mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi poza samą grą to też magnes dla innych piłkarzy. Myślisz, że taki Neymar czy Coutinho tak bardzo by chcieli tu przyjść gdyby nie było Leo? Każdy chce z Nim grać, bo mając takiego zawodnika w drużynie jest większa szansa na wygranie tytułów.
Pół świata uważa Go za najlepszego w historii, fajnie będzie powiedzieć za 10-20 lat: "grałem z Messim w jednej drużynie".
0
Zapytaj kibiców obu klubów czy wolą wychowywać młodych, czy zdobywać tytuły MP.
0
U nas VAR działa całkiem dobrze.
1
Pytanie, czy nowy klub będzie mu w stanie dać więcej niż może dostać u nas.
0
Gdzie On napisał, że jest fanatykiem? Wiesz w ogóle co to słowo oznacza?
0
To, że nie piszą na okładkach, nie znaczy, że nie piszą nic.
3
Do czego twoim zdaniem odnosi się tytuł „Kontrowersyjna remontada”?
3
To nie chodzi o VAR, ale o to, że w takiej sytuacji karnego się nie gwiżdże.
1
To oczywiste, że nie znają. Oni często nie mają pojęcia, że jakiś przepis się zmienił np. 5 lat temu. Wielu do końca nie zna podstaw, już nie mówiąc o sytuacjach kontrowersyjnych.
0
To akurat prawda...
3
Thiago urodził się w listopadzie 2012, więc nie chuchu Antonella nie była w ciąży w 2011.
0
W USA nie dadzą mu zarobić tyle ile on by chciał.
1
Bayern kupił Wagnera.
0
Faktycznie, "z życia wzięte" :)
3
Ten komentator(wyleciało mi nazwisko) nawet jak mecz jest na żywo to potrafi człowieka uśpić.
0
"Era Realu" mówili :)
0
Cruyff nie grał w Barcelonie z 14...
0
Zaczęło się od 1-0 w plecy od Wisły...
0
Chciałbym, żeby nasza E-klapa składała się chociaż z takich "pasterzy"...
0
Nie tak samo. W Lm jest to z góry ustalone, w Anglii 2 runda to po prostu oddzielne losowanie.
1
To tylko pracownicy federalni. Dolicz do tego stanowych i całą resztę i wyjdzie pewnie z 2 mln.
0
Wystarczy, że sam mówi "jestem najlepszy".
2
Kiedy Paulinho grał u nas jako DM?
2
Rotacje powinny być, ale na zasadzie 1-2 zawodników rezerwowych w każdym meczu. Jak gra 4 czy 5 zmienników, to poziom całej drużyny spada. Jeżeli gra 2 rezerwowych, to są oni w otoczeniu lepszych, czują się pewniej i wtedy mogą pokazać na co ich stać.
3
Oczywiście masz rację, ale gdyby nie obietnica 500+ i obniżenie wieku emerytalnego (moim zdaniem na przestrzeni kilku lat to całkowicie rozłoży nam system emerytalny) to na pewno nie wygrałby z taką przewagą i musiałby stworzyć koalicję, a to bardzo ogranicza pole manewru.
0
Czy genialny? Nie wiem. Po przegraniu kolejnych 14 wyborów w końcu musiał wygrać, poszedł w populizm i rozdawnictwo pieniędzy i wreszcie się udało.
0
Naprawdę myślisz, że oni się tym przejmują?
0
Nie sądzę, żeby PSG chciało się go pozbyć.
0
Dudek był drugim bramkarzem Realu.
0
Po 1 połowie było 13-12.