
@artur_26 wszystko fajnie co piszesz, ale co ma zrobić klub skoro zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu ? Najwyraźniej Araujo nie chce mieć z nami nic wspólnego. W takim przypadku musimy go sprzedać, aby nie stracić go za darmo. Uważam, że i tak jest względem nas w porządku skoro prosi o transfer, a nie czeka aby odejść za darmo. Jeśli to prawda co piszą i zakontraktujemy Taha to zapewniam Cię, że szybko o urusie zapomnimy.
8
Gdzie taki połamaniec do Premiere League, przecież to jakiś żart. Widać, że w tej pomalowanej głowie, tylko woda i trociny. Niech spada, tylko za dobrą kasę. Uważam, że jeśli Tah przyjdzie na jego miejsce, szybko o nim zapomnimy.
1
@kamapl85 dobrze gadasz i do tego De Jonga w pakiecie
0
Udław się bufonie jeden!
2
@tomasthc Urus nie chce przedłużyć umowy, więc idzie na sell, co w tym dziwnego ? Lepiej oddać go za darmo ?
0
@Qaz123 nic nie zrobisz, zawodnik NIE CHCE przedłużyć kontraktu, lepiej teraz niż za darmo za rok. Trzeba na nim zarobi i zapomnieć, a w jego miejsce przyjdzie najprawdopodobniej Tah czyli zawodnik o podobnym profilu.
0
@Litman słusznie, jestem tego samego zdania. Lepiej teraz niż za rok za darmo, niech spada. Wiecznie kontuzjowany i sfochowany za słowa krytyki. Niech sobie teraz tam posiedzi na l4
0
Mnie zastanawia brak minut Araujo. Czyżby jednak Turyn, a może Londyn ?
1
@kamillek88 no jeśli uważasz, że ten chaos jest pod kontrolą Athletiku to dobrze, niech tak grają dalej.
1
@Barcatroll Yamal widać, że wraca po kontuzji, a Robert chyba nie wyszedł jeszcze na mecz.
4
I jak tu nie kochać Gaviego ?! Serce i płuca tej drużyny.
1
@judaszowe_srebrniki ja nie mam za co, to prędzej kolega. Pzdr
0
Jeśli Araujo chce grać to niech Arsenal zabezpieczy solidnego zmiennika bo on więcej na L4 niż na boisku, możemy im w pakiecie dać Clementa, będzie im raźniej
0
@Duriel tak trzeci w hierarchii najlepszych obrońców.
0
@Xardas96 nikt go nie chce sprzedawać to on nie chce dla nas grać dłużej niż do 2026, a to już różnica.
0
@DJ6 „No to by była mocna porażka, gdybyśmy go nie zatrzymali” porażka klubu ? Co ma klub zrobić kiedy zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu ? W naszej sytuacji jest to ogromna szansa podreperować finanse.
0
@dzefrej234 najlepszy obrońca świata wśród tych kontuzjowanych niestety.
0
@Wiktor91 ale on nie ma zdrowia do sportu, pogra pół sezonu, później nóż i rehabilitacja. Do tego z głową u niego nie za bardzo. Jeśli chce zmienić barwy to ok, tylko niech pogra na przyzwoitym poziomie do lipca, a później na sell, żeby go nie stracić za darmo.
0
@czar007 Clement ma pensję nieadekwatną do umiejętności dlatego trzeba się go pozbyć w pierwszej kolejności. Jesli urus woli Włochy niech spada, ale tylko za solidną opłatą. W jego miejsce przyjdzie za darmo Tah (oby) o podobnych parametrach fizycznych i do tego zdrowy.