mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy drugim golu nie zawalił tylko Pique. Roberto i Umtiti wracali do obrony spacerkiem i się przyglądali akcji.
0
Problem polega na tym, że nie trafiliśmy tylko ktoś tak zdecydował.
3
Brak Leo i CR na gali na pewno wpłynie negatywnie na prestiż samej nagrody.
0
Oby było super po meczu...
0
Przed chwilą pisałeś, że nasza liga to syf... :)
0
Co w tym nadzwyczjnego? Zepsuta kontra jakich wiele.
0
Powalone to jest wychodzenie z 3 miejsca w grupie na ME.
0
Największą głupotą jest porównywanie Ivana do Xaviego. Xavi był jeden, nie było takiego gracza w Barcelonie przed Nim i nie będzie po Nim. Ivan robi swoją robotę i nikt w klubie nie oczekuje od Niego przeobrażenie się w klon Creusa.
1
Roberto grający w pomocy to nieporozumienie. Chłopak się tam kompletnie nie odnajduje.
0
I ci rolnicy zostali 3 razy mistrzami świata.
111
Nie zrobiłeś zestawienia, tylko wybrałeś to, co pasowało to twoich założeń.
4
Myślę, że skauci Barcelony przyglądają się pewnie setce piłkarzy...
1
Zdajesz sobie sprawę z tego, że w czasach gdy Pele grał nie było takiej różnicy między ligą brazylijską a tymi w Europie? Wtedy Brazylijczycy nie wyjeżdżali tabunami z kraju i wszczscy najlepsi grali u siebie.
0
Po co krzyczysz?
0
Będzie remis albo minimalnie wygra Milan.
0
Wczoraj był czysty strzał, przy golu Davida był rykoszet po nodze Ramosa. Trochę jednak różnica.
1
Klemą Longle...
0
Kiedyś (za czasów Guardioli i Xaviego) to Messi grał jak typowy skrzydłowy w ustawieniu 433 i pomagał w obronie. Teraz ma zupełnie inne zadania, a ustawienie 433 z Nim na boisku to tylko teoria przedmeczowa na planszy ze składem.
1
U Guardioli nie gra Messi. Myślisz, że to przypadek, że Rakitić gra głownie z prawej strony? On ma tam asekurować i wspierać prawego obrońcę, bo Messi jest praktycznie zwolniony z gry obronnej. Do tego jest potrzebny zawodnik o bardziej defensywnym profilu.
0
No co ty? W Fantasy Ligach przecież to działa super :)
1
W piłce nożnej nie zmian w przepisach? Co sezon UEFA daje nową wykładnię, a już to, że ręka w polu karnym jest inaczej interpretowana w różnych ligach jest parodią.
1
Od początku imprezy było wiadomo, że wszystkie punkty przechodzą dalej. Nie było jasne czy do nowej tabeli będą przepisane zwycięstwa (to one decydują o kolejności przy takiej samej ilości punktów).
Nie wypowiadaj się na tematy, o których masz mgliste pojęcie, albo coś tam usłyszałeś.
2
Mylisz zasady gry z regulaminami imprez. Co Kubiaka, to wywiady pomeczowe z nim da się chociaż słuchać, a nie jak nasi piłkarze - yyyy, no teeen. Koleś rzeczowo odpowiada na pytania, mecz widzi tak jak on wyglądał, a nie nasi kopacze - byliśmy lepsi, ale piłka nie chciała wpaść.
0
Zauważ, że on tak się zachowywał przy każdym swoim faulu. Sędzia 2 razy odpuścił, po trzecim dał kartkę.
0
Co z tego? O tym, że po takich gestach może dostać kartkę pewnie też nie wiedział...
0
Co by było gdyby z Toatkami zagrał równie nieodpowiedzialnie. Przecież on tak gra od początku sezonu.
0
Umtiti powinien sobie odpocząć. Kolejny mecz, w którym fauluje niemal w każdym kontakcie z rywalem i potem lata z łapami do sędziego. W tym sezonie chyba jeszcze ani razu nie zgodził z decyzją sędziego, gdy faulował.
0
Tam, jak zejdziesz na dół jest też polska wymowa. Nie jest to peesfej...
0
Koleś kompromituje się z każdym wpisem, szkoda energii.
4
Czego Ty chcesz? Miałeś rotacje w ostatnim meczu, były po to żeby dzisiaj mógł zagrać najmocniejszy skład.