36

Śmieszna jest ta Hiszpania jeśli chodzi o piłkę nożną. Chodzi mi zwłaszcza o organizację rozgrywek, tryb itp. kilka przykładów:

- prezes ligi wypowiada się przeciwko klubowi, innemu otwarcie kibicuje,
- przez wielu uważana za najlepszą ligę świata, natomiast sędziowie to poziom 3 ligi,
- puchar króla - mecze 1/16 są rozgrywane razem z rewanżem ( w jakimś innym kraju też tak jest)
- wybór stadionu, na którym odbędzie się finał CdR, jakby nie można było przed rozpoczęciem rozgrywek ustalić, że w tym roku na tym stadionie, w przyszłym na tym, to nie, później cyrki, że koncerty, że remonty:)
- jeżeli sędzia nie odnotuje w protokole meczowym jakiegoś wydarzenia, to później, nie ma szans żeby kogoś ukarać ( jeżeli się mylę to mnie poprawcie ale coś takiego chyba jest)
- klauzule, obowiązują chyba tylko w Hiszpanii?

Coś jeszcze Wam przychodzi do głowy?

3

Pozwolę się w trącić, wymieniacie się swoimi poglądami, macie je odmienne, spoko, jeden próbuje udowodnić swoje racje mocniej, drugi mniej ale powiedz mi gdzie Stanowski atakuje himalaistów i z nich szydzi? Przeczytałem tekst, trochę w pośpiechu, ale nie widziałem tam czegoś takiego, a wręcz przeciwnie. Jestem ciekaw skąd to wziąłeś, no chyba że mi coś umknęło.

0

Jeżeli odpadniemy szybko z LM, to jakaś szansa na to jest, ale jeśli w LM zajdziemy daleko i w lidze będziemy mieć zapewnione mistrzostwo np. na 5 kolejek przed, to będą mega rotację i wtedy o porażkę bardzo łatwo, zwłaszcza, że to końcówka sezonu, w której praktycznie każda drużyna będzie się o coś bić ( utrzymanie, puchary itp)

Nie mniej jednak, trzymam kciuki za powodzenie scenariusza wygrania ligii bez porażki:)

0

Priv.

0

Nie będę się odnosił do całokształtu wypowiedzi, tylko do zdjęć. Aż się prosi żeby ktoś tam w uliczkę poszedł, tyle miejsca i przestrzeni, nie trzeba być inteligentem i mistrzem taktyki, żeby coś takiego wiedzieć i czuć, z tym się trzeba chyba urodzić, bo sam dużo grałem i niektórzy mają tą automatyzmy a inni stoją jak kołki i trzeba im pokazać. No chyba, że dostali ewidentnie defensywne zadania od Valverde, dlatego się nie podłączają.

Ale wczoraj też była taka sytuacja w drugiej połowie jak Digne dostał piłkę i mógł spróbować 1na1 z obrońcą, oczywiście nie zrobił tego, wycofał do Iniesty, a potem się zamorski i jeden wbiegł w drugiego.

0

Pewnie już wiesz, ale Tarik MVP:)

0

Ja trochę później, ale po takich emocjach ciężko będzie zasnąć teraz:)

0

Ale masakra, oni grali z VP o pozostanie w turnieju, po 2 porażkach, mieli małe szanse żeby wyjść z grupy, a co dopiero wygrać ten turniej:)

0

Dogrywka na pewno:) dużo było świetnych męczy, ale ten też się do takich zalicza z pewnością:)

8

Tak jest!!! Brawo Cloud 9!!!

Mecz a zwłaszcza dogrywka, godna finału Majora! :)

8

Ależ finał Majora;o

0

Ale gdyby nie latanie dziur w środku przez Rakietę, to by nie było czego ciągnąć:)

0

Moim zdaniem Rakitic MVP

1

Też tak miałem, wychodzi strzelanie bez rozgrzewki:)



Ja do lekarza nie chodziłem, poprostu musisz zrobić sobie dłuższą przerwę, nie nadwyrężać nogi, a jak już będziesz chciał pograć, to dobra rozgrzewka i rozciąganie.



Moja opinia, ale mogę się mylić.
Edit: może wzmocnienie nóg na siłowni pomoże

0

Niby nie ale 4 bramki to wiesz;p no i pisali o pewnym zwycięstwie, które może być sygnałem, do pokonania kryzysu, dlatego chciałem obiektywnej opinii ;p

0

Czyli zachwyty przesadzone?

0

Może mi ktoś OBIEKTYWNIE napisać jak grał Real? Byłem w szkole, nie mogłem oglądać, a na stronie pewnej piszą o pewnym zwycięstwie i dobrej grze. Jestem ciekaw, al OBIEKTYWNIE proszę :D

9

Odpowiem po francusku szansesą, ale nie wielkie:)

0

No więc jak skacze to wina Orange

Jeżeli masz po kablu, to tylko Ty korzystasz, więc nie ma opcji, żeby ktoś Ci na innym urządzeniu lagowal:)

Kiedyś też miałem takie problemy, kupa nerwów

0

A możesz napisać dokładnie co, chętnie poczytam, albo jakiś filmik podrzuć:)

Akcje z Materazzim znam:)

0

Dokładnie nie wiem jak to napisać, ale ja zawsze klikałem na klawiaturze klawisz windows, potem klikałem uruchom, wpisywałem cmd chyba i potem w wierszu poleceń ping wp.pl -n 30 coś takiego i pokazywało czy ping skacze czy nie

0

No właśnie to "coś"

Tak samo jak się mówi, on ma to coś

W mojej wypowiedzi to "coś" ma pozytywny przekaz:)

0

Domyślam się że chodzi o jakąś grę pewnie, CS czy coś w tym stylu?

Jak masz opcje, to spróbuj się jeszcze przez kabel połączyć i zobacz czy też skacze

0

A jaki masz internet?? Skąd?

Spróbuj przeskanować komputer, zresetować router, a jeżeli wina nie leży po Twojej stronie, to jest to wina dostawcy i należy się z nim skontaktować.

6

Nie wiem jak Wy, ale jakoś tak szkoda mi tego Zidana, stoi przy tej linii, macha coś, klaszcze, często w strugach deszczu i taki kozioł ofiarny z niego. Jak zrobi jeszcze smutna minę, to tak mi go szkoda. Wyglada wtedy na takiego biednego i strapionego czlowieka. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, chodzi mi tylko o Zidana a nie o Real:)

Świetny piłkarz z niego był, charyzmatyczny, no i wygrał cos z tym Realem, a teraz się wszystko odmieniło.

To jest też to ryzyko, gdy klasowy piłkarz bierze się za trenerkę, może stracić wtedy to, co zyskał jako piłkarz.

2

Twoj internet gubi pakiety

0

Wydaje mi się, że Szwecja z psychologicznego punktu już przegrała ten mecz. Dania teraz jest tak naładowana, a Szwedzi podłamani, że w dogrywce już nic nie pokażą. Ale obym się mylił

9

Co za mecz Dania - Szwecja!!
Na 10 sekund przed końcem meczu Szwecja prowadziła 1 bramka i miała sytuację na gola, lecz zawodnik Szwecji przestrzelił, Dania miała 5 sekund na przeprowadzenie akcji zakończonej gola, na sekundę przed końcową syreną, doprowadzili do remisu.

0

Nie? Bierze się wynik do 90 minuty, czyli porażka 2-1

1

Musisz mieć naprawdę mocnego laptopa, żeby grać na nim w csgo. Najgorsze, że co chwilę wychodzą aktualizacje i ciągle spadają FPS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?