mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tobiasson92 Spokojnie, Lewy wróci do Bayernu, pyknie 3gole i będzie to dzięki treningom u Wuja.
0
@Damian11 Moder to może dzięki temu zrozumie, że w kadrze to trzeba zap....ć a nie truchtać za kontrą rywala.
0
@NeroTFP Dostał po meczu statuetkę od pzpn z dedykacją za strzelenie 3 goli. Przy golu w dogrywce był taki tłok w polu karnym, że typowano 3 różnych strzelców.
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/przeswietlenie-olkowicza/leszek-jarosz-o-meczu-kadry-polski-i-watpliwosciach-wokol-gola-wilimowskiego/k63qts7
0
@Triv44 Gdzie można oglądać ten finał? Chętnie przełączę.
1
@Coutinho007 wszystko się zgra, akurat Michniewicz wyleci z Legii...
0
Moder to myśli, że gra w Lechu, że po stracie patrzy i czeka żeby inni gonili akcję za niego?
1
Na razie Bednarek i Reca do zmiany.
1
@busquets5 Zmień ścieżkę w TV.
0
@4drian0 Do tego oświetlenie na stadionie jak 20 lat temu
3
@Bocheno1 Szwajcaria nie przegrała.
0
@NeroTFP Z tymi 4 golami z Brazylią to nie musi być prawda. Są źródła mówiące, że 3 strzelił.
2
@cules100pro Ekstradycja
0
@tobiasson92 Nie będzie.
2
@pax Znajdź w historii choć jedną kryształową postać.
3
@PatrykBarca Żadnemu bramkarzowi z naszej ligi nie da się zrobić tak bogatej składanki baboli jak temu pajacowi.
0
@NeroTFP Jakiego panowania? Jego kariera pokrywała się z RJ. Nigdy nie walczyli, więc można mówić co najwyżej o współpanowaniu.
0
@michal26 Jet umarł? Coś mnie ominęło?
4
@daniel32778 Atencji się nie szuka, ją się okazuje.
1
@Kusco15 Nie, ale znam sytuację gdzie koleś na chrzcinach córki kolegi powiedział, że się z nią ożeni. Minęło 18 lat, jak powiedział tak zrobił.
0
@RosjaninBut Dlaczego? Mają piłkarza za darmo, z opłaconym kontraktem.
1
@Rafix98 Gol Imaza raczej nie miał nic wspólnego z centrostrzałem.
0
@kkbarca Coś z cyklu "jak on się tam znalazł"...
1
@fcbarcafan19 Przecież Eleven w większości należy do Solorza. Sam sobie ma podbijać cenę?
0
@Tomo_95 Właśnie, po polsku. Oni sami tego nie używają.
1
@Rafix98 Chcesz obejrzeć zagranie z Ekstraklsy to znajdź gola Imaza.
0
@Barca1992 I ta sprzedaż była zatwierdzona 18 sierpnia...
0
@adi89rg bigos pochodzi z Ukrainy
3
@Igor123 a ja się naciałem, kupiłem Zenitha, a teraz jest w aparacie przecena
https://www.apart.pl/zegarki/zenith/zenith_academy/5692?gclid=CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyPGVCGkty7G3tDkauEna-pd_N-1mdVFTGGqBQX0-LJ6x3qpHlAohEBoCbaEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
1
@RIP_IABC Z punktu widzenia prawa międzynarodowego to granicy Ukraina-Rosja nigdy formalnie nie ustalono.
0
@polishtoaster Jak ktoś nas zaatakuje to każdy zdrowy chłop pójdzie w kamasze.