0

Messi poza samą grą to też magnes dla innych piłkarzy. Myślisz, że taki Neymar czy Coutinho tak bardzo by chcieli tu przyjść gdyby nie było Leo? Każdy chce z Nim grać, bo mając takiego zawodnika w drużynie jest większa szansa na wygranie tytułów.
Pół świata uważa Go za najlepszego w historii, fajnie będzie powiedzieć za 10-20 lat: "grałem z Messim w jednej drużynie".

0

Zapytaj kibiców obu klubów czy wolą wychowywać młodych, czy zdobywać tytuły MP.

0

U nas VAR działa całkiem dobrze.

1

Pytanie, czy nowy klub będzie mu w stanie dać więcej niż może dostać u nas.

0

Gdzie On napisał, że jest fanatykiem? Wiesz w ogóle co to słowo oznacza?

0

To, że nie piszą na okładkach, nie znaczy, że nie piszą nic.

3

Do czego twoim zdaniem odnosi się tytuł „Kontrowersyjna remontada”?

3

To nie chodzi o VAR, ale o to, że w takiej sytuacji karnego się nie gwiżdże.

1

To oczywiste, że nie znają. Oni często nie mają pojęcia, że jakiś przepis się zmienił np. 5 lat temu. Wielu do końca nie zna podstaw, już nie mówiąc o sytuacjach kontrowersyjnych.

0

To akurat prawda...

3

Thiago urodził się w listopadzie 2012, więc nie chuchu Antonella nie była w ciąży w 2011.

0

W USA nie dadzą mu zarobić tyle ile on by chciał.

1

Bayern kupił Wagnera.

0

Faktycznie, "z życia wzięte" :)

3

Ten komentator(wyleciało mi nazwisko) nawet jak mecz jest na żywo to potrafi człowieka uśpić.

0

"Era Realu" mówili :)

0

Cruyff nie grał w Barcelonie z 14...

0

Zaczęło się od 1-0 w plecy od Wisły...

0

Chciałbym, żeby nasza E-klapa składała się chociaż z takich "pasterzy"...

0

Nie tak samo. W Lm jest to z góry ustalone, w Anglii 2 runda to po prostu oddzielne losowanie.

1

To tylko pracownicy federalni. Dolicz do tego stanowych i całą resztę i wyjdzie pewnie z 2 mln.

0

Wystarczy, że sam mówi "jestem najlepszy".

2

Kiedy Paulinho grał u nas jako DM?

2

Rotacje powinny być, ale na zasadzie 1-2 zawodników rezerwowych w każdym meczu. Jak gra 4 czy 5 zmienników, to poziom całej drużyny spada. Jeżeli gra 2 rezerwowych, to są oni w otoczeniu lepszych, czują się pewniej i wtedy mogą pokazać na co ich stać.

3

Oczywiście masz rację, ale gdyby nie obietnica 500+ i obniżenie wieku emerytalnego (moim zdaniem na przestrzeni kilku lat to całkowicie rozłoży nam system emerytalny) to na pewno nie wygrałby z taką przewagą i musiałby stworzyć koalicję, a to bardzo ogranicza pole manewru.

0

Czy genialny? Nie wiem. Po przegraniu kolejnych 14 wyborów w końcu musiał wygrać, poszedł w populizm i rozdawnictwo pieniędzy i wreszcie się udało.

0

Naprawdę myślisz, że oni się tym przejmują?

0

Nie sądzę, żeby PSG chciało się go pozbyć.

0

Dudek był drugim bramkarzem Realu.

0

Po 1 połowie było 13-12.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?