0

@Bobo25 tam jest tylko jeden z nich

7

@directedbyfcb wskaż jedną osobą, która podała te nazwiska

1

@VamosRakieta CR pewnie nie myślał o urlopie jak Kamiński

0

@Miszcz Textu FCB Probierz to już pewnie przed meczem

0

@AssisMoreira Pedro to już parę lat nie gra w kadrze:)

1

@fart no nie wreszcie, bo to drugi raz

0

@tbas i dlatego ma się nie cieszyć?

0

@tomek8756 on po decyzji probierza, z tą opaską jeszcze nie wyszedł na boisko, więc ch... a nie celna uwaga

0

@PaPo nie widzę go grze pozycyjnej, chłop potrzebuje hektar miejsca żeby coś zrobić

0

@Encore tam nie ma wiadomości, są głównie opinie, niestety co raz częściej opinie głównie dzbanów

1

@Kapitan hawk to tylko świadczy o demencji Laskowskiego, który nie kuma z kim komentował

0

@Stinger_ i na deser, Nawrocki leje zwycięzcę

1

@directedbyfcb a może dobro drużyny to pozbycie się Probierza

0

@Walpiano exitpole były po 23, więc pitolisz głupoty

0

@kanver_ Probierz ma się za samca alfa, on miał zawsze wywalone w kosmos ego. Na bank "szatnia" właśnie się dowiedziała o tej decyzji.

0

@Herato my na ten moment nie mamy w ataku graczy pokroju Żurawskiego, Frankowskiego czy nawet Rasiaka

0

@Ptasior on ma to w d..., Probierz to jego przydupas, który przy innym prezesie nawet nie byłby brany pod uwagę na tę posadę

0

@ElKamil Messi dałby radę na lewym skrzydle

1

Laskowski już nie dojeżdża z komentarzem, oby nie wpadł na pomysł pracy tak długo jak Szpakowski

0

@Recha_0684 trzeba zacząć od tego że Sinner w ogóle nie wygląda na sportowca

0

@Recha_0684 siatkarze nie mają łydek? Przy takiej ilości skakania?

0

@bari_94 czyli chociaż nie zamknął oczu jak ma w zwyczaju

0

@pluszek on przez lata był pisiorem, aż zobaczył jakie wałki z kasą chcieli przepchnąć przez jego fundację

4

@gumaz może w końcu wojsko ma coś do powiedzenia w kwestii swoich potrzeb, a nie robienie zakupów pod publiczkę jak za Błaszczaka,
Okazuje się, że mon jest w stanie się porozumieć z gen. Kukułą, którego jeszcze PiS mianował

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@bezalkoholowy głosowało podobno po 20 z każdej drużyny

1

@BezglutenowyPedri ty sobie poczytaj jak wyglądała to kibolska walka Tuska, dla ułatwienia - "zdobycie górki, 1984"

0

@HavertzKai w sumie racja, może zawarli taką dżentelmeńską umowę, że po szlachetnej walce podzielą się kosztami

0

@Goh to zależy jakie będzie miała poparcie, jak im podskoczy do np. 25% to będą mogli pisowi stawiać warunki i wtedy z chęcią wejdą w koalicję, a pis się zgodzi niemal na wszystko, żeby wrócić do koryta, łącznie z Bosakiem na stanowisku premiera

0

@BillyButcher polityka zagraniczna to w dużej mierze rozmowy nieformalne w kuluarach, tam się mówi to czego się nie powie na sali obrad czy przed kamerami,
nie wyobrażam sobie, że prezydent Polski ciągnie za sobą tłumacza na takie spotkania.
Chyba, że mamy mieć na tym stanowisku człowieka, który się "cały czas uczy", tylko jakoś nie może się nauczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?