mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia, będziemy mogli powiedzieć:
"Witaj w domu, Cou"
:)
0
Ja studiowałem, ale miałem taką prowadzącą, której musiałem tłumaczyć skąd się wziął wynik w zadaniu, bo w książce był jakiś błąd. Mimo to, nie sądzę, abym był orlem w tej dziedzinie, ale mogę spróbować:)
7
Ewidentnie widać, że coś jest nie tak z grawitacją ;)
0
Zależy jak leży :)
Szkoda, że przełożeni zapominają, albo nie wiedzą, że jeżeli pracownik będzie miał dobrze, to on też. Zamiast pochwalić, dać premie co się później zazwyczaj przekłada na lepsze wyniki, to oni wola opierdzielic pracownika i się potem dziwią, że nie ma wyników.
2
Zgadza się, ale mam wrażenie że przy tym zagraniu do Roberto, ten jeden kontakt za dużo było. Gdyby zagrał wcześniej Sergi mialby lepsza pozycję
6
I ta radość najlepszego piłkarza w historii, niczym bramka na wagę mistrzostwa świata :)
0
Oglądałem ostatnio z Liverpoolem jak grali, to kościelny nie wiele lepszy:)
0
Oby. Ta pierwsza i ostatnia co miał, to z zamkniętymi oczami powinien strzelić.
25
Ale Arsenal to jest dziwna drużyna, ledwo zremisowali, ale nie grali źle, to samo było z United, 3 razy lepsi a i tak przegrali. No ale jak się dopuszcza do takich sytuacji jakie miał Morata to nie ma się co dziwić. Stoperzy Arsenalu to jest jakieś nieporozumienie momentami
4
Beka z Moraty, a znając życie z nami coś strzeli.
1
Hahahaha, ja kiedyś zobaczylem jak tato sprawdzał wyniki i później jakoś się nauczyłem robić to sam, a miałem z 7 lat, codziennie wracałem że szkoły i sprawdzałem wyniki i byłem zdziwiony, że ciągle to samo się pokazuje;) ale numery stron do dzisiaj pamiętam;)
0
Ja nie mówię że teraz już tak nie robią, ale na pewno jest to dużo rzadsze zjawisko i raczej teraz się od tego odchodzi
10
Pamiętacie te czasy, gdy nie było jeszcze LR i pod artykułami meczowymi, ktoś prosił o napisanie mu SMS z wynikiem po meczu, bo nie mógł oglądać, a internet w telefonie jeszcze nie był tak popularny i powszechny? Teraz to nie do pomyślenia;)
1
Kupiłem raz zimowe firmy Lasocki w CCC i 3 lata śmigalem.
Wydaje mi się, że teraz wszędzie jest problem z reklamacja
0
Kupował ktoś z Was może buty Gino Lanetti z CCC? Jakieś opinie o nich?
1
W dzisiejszych czasach w tego typu sytuacjach nie ma sentymentów, ale to dobrze o Tobie świadczy:)
0
A później nie chcą przeprosić, dranie.
0
Nie zauważyłem, autokorekta w telefonie mi to poprawiła.
Napisalem, że zwracam honor, więc już zluzuj.
Chciałbym, żebyś coś więcej napisał o tym fenomenie naszej defensywy.
Dużo szczęścia, niewyobrażalne wręcz parady, ale system 4-4-2 też swoje robi. Jednak nie widzę znaczącej różnicy pomiędzy grą defensywną z poprzedniego sezonu.
0
Po co to wrzucasz, skoro dokładnie tak zacytowałem?
0
Zwracam honor:)
Ale naprawdę nie mogę pojąć tego zachwytu nad grą obronną naszych zawodników. Pique ostatnio się poprawił, ale na początku sezonu grał w kratkę, często popełniając proste błędy. Umtiti to dzik, ale 1 bramka w meczu z Celtą Vigo daje do myślenia.
0
Tylko, że od x lat do pressingu angażują się wszyscy, oprócz Messiego, więc nie wiem, czemu Coutinho miałby tego nie robic, taka jest nasza filozofia gry.
P.S 17 grudnia napisałeś:
"Wygramy z Realem bo oni nie będą chcieli nas jedynie zatrzymać, ale także wygrać. No a z taką obroną jaką mamy granie z nimi otwartej piłki to samobójstwo."
To się zastanów, czy mamy dobrą to obronę, czy tragiczną?
Pozdrawiam :)
0
Messi jest praktycznie wyłączony z zadań defensywnych, z pressingu też.
Ktoś niedawno tu wrzucał statystykę strzałów w la liga, Navas na około 25 strzałów, puścił około 10 goli, podczas gdy MATS na około 50 puścił 7. Widzisz jaka ta nasza obrona zajebista?
0
Chyba tylko w Atletico, bo nie powiesz mi że Messi broni. Owszem, zdarza mu się cofnąć, ale to jest bardzo rzadki obrazek.
Dzięki wyśmienitej formie MATSA wszyscy się jaraja tą nasza defensywą, co tylko przysłania rzeczywistość. Nie mówię, że gramy źle w obronie, ale tak mała liczba straconych goli to napewno zasługa bramkarza, a nie obrońców.
1
Ale wiesz, że defensywa to obrona, a nie atak?:)
0
Prześlij mi też jak możesz;)
1
http://live.livewidget.net/streamvideo10/ufc-fight-night-vs-ksw41-live-stream-4546123.html
0
Podeśle ktoś link do KSW, może być PV
1
Na pewno jej tego nie mówić
1
Ostatnio co chwilę widzę tutaj wpis, śniło mi się że będzie tyle i tyle dla Barcelony, myślę sobie niezle świry tutaj wchodzą...do dzisiaj...śniło mi się że wygraliśmy 3:1 :)
0
To Barcelona gra dobrze, gdy Messi gra dobrze;)