0

Dania? Zapytaj Arka Onyszko ile tam znaczy Polak.

0

Jakoś jak 11 listopada stado debili z racami szło przez Warszawę to nie wstawili żadnego mandatu. Pomijam fakt, że darmozjady pomyliły ludzi.

0

W jakim kraju jest inaczej? Dla wszystkich na zachodzie Europa kończy się na Odrze.

3

Mascherano choćby nie wiem ile miał lat da więcej tej drużynie niż Biglia i Banega.

6

Z zerwaną torebką stawową grałem 45minut i się dało. Było to oczywiście głupie, bo po meczu nie dałem rady nawet zmienić butów, a później piłki nie kopnąłem przez pół roku.

Dembele miał usztywniające plastry, później Mu to schłodzili, spokojnie mógł grać bez większego dyskomfortu. Do tego dochodzi adrenalina i nie ma rzeczy niemożliwych.

2

Czyli dobrze trafił.

0

Gra w pomocy to głównie asekuracja innych pozycji (w defensywnym aspekcie gry), szczególnie przy tak wysoko grających bocznych obrońcach jak u nas. Tak gra Rakitic, Busi, trochę mniej Iniesta. Gdzie chciałbyś ustawić Roberto, żeby nie musiał asekurować innych.

0

W tym sezonie jak już grał w pomocy to szału nie było.

3

Eibar zrobił to czego nie zrobiła Barca dla Realu. Przecież nie grali w Lidze Europy, a szpaler za jej wygranie zrobili.

0

Kopa to 60, aż tyle lat nie minęło.

3

Komunizm to nie socjalizm.

1

Kontra nie poszła po tym kopnięciu tylko po kolejnym rzucie rożnym.

1

Więźniowie pracują gdy chcą. Dla nich to nagroda. Zmusić do pracy ich nie można.

0

Co im z tej jego wszechstronność? W pomocy nawet minuty nie dostanie bo jest tam za słaby.

0

To nie jest kwestia tego czy przewinienie jest gorsze niż inne, ale to jak zostało zakwalifikowane. Groziło Mu 4-12 meczów zawieszenia, dostał 4, więc o co hałas?

0

Barca wystąpiła o anulowanie kary zamiast zmiany kwalifikacji przewinienia. Za to co było w orzeczeniu Roberto dostał najniższe możliwe zawieszenie.

0

W stworzonych sytuacjach ma mniej niż De Bruyne i Insigne. W dryblingach pewnie też byłby za Neyem, gdyby ten zagrał cały sezon. Asyst ma najmniej. Gdzie ta ""masakracja"? Masakruje jedynie swoją ligę...

1

Za czasów Skoblara, nie istniał twór Ligue 1 Conforama.

0

To czy chcesz powinieneś sam wiedzieć najlepiej. Po co nas pytasz?

0

Dodaj do tego państwową kasę, do której ma praktycznie nieograniczony dostęp i wygląda to troszkę inaczej.

0

To, że jego powołanie to żart, to jedno, ale akurat w Lechii jest na ten moment podstawowym graczem i ciagnie grę z przodu.

1

Moim zdaniem Roberto powinien zostać na prawej obronie na stałe.

0

Nie martw się, Klub nadal będzie w 1 lidze. Po prostu jedna sekcja się nie spisała i może spadnie do 3.

0

Hahuel mógłby zostać. Reszcie dziękujemy.

0

Teoretycznie to może tam zagrać też Lewandowski, i co z tego?
Żaden z nich nigdy nie zagrał na tej pozycji na poziomie reprezentacji, poza Bereszyńskim, który grał tam 15minut.
Jędza jak już gra w kadrze to robi to przyzwoicie, akurat u niego padaka z ligi nie przenosi się na reprezentację. Podobnie rzecz się ma z Mączyńskim, który musi mieć obok lidera formacji, a nie sam nim być. W Legii chcieli na siłę zrobić z niego rozgrywającego i wyglądało to słabo.

0

Jędrzejczyk pojedzie jeżeli będzie zdrowy. Na ten moment jest jedyną alternatywą dla Rybusa na lewą obronę.

0

Nie jestem Hiszpanem, więc gwizdanie na ich hymn mnie boli.

0

Jaki Piechna? Tylko Zenon Burzawa.

0

Szczególnie dla kiboli gwiżdżących na Polski Hymn. Bo oni są ze ślunska.

3

Złota piłka jest przyznawana za rok, a nie za sezon. Od początku 2018 CR strzela niemal tyle co Leo. Nikt nie będzie brał pod uwagę początku sezonu, kiedy to Ronaldo kopał się po czole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?