0

@SergioBusquets5 on nawet nie wejdzie na boisko tam samo jak w meczu z Athleticem bo juz jest głowa poza klubem.

3

@45M4R Oczywiście, że tak będzie. Real ma więcej szczęścia i przychylność sędziów i dzięki temu odnosi zwycięstwa. Dzisiaj obstawiam czerwo dla nas, może Gavi ?

0

Czy wystarczy, że araby opłaca klauze odejścia (zakładam, że takowa ma w kontrakcie) i tyle ? Blondas nie ma nic do powiedzenia ?

0

Ktoś może obiektywnie coś więcej o nim napisać.? Średnio śledzę PL, wiem że MUTD od kilku lat nie może się pozbierać, ale sam Rashford miewał tam chyba dobre momenty. Warto się o niego starać? Nawet na te pół roku ?

1

Najlepsze jest to, że tutaj nikt nie patrzy na dobro zawodników, bo się komuś wymarzyło finansowe eldorado w piłce nożnej. Śmiech na sali. Gdzieś widziałem wpis, pewnie fake, ale dobry, że gdyby nie udało się zarejestrować Olmo i Victora to pozostali piłkarze Barcy odmówiliby gry dla repki.

0

@BarcaToSensZycia i pewnie tak będzie, ale to zawsze coś. Myślę, że decyzja zapadła i do końca stycznia pożegnamy Ursusa.

0

@dzefrej234 byłoby bosko, ale chłop pół roku nie grał w piłkę. Za Xaviego, jak był w mega formie, można było za niego wziąć pewnie powyżej 80, ale w tej chwili to jedna wielka niewiadoma. W końcu to obrońca, więc każda kwota powyżej 70 mln będzie dużym sukcesem ekonomicznym.

1

@Dynak jakby Pena od czasu do czasu puścił dymka to też by pewnie wyluzował, a tak to chodzi spięty chlopina. A tak na serio to masz rację, jeśli chodzi o doświadczenie i pewność siebie to Pena wygląda przy Wojtku jak amator.

1

@Deraxium i to z pocałowaniem ręki

1

@BarcaToSensZycia już nie mogę tego niestety zmienić w treści, ale zdecydowanie yerba brzmi lepiej :D

0

@Anubis bo on nie chce przedłużyć kontraktu, więc czy teraz, czy w lipcu trzeba go sprzedać. Tak po prostu, czysta ekonomia w jego przypadku bo chłop ma nas w dupie.

2

@artur_26 wszystko fajnie co piszesz, ale co ma zrobić klub skoro zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu ? Najwyraźniej Araujo nie chce mieć z nami nic wspólnego. W takim przypadku musimy go sprzedać, aby nie stracić go za darmo. Uważam, że i tak jest względem nas w porządku skoro prosi o transfer, a nie czeka aby odejść za darmo. Jeśli to prawda co piszą i zakontraktujemy Taha to zapewniam Cię, że szybko o urusie zapomnimy.

8

Gdzie taki połamaniec do Premiere League, przecież to jakiś żart. Widać, że w tej pomalowanej głowie, tylko woda i trociny. Niech spada, tylko za dobrą kasę. Uważam, że jeśli Tah przyjdzie na jego miejsce, szybko o nim zapomnimy.

1

@kamapl85 dobrze gadasz i do tego De Jonga w pakiecie

0

Udław się bufonie jeden!

2

@tomasthc Urus nie chce przedłużyć umowy, więc idzie na sell, co w tym dziwnego ? Lepiej oddać go za darmo ?

0

@Qaz123 nic nie zrobisz, zawodnik NIE CHCE przedłużyć kontraktu, lepiej teraz niż za darmo za rok. Trzeba na nim zarobi i zapomnieć, a w jego miejsce przyjdzie najprawdopodobniej Tah czyli zawodnik o podobnym profilu.

0

@Litman słusznie, jestem tego samego zdania. Lepiej teraz niż za rok za darmo, niech spada. Wiecznie kontuzjowany i sfochowany za słowa krytyki. Niech sobie teraz tam posiedzi na l4

0

Mnie zastanawia brak minut Araujo. Czyżby jednak Turyn, a może Londyn ?

1

@kamillek88 no jeśli uważasz, że ten chaos jest pod kontrolą Athletiku to dobrze, niech tak grają dalej.

1

@Barcatroll Yamal widać, że wraca po kontuzji, a Robert chyba nie wyszedł jeszcze na mecz.

4

I jak tu nie kochać Gaviego ?! Serce i płuca tej drużyny.

1

@judaszowe_srebrniki ja nie mam za co, to prędzej kolega. Pzdr

0

Jeśli Araujo chce grać to niech Arsenal zabezpieczy solidnego zmiennika bo on więcej na L4 niż na boisku, możemy im w pakiecie dać Clementa, będzie im raźniej

0

@Duriel tak trzeci w hierarchii najlepszych obrońców.

0

@Xardas96 nikt go nie chce sprzedawać to on nie chce dla nas grać dłużej niż do 2026, a to już różnica.

0

@DJ6 „No to by była mocna porażka, gdybyśmy go nie zatrzymali” porażka klubu ? Co ma klub zrobić kiedy zawodnik nie chce przedłużyć kontraktu ? W naszej sytuacji jest to ogromna szansa podreperować finanse.

0

@dzefrej234 najlepszy obrońca świata wśród tych kontuzjowanych niestety.

0

@Wiktor91 ale on nie ma zdrowia do sportu, pogra pół sezonu, później nóż i rehabilitacja. Do tego z głową u niego nie za bardzo. Jeśli chce zmienić barwy to ok, tylko niech pogra na przyzwoitym poziomie do lipca, a później na sell, żeby go nie stracić za darmo.

0

@czar007 Clement ma pensję nieadekwatną do umiejętności dlatego trzeba się go pozbyć w pierwszej kolejności. Jesli urus woli Włochy niech spada, ale tylko za solidną opłatą. W jego miejsce przyjdzie za darmo Tah (oby) o podobnych parametrach fizycznych i do tego zdrowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?