20

Ostatnie filmy Smarzowskiego to Pod Mocnym Aniołem, Wołyń i Kler. W czym są one podobne do "twórczości" Vegi?

1

Akurat pieniądze ładowane w naszą ligę nie mają nic wspólnego z ekonomią i prawami rynku. Niemal wszystkie kluby są zadłużone a piłkarze przepłaceni.

1

Co Ci nie pasuje w byłym v-ce premierze Kanady? Znasz człowieka?

0

Leon nie gra już w Rosji.

0

Żeby Denis znów zagrał dwa dobre mecze? Kiedy On zagrał chociaż przyzwoicie? Koleś na boisku sprawia wrażenie jakby się uważał za zbyt dobrego, żeby pomagać w obronie. Większego lenia nie ma tym Klubie. Jak mu wyjdzie dobrze 10 minut meczu to potem na stratę za stratą i nawet nie stara się odebrać piłki.

0

Co nie zmienia faktu, że odszkodowanie jej wypłacił.

0

To, że czegoś nie ma na okładce nie oznacza, że nie ma artykułu z gazecie.

10

Skoro siatkówka jest sportem niszowym to co powiedzieć o strzelectwie, pięcioboju nowoczesnym czy zapasach?
To, że coś jest mniej popularne od piłki nożnej nie oznacza, że jest niszowe.

0

8 mln dolarów dostał PZPN a nie piłkarze.

3

Porównanie bez sensu. Punkt w siatkówce ma się nijak do gola w piłce nożnej. Porównać do gola to można wygranie seta.

1

Gdzie Ty widzisz porównanie z meczem sprzed 4 lat?

0

Tylko zobacz ile miejsca na boisku ma grając w BVB a ile i nas? Grając z Barcą drużyny ustawiają się zupełnie inaczej niż w pozostałych meczach.

2

Busi już się pokazał na środku obrony przez parę minut w meczu z Gironą. Chcesz więcej?

2

Nudniejsza gra kosztem wyników? Nie odwrotnie?

0

Nie zrozumiałeś.

2

Cou wygląda jak przedszkolak grający z dorosłymi. Odbija się jak od ścian.

0

10 lat temu nie było kasy na transfery to Pep nie miał wyboru.

2

Dla niektórych to jedno i to samo.

21

I pisze to człowiek z Małyszem w profilu. Nie mogę pojąć jak dla chwilowego poklasku ludzie zaprzeczają sami sobie.

0

Po co miał wchodzić w artykuł? Przecież treść tekstów na tej stronie jest na poziomie gimnzjum, a takie tytuły są tylko po to zeby w nie kliknąć.

0

Iniesta dużo lepiej się ustawiał na boisku niż Cou i nie notował tylu strat.

0

Zanim obrońca zrobi babola pomcnicy muszą przepuścić przeciwnika pod bramkę, a ostatnio przejście przez naszą pomoc nie jest problemem dla nikogo.

12

Już widzę jak zawodnik z nadwagą sięga w ataku piłkę na wysokości 3.2m.

0

Przecież to by dało tylko o jeden mecz mniej dla drużyny.

0

Ta korekta ma to zmienić?

0

Wyprowadź się to będzie Ci lżej.

0

Kto jak nie Verma nie nadążył za akcję przy pierwszym golu i nie pokrył strzelca?

0

Żaden z graczy (może poza Pirlo), których wymieniłeś nawet nie przypomina stylem gry Xaviego, a już stawianie jako przykład Carricka to herezja.

0

I kto zamiast Niego?

13

Wieloletni kibic Barcelony pamięta czasy przed Xavim, wtedy raczyły nas asy pokroju Rochembacka i Geovaniego.
Piszesz o stylu - styl się zmienił, tiki-taka umarła i nie wróci, szukanie nowego Xaviego nie ma sensu, bo taki piłkarz nie istnieje.
Mam wrażenie, że dla niektórych Barca powstała w 2008 wraz z przyjściem Guardioli. Przecież ten Klub istnieje prawie 120 lat, ekipa Pepa to mały wycinek jego historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?